Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2017.02.18 [08:56]
    8:42 ja mam podobnie. smutas.gif to znaczy ciesze sie, ze zycie mi sie nawet dobrze ulozylo, jestem zabezpieczona finansowo, moge sobie pozwolic na wiele rzeczy i nawet nie musze pracowac, jestem jeszcze calkiem mloda, mam 35 lat, a jednak czegos mi brak. Robie sobie jakies szkolenia tak dla rozrywki, staram sie doceniac male rzeczy, medytuje, uprawiam joge i w ogole tak sobie zyje bez stresu i ktos by powiedzial ale ona ma fajnie, ale jak juz mowilam, czegos mi brak, za czyms tesknie, ciagle mysle, ze gdzies jest pewnie lepiej i w ogole takie to zycie.
  • gość 2017.02.18 [09:47]
    Wystarczy że ciężko zachorujesz i szybko docenisz to co masz.
  • gość 2017.02.18 [10:47]
    Wstydźcie się.Jesteście zdrowe,macie kasę,możecie pracować,i jęczycie że Wam źle! pechowiec.gif Zamień się jedna z drugą z osobą niepełnosprawną,lub z taką z hospicjum,to zobaczysz jaki to raj. pechowiec.gif Oj ludzie nie doceniają co im los zsyła.Szkoda. smutas.gif
  • gość 2017.02.18 [10:54]
    10:47 masz racje... smutas.gif wstydze sie. Tym bardziej, ze mam brata niepelnosprawnego, a moja mama tez ma cale zycie pod gore i delikatnie mowiac p********e. Staram sie doceniac, ze mi sie naprawde to moje zycie jakos ulozylo, tyle, ze to nie jest tak, ze jak ktos ma dobrze, to od razu roze i te sprawy. Najbogatsi ludzie tez pewnie maja problemy i tez pewnie zastanawiaja sie czasem nad sensem istnienia.
  • gość 2017.02.18 [11:05]
    10:47 równiez sie zgadzam, ja nieraz mysle: Boze ile ludzi chciałoby byc na naszym miejscu. Ja mam 28, maż 31 i zyje nam sie na prawde niezle, ale to jest jakby silniejsze ode mnie, nie wiem moze to rodzaj jakiejs depresji?. Mysle, ze i on przejął po mnie takie myslenie.
  • gość 2017.02.18 [11:07]
    a komentarz napisałam wczesniej po to, zeby pokazac, że nawet Ci co niby maja super zycie, usmiech na twarzy to czesto maja łzy w sercu. Nie wiem czy nie lepiej by było miec mniej i cieszyc sie zkazdej głupoty, czy wiecej i byc wiecznie niezadowolonym.
  • gość 2017.02.18 [11:08]
    10:47 aaa i małe sprostowanie, ja nie jęcze ze mam zle. Ja nie umiem sie po prostu cieszyc ze mam dobrze....
  • gość 2017.02.18 [12:11]
    To jest taka osoba? smiech.gif ---->http://utnie.pl/fotki
  • gość 2017.02.18 [22:16]
    Moja kuzynka.ma fajnych rodziców i bogatego narzeczonego.dostana od rodzicow mieszkanie.narzeczony jest dla niej dobry.
  • gość 2017.02.18 [22:20]
  • gość 2017.02.19 [16:39]
    To jest po prostu taka karma.Jak ktos ma pod gorke znaczy ze odpracowuje cos z poprzednicj wcielen,jakies grzeszki.Ci w szczesciu byli dobrymi ludzmi kiedys.Ot co.
    Trzeba byc dobrym zeby zapracowac na lepszy los dla naszej duzy na kiedys.Love
  • gość 2017.02.20 [15:13]
    Jeśli pragniesz osiągnąć harmonię w swoim życiu, zapraszam do odwiedzenia profilu https://www.facebook.com/mojaharmoniazycia/
  • gość 2017.02.26 [15:46]
    ja mam usłane konwaliami
  • gość 2017.02.26 [20:25]
    Meksyk drogi? Bzdury..trzeba samemu pokombinowac, poszukac a nie jechac z biurem podrozy bo wtedy faktycznie moze byc drogo. Co do tematu. Dziewczyny popatrzcie na osoby chore na raka, bez rak, bez nog, na rodzicow majace chore smiertelnie dziecko, na ludzi zyjacych w slumsach, bez pradu czy wody to wtedy docenicie to co macie.
  • gość 2017.02.26 [23:09]
    Odradzam Meksyk na wlasna reke, bo tam porywaja ludzi!!! Moja znajoma rodowita Meksykanka, boi sie jechac odwiedzic rodzine z dziecmi. Jesli juz to tylko jakis kurort zabezpieczony. Tam nawet porywaja w bialy dzien i zabieraja Cie do automatu bankowego abys wyplacil im pieniadze za uwolnienie! Ja tam nigdy nie pojade, a mieszkam w Stanach bardzo blisko granicy z Meksykiem.
  • gość 2017.02.27 [20:01]
    Oj juz bez przesady z tym Meksykiem. Ja byłam tam trzy tygodnie i jakoś wlos mi z głowy nie spadl. Trzeba zachowac zasady bezpieczenstwa i byc czujnym na kazdym kroku. Trzeba wiedziec w jakie rejony sie nie zapuszczac, nie podrozowac w nocy, nie lapac taksowek z ulicy, nie emanowac bogactwem czy strojem i chodzic pewnie po ulicy..i duzo duzo wiecej oczko.gif
  • gość 2017.02.27 [20:04]
    No i wlasnie unikac granicy Stanow z Meksykiem bo tam jest niebezpiecznie jezyk.gif
  • gość 2017.03.01 [17:36]
    Chcecie schudnąć do lata? Jeszcze 4 miesiące, gwarantujemy doskonałe efekty! zapraszamy na naszą strone usmiech.gif
    http://www.diety.exhl.pl/l/11/dietaa2017
  • kedziorek94 2017.03.01 [18:35]
    Do wszystkiego trzeba dojść ciężko pracą.
  • gość 2017.03.01 [18:56]
    mam... koleżanka ze studiów zaocznych 94 rocznik. zaczela nie za ciekawie: wpadka w wieku 16 lat i do tego bliznieta... ojciec olal dzieci. ale po latach ta dziewczyna ma wiecej fartu niz rozumu! na pracy jej nie zalezalo - znalazla prace w tym samym przedszkolu i w tej samej grupie co jej dzieci chodza (pomoc przedszkolanki) wiec zaprowadza je tam, siedzi z nimi i z nimi wraca. ma umowe o prace, 6h dziennie od rana do poludnia, weekendy wolne. dostaje 1000zl z 500 plus (wszystkim sie chwali tym) do tego 600zl alimentow, do tego stypendium socjalne z uczelni (nie wiem niby jakim cudem...) rodzinne i do tego wyplata pechowiec.gif oczywiscie za przedszkole nie placi i ma do niego 10-15 minut spacerkiem. to ja nie mam dzieci, jestem rok starsza, mam 2 techniki, skonczona szkole kosmetyczna, jestem w polowie studiow zaocznych i pracy nie umiem znalezc od wrzesnia ;/ a jak juz mam to SAME zleceniowki daleko od domu i do tego tez weekendy ;/ masakra
  • gość 2017.03.01 [18:58]
    Chcecie schudnąć do lata? Jeszcze 4 miesiące, gwarantujemy doskonałe efekty! zapraszamy na naszą stronę http://www.e-dietaonline.pl/
  • gość 2017.03.01 [19:05]
    kolejna kolezanka w moim wieku. poznala chlopaka w klubie, 6 lat starszy, jestem magistrem, dobrze zarabia. pochodzili ze soba 1,5 roku i juz zareczyny, on kupil mieszkanie i 8 miesiecy po zareczynach wielki slub i przeprowadzka na swoje, podroz poslubna za granica, a ona juz w ciazy. takim to zyc nie umierac ;/ w sumie sa teraz lacznie 2,5 roku razem - chodzenie, zareczyny, slub i ciaza ;o a ja z moim juz 5 lat i nawet nie zareczeni ...
  • gość 2017.03.01 [19:11]
    Dużo chodzisz? Biegasz? Dlaczego nie zacząć za tym zarabiać. Wejdź i sprawdź na http://www.promujruch.pl/
    Zarobiłem już 200 zł <3
  • Nexan2 2017.03.01 [22:10]
    Ja nie znam.
    Dopiero gdy wiesz, że ktoś z łatwością może cię opuścić, doceniasz, gdy zostanie
  • Karimak 2017.03.04 [14:29]
    Ja znam, ona ma 18 lat, nigdy jeszcze nie pracowała, jeździ bardzo często na wakacje, rodzice jej wszystko dają, od dziecka uczęszczała na wszystkie dodatkowe zajęcia, rozwijała swoje zainteresowania, ojciec ją wszędzie wozi, gdzie sobie zapragnie, dostaje od rodziców pieniądze na bardzo częste imprezy, wyjścia do kina, do restauracji. Dla mnie to jest nie do pomyślenia.
  • gość 2017.03.04 [21:10]
    Ludzie co się z wami dzieje.?ja mam dwa domy ,dobra prace i obecnie czekam na wynik biopsji u dziecka .i co nadal chcecie się zamienić?
  • gość 2017.03.04 [21:13]
    I nigdy nikogo nie skrzywdził ani się nie wywyzszalam.i przestańcie chrzanu ze ktoś tam ma lepiej bo Bóg da wam takiego kopa w d**a ze w końcu pojmiecie ze zdrowie wsze i waszych dzieci jest wartością nadrzędna. Mam nadziele ze nie będziecie musiały się o tym przekonać.
  • gość 2017.03.05 [08:46]
    jesli komus czegos zazdroscicie to wszystkiego a nie tylko jednej badz dwoch wygodnych dla was rzeczy,
    bo co z tego, ze niektorzy maja cos czego im zazdroscicie ale maja tez jakies brzemie na ktore juz byscie sie nie zamienily,
    kazdy niesie swoj wlasny krzyz
  • taak z doskokuu 2017.03.05 [11:25]
    wszystkie te dobra, które wymieniłaś autorko, to rzecz nabyta.Znaczenie mają rzeczy,których nie kupisz: rodzina,zdrowie,dzieci.
    Kiedy człowieka dopada prawdziwa tragedia wtedy zaczyna doceniać swoje życie.
    A tak poza tym, człowiek zawsze będzie nieszczęśliwy,kiedy będzie się porównywał z innymi.
  • gośćTereda 2017.03.05 [14:11]
    Trzeba się cieszyć tym, co się ma ,nie zazdrościć innym. Ludzie lubią się chwalić i sprawiać pozory,a jak jest naprawdę wiedzą tylko oni. Nikt nie żyje bezproblemowo.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...