Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy znacie kobiety ktore nie dbaly o zdrowe zywienie w ciazy a i tak urodzily??

Polecane posty

Gość gość

a i tak urodzily zdrowe dziecko?? bo ja tego nie kapuje..moja kuzynka cala ciaze palila papierosy i pila alkohol a do tego najgorsze zarcie gotowe z biedronki i zero witamin itd..a urodzila zdrowego syna. Moja kolezanka dbala jak oszalala o siebie i zywienie..zero wina itd..a urodzila dziecko chore.. jaka to sprawiedliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam co palila cala ciaze i nie zdrowo tlusto jadla ,ma zdrowe dziecko ,malo tego dalej pala przy tym dziecku (w kuchni pala co chwila we dwojke a to dziecko z nimi siedzi i nawet okna nie otworza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma na świecie sprawiedliwości. Jedne kobiety starają się o ciążę latami i nic, a inne wpadają po jednym numerku i płaczą, że chcą aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie geny, jak pisałam, co poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wogole nie dbałam o zywienie w ciąży, i szczerze nie rozumiem kobiet , które sa w ciąży i nagle nie zjedza schabowego z patelni? to glupota według mnie. nie zjadłam surowego jaja, sera feta i surowych ryb nie jadlam, ja przed ciaza miałam jasne zasady zywienia, nie jem mielonki, parowek, gotowych past, pasztetow, klopsy ze słoika itp. swinstwa i gotowce dla mnie sa porazka, nie jem smietany, pizzy, hamburgerow itp. ale lubie rzeczy smażone, np. piers z kurczaka , schabowego wlasnie, lubie ziemniaki z sosem, uwielbiam spaghetti na wszelkie rodzaje, z pieczarkami, z pesto, z tuńczykiem, z pomidorami susz, z piersią.. itd. w ciąży miałam ogromna ochote na cytrusy, wiec jadlam pomarancze i mandarynki non stop i w takich ilościach, ze często już nie jadlam obiadu bo bylam zapchana owocami a i codziennie pilam puszke pepsi. ze względu na to ze slablam lekraz zalecil napic się kawki wiec pilam, kawe 3w1, rozpuszczalna jak potrzebowałam bo ogolnie kawy nie pije. ale pamiętam jak bylam u znajomych i ktoś mi zaproponowal herbate bo przecież kawy mi nie wolno, a ja jednak proszę o te kawe, to patrzyli się na mnie jak na zabojce, nieodpowiedzialna matke, no masakra, a słodkiego ile się objadlam w ciąży, o ludzie prawie codzien, przed ciaza słodkie jadlam na Wielkanoc i wigilie. znam taka, co przed ciaza zywila się stekami z biedry i frytkami i samo takie gowno, to miała jakies problemy w ciąży i lekarz kazal jej przejść na diete w ciąży. ale ona nie posluchala, w końcu wyladowala w szpitalu ale dziecko urodzila zdrowe. a wlasnie mnie wzielo na frytki , zaraz sobie usmażę , dodam , ze jestem w ciąży, kobiety dajcie spokoj z tym zdrowym zywieniem, w poprzedniej ciąży przytylam 8km w dniu porodu wazylam 62, a w tej na razie 1kg , jestem w 4 miesiącu.. ciaza to jedyny czas kiedy można sobie pozwolić, bo tak jak wspomniałam wcześniej, gdyby nie to , ze jestem w ciąży w zyciu nie zjadłabym frytek własnej roboty, to sam tłuszcz przecież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sasiadka we wszystkich ciążach palila, pila mocne kawy, nie odzywiala się zdrowo. Ma 4 dzieci, zdrowe, choć z niska masa urodzeniowa (od 1800-2500g). Z 4 d zieckiem przytyla w ciąży tylko 5 kg. Skad wiem, ze dzieciaki zdrowe? Wszystkie sa już nastolatkami, problemów zdrowotnych nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze: Bardzo mocno wątpię w te "zdrowie" matek palących w ciąży. Zdrowie to nie tylko choroby fizyczne, ale również kwestie psychiczne, emocjonalne, neurologiczne itp. Jestem przekonana, że to na bank w jakiś sposób działa na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×