Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2017.09.30 [20:33]
    Ta Ximena wcale nie jest taka ladna, jej maz tez nie. Chociaz owszem wyglada na bardzo sympatyczna. Ale nie wiesz czy je wszystko latwo poszlo, zgrabne dziewczyny jak ona czesta sa ofiarami mobbingu ze strony mniej urodziwych kolezanek. A z drugiej strony u Ciebie tez moze wszystko sie zmienic na dobre, trzeba w to wierzyc i walczec o swoje. Nie warto ogladac sie na ,,idealne zycie´´ innych na facebooku, bo to idealne zycie innych czesto jest takowe tylko na zdjeciach i nigdzie indziej.
  • wrozka77 2017.10.08 [11:19]
    www.wrozkabonita.wizytowka.pl - Tarot, wróżby, progoza na przyszłośc, rozkłady partnerskie, biznesowe, zdrowotne, finansowe, trudne wybory, zakręty życiowe, długi i rozprawy sądowe.Rytuały miłosne,powrót partnera,blokada na kochanke, oczyszczanie aury, odnajdywanie zaginionych rzeczy i zwierząt. Zapraszam
  • IwonaAldonaKataryna 2017.10.09 [12:08]
    To sobie Kochana zadaj jedno ważne pytanie: co Ty możesz zrobić żeby zmienić swoją sytuację przynajmniej w jednym aspekcie i zrób to dzisiaj albo ZACZNIJ dzisiaj. I powodzenia! Patrz na innych żeby brać z nich inspirację ale im nie zazdrość. Niech źródłem twojego szczęścia będą Twoje osiągnięcia. iwona.121@poczta.fm
  • adela025 2017.10.15 [10:14]
    Wszyscy maja jakieś problemy, a nawet jak ich nie mają to sobie robią usmiech.gif i wymyślają problemy
  • gość 2017.10.15 [15:11]
    TAK
  • basney 2017.10.16 [12:45]
    ;ddd
  • gość 2017.10.16 [22:21]
    Świetny sposób na dodatkowy zarobek.
    Szybko, prosto i dużo.
    Zapewniam ekstra zyski niskim kosztem.
    Wejdź i zobacz, ja już skorzystałem i spełniłem swoje marzenia dzięki temu wyborowi:
    https://auth.bitbay.net/ref/58516
  • lind811 2017.10.18 [14:28]
    Świetnie oczko.gif Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym usmiech.gif Z całą pewnością mi się przydadzą oczko.gif
    Przyjaciele, z którymi zabijamy czas, to właśnie prawdziwi przyjaciele.
  • gość dziś [05:56]
    Kobiety maja latwe zycie. Milosc przychodzi sama. Dziecko jest na 100% wasze. Zawsze jestescie bronione.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...