Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2017.07.26 [15:31]
    Życie nie zawsze jest idealna, ale dzięki pracy w Niemczech wiele osób wyszło z długów. Opiekunki które opisują nam swoje historie dają nadzieje, że życie można zmienić. A ich historie najlepiej przeczytać samemu nawww.opiekunki24.org
  • gość 2017.07.27 [11:38]
    Znam ze 2 osoby.Jedna byla modelka maz w niej zakochany.Drugi koles z bogatej rodziny w pannach przebiera tylko.
  • gość 2017.07.27 [11:45]
    Znam, moja kuzynka. Od urodzenia rodzice robili wszystko pod kątem jej potrzeb. Na start w dorosłe życie dostała mieszkanie w wymarzonym mieście, dobrą pracę (matka ma znajomą dyrektorkę banku), później przejęła duży dział w firmie ojca, w przyszłości przejmie całość. Ma absolutnie wszystko pod względem materialnym, miała trochę przejść z facetami ale teraz od 3 lat jest z fajnym, poukładanym mężczyzną, jest im dobrze razem. Jedyna rysa na tym idealnym życiu to brak dziecka, a jest już dobrze po 30-tce. Mam nadzieję, że doczekają się upragnionego malucha.
  • gość 2017.07.27 [12:08]
    Mnie też się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Nie, nie mieszkania ani bogaty małżonek. Mam życie o jakim wielu ludzi marzy. Bo jestem szczęśliwa z tym co mam. Nic ci nie da siedzenie i narzekanie czy zazdroszczenie, że inni mają lepiej od Ciebie. Manna z nieba ci nie spadnie. Matka nie dawała ci zajęć dodatkowych? To zadbaj o przyszłość własnych dzieci- zadbaj by miały tak jak Ty chcialas- to sama będziesz spełniona. Doksztalcac się można w każdym wieku. Pieniądze zarabiać póki masz dwie ręce i dwie nogi. Ja wynajmuje z mężem i 2 dzieci mieszkanie- oboje pracujemy i odkładamy na wspólne mieszkanko. Własne. 500+ pomogło nam więcej środków przeznaczyć na zajęcia dodatkowe dla dzieci. Tuz obok moja przyjaciółka z bogatym mężem, własnym mieszkaniem i wypasiona fura no i jednym dzieckiem nad którym nie może zapanować- rozpieszczone do granic możliwości i nieumiejące cieszyć się zwykłym wyjściem do kina. Także kobieto, przestań zazdrościć i korzystaj ze swojego życia. Lub staraj się je ulepszyć. A przede wszystkim- naucz się cieszyć tym co masz w tej chwili- bo inaczej całe życie spędzisz na zazdrości innym
  • gość 2017.07.27 [13:52]
    12.08 masz sporo racji ale nie odmawiaj ludziom prawa do odczuwania rozgoryczenia czy rozczarowania. Co z tego, że własnemu dziecku zapewnisz zajęcia dodatkowe skoro masz poczucie nieodwracalnej straty, bo ty takich zajęć mieć nie mogłaś bo rodziców nie było stać albo mieli cię w tyłku i przez to zmarnowałaś np. swój talent. A czasu nie cofniesz, biegu zdarzeń nie odwrócisz - to według ciebie nie jest powód do żalu czy złości? Daj innym przeżywać życie tak jak chcą.
  • gość 2017.07.27 [17:05]
    I tak zdechna, przynajmniej w tej kwestii jest sprawiedliwoscusmiech.gif
  • dobrychlop 2017.07.27 [22:00]
    Świetnie usmiech.gif Wielkie dzięki za wszelkie porady w tym temacie usmiech.gif
    Nadzieja czyni nas niewolnikiem, rozpacz – wolnym człowiekiem.
  • gość 2017.07.29 [14:01]
    kochani!!! wspólnie uratujmy życie 49-letniej pani Aurelii chorej na złośliwy nowotwór jajnika z przerzutami. ostatnią szansą na uratowanie jej życia jest lek o nazwie AVASTIN. do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 60.000zł. Proszę,pomóż Aurelii pokonać raka...
    Poniżej zamieszczam link do strony fundacji SIEPOMAGA gdzie prowadzona jest zbiórka:
    https://www.siepomaga.pl/aurelia
  • iolszewskaa 2017.07.31 [09:34]
    wszystkie gwiazdy show biznesu usmiech.gif
  • gość 2017.08.01 [18:04]
    Zdecydowanie wspaniałe życie ma Nadia strzelecka jedna z najbardziej tajemniczych kobiet w Polsce . Właścicielka sklepuwww.dobre-repliki.pl znam ja osobiście , mega normalna zawsze uśmiechnięta kobieta. Pozdrawiam Cię Nadia jeśli to czytasz
  • julka_julia 2017.08.02 [12:48]
    Cześć, zajmuje się doradztwem finansowym. Jeżeli nurtują Was jakieś pytania o kredyty, leasing, factoring, ubezpieczenia itp. czekam na wiadomości.
    Mój mail: julia.finpos@gmail.com< /a>
  • julka_julia 2017.08.02 [12:48]
    Cześć, zajmuje się doradztwem finansowym. Jeżeli nurtują Was jakieś pytania o kredyty, leasing, factoring, ubezpieczenia itp. czekam na wiadomości. Mój mail: julia.finpos@gmail.com< /a>
  • julka_julia 2017.08.02 [12:49]
    Cześć, zajmuje się doradztwem finansowym. Jeżeli nurtują Was jakieś pytania o kredyty, leasing, factoring, ubezpieczenia itp. czekam na wiadomości. Mój mail: julia.finpos@gmail.com< /a>
  • julka_julia 2017.08.02 [12:52]
    Cześć, zajmuje się doradztwem finansowym. Jeżeli nurtują Was jakieś pytania o kredyty, leasing, factoring, ubezpieczenia itp. czekam na wiadomości.
    Mój mail: julia.finpos@gmail.com< /a>
  • SaineK 2017.08.03 [09:09]
    Pewnie każdy zna taką osobę. Ty harujesz jak wół i niewiele z tego masz, a kto inny ma wywalone i ma wszystko, nawet o to nie prosząc.
  • gość 2017.08.04 [22:18]
    tez mam dobrze, piekny duzy dom. sprzataczka przychodzi 3 razy w tygodniu, 2 razy w tygoniu ogrodnik. nie gotuje bo mi sie nie chce. chodze co dzien do innej restauracji. raz w miesiacu jade na wakacje na tydzien, dluzej mi sie nudzi.
    2 razy w tygoniu masaz. co tu narzekac
  • gość 2017.08.05 [01:38]
    i gitara. a ci wszyscy którzy zazdroszczą komuś fajnego życia niech wypie**alają i zapie**alają tak jak muszą robić to do tej pory smiech.gif zamiast komuś zazdrościć. każdy ma takie życie na jakie zasługuje
  • gość 2017.08.06 [07:08]
    do autorki tego głupiego wątku: ch*j ci w d**e głupia k***o masz takie zycie na jakie zasługujesz i dlatego musisz tyrać na wszystko. nie masz takiego fajnego życia jak niektórzy
  • gość 2017.08.06 [08:51]
    Ja tez znam.. Anna Lewandowska np. Cokolwiek nie zrobi beda o niej mowic. Nazwisko.
  • gość 2017.08.06 [11:04]
    https://pomagam.pl/jyni3qfu proszę wraz z żoną o pomoc i z góry dziękuję za każdą złotówkę
  • gość 2017.08.06 [11:20]
    G...wno prawda, ordynarny wieprzu powyzej. Ciekawe czy jak ktoś się urodził bez nóg albo jak szukał miłości latami i wiecznie nie mógł trafić na kogoś o swoim systemie wartości i funkcjonowania, to też sobie na to zasłużył? Zwalaj pod budkę z piwem, ordynarny babo/chłopie
  • gość 2017.08.08 [15:51]
    Pamiętajcie tylko, ze sukces nigdy nie przychodzi tak zupełnie sam z siebie. owszem niektore osoby maja latwiej, inne trudniej, ale zawsze trzeba sobie na niego zapracowac
  • gość 2017.08.08 [17:07]
    15:51 Taaa, na sto pro jezyk.gif Sami zapracowali, zwłaszcza taka którą ci właśnie opiszę. Otóz Znam jedną taką co dostała wszystko od wujka: zayebisty samochód, parę mieszkań w Warszawie (ta to już jak to sprzeda to będzie chyba milion na koncie miała i może żyć jak królowa), dostaje regularnie przelewy od matki która też nie do końca uczciwie pozyskuje tyle kasy (oszustwa podatkowe na duuuża skalę). I co, lasia sobie sama zapracowała na te kokosy? Żebym się nawet zessssrała, nie dostanę tyle, a nawet jeśli to tylko i wyłącznie swoja krwawicą, chyba będę musiała się wykonczyc zeby choc połowę z tego zdobyć. Bo mi nitk nie da niestety.
    Aha i jeszcze ma takiego farta że nie odczuła nawet żadnych złych cech macierzynstwa, bo cała rodzina jej pomaga. Ja tak nie mam. Co, moja wina? Ona sobie sama zapracowała? jezyk.gif
  • gość 2017.08.09 [06:35]
    [17:07] i co zawistna k***o zazdroscisz jej tego? dobrze ze ta dziewczyna o której piszesz ma takie fajne życie. a tobie ch*j do tego. nie masz prawa jej zazdroscic. wszyscy którzy zazdroszcza innym i sa zawistni to hołota i prostaki pozbawieni inteligencji bo inteligentni ludzie nie sa zawistni i nie zazdroszcza innym
  • gość 2017.08.09 [06:40]
    do 2017.08.06 11:20 jak ktoś się urodził bez nóg to widocznie tak musialo byc. ludzie beda cierpiec na choroby i z róznych innych rzeczy bo tak musi byc bo Pan Jezus tez cierpial, Bóg wie co robi, na razie musi pozwalac nam cierpiec, po sądzie ostatecznym to sie zmieni.
  • gość 2017.08.09 [06:43]
    [11:20] i dobrze ci tak glupia scierko. to ze nie moglas trafić na kogoś o systemie wartości takim jak ty to juz twój problem i nie zawracaj tym glowy innym ludziom. a zla energia do ciebie i tak wróci i bedziesz miala jeszcze gorzej niz masz bo zawiść i zazdrosc to zle uczucia i żywiąc je wytwarzamy negatywna energie
  • gość 2017.08.09 [06:46]
    [11:20] a ja mam fajne zycie. wygląd, pieniadze (nie jestem bogata ale biedna tez nie) faceta który wyręcza mnie w domu i w opiece nad dzieckiem
  • gość 2017.08.09 [11:09]
    Nie do końca rozumiem takiego podejścia : ,,facet WYRĘCZA MNIE w domu i przy dzieciach,,. Jeśli uważasz ze to fajnie, to ja mam jeszcze lepiej, bo mój facet mnie w niczym nie wyrecza. On po prostu ma te same obowiazki co ja i wykonuje je tak samo jak ja czyli : wspólnie utrzymujemy dom, dbamy o niego i wychowujemy dzieci. Mój facet nie robi z siebie bohatera narodowego, gdy posprząta mieszkanie, umycie okien nie jest dla niego wyczynem na miarę wyciągniecia 3 ludzi z płonącego wieżowca, a ugotowanie obiadu to nie skomplikowane doświadczenie z fizyki kwantowej usmiech.gif Czy mam życie usłane różami? Nawet bym nie chciała, bo byłoby to zwyczajnie nudne. Poza tym z obserwacji życia i ludzi wiem, ze im wyzej się jest, tym boleśniej sie spada. Czy zazdroszczę czegoś komuś? Owszem, jest taka rzecz. 3 lata temu zachorowałam na reumatoidalne zapalenie stawów. Zadroszczę tym, którzy żyja bez fizycznego bólu...
  • gość 2017.08.10 [04:47]
    11:09 tak tak tak uwazaj bo ci uwierze smiech.gifjezyk.gif
  • gość 2017.08.10 [12:49]
    A w piźźźździe to mam czy akurat ty mi wierzysz skoro jesteś dla mnie nikim usmiech.gifjezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...