Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• Jacek1906Jacek 2017.03.15 [16:14]
    Ja teoretycznie znam bardzo dużo takich osób, ale trzeba wziąć też pod uwagę, że wiele osób po prostu nie mówi o swoich problemach czy to prywatnych czy zawodowych, także wydaje mi się, że każdy ma jakieś swoje kłopoty
  • gość 2017.03.15 [18:00]
    Moja znajoma ze studiów. Długie piękne włosy chuda jak nie wiem fajne cycki (nie wiem jak można mieć D rozmiar przy 53kg) faceta od trzech lat który jest wysoki i przystojny i mają kasę , oboje pracują. Ona jeszcze od matki dostaje kasę bo mama ma za dużo i jej wysyła. Skończyła jedne studia teraz robi drugie, niedługo dostanie mieszkanie od rodziców. I zdrowa jak byk nie choruje na nic na stałe żadnych leków nie bierze itp. Do tego ładna i młodo wygląda taka twarz dziecka.z dużymi oczami
  • gość 2017.03.15 [23:43]
    Nikt nie ma idealnego życia tobie się wydaje że ma idealnie. Widzisz to co chcesz widzieć. Owszem jest łatwiej kiedy masz na starcie w życiu bogata rodzinkę pomocna otwarta mamę możesz się realizować bo masz kasę ale to nie znaczy że ty swoją ciężka praca tak nie możesz mieć. Wiem po sobie ją zaraz po szkole ciężko pracowałam na to co teraz mam. Jak sobie pościeli szybko tak się wypisz. 1 matki nie zmienisz ale to twój problem jeśli wolisz poświęcić pracę dla dziecka jeśli matka ci pomóc nie chce a BOISZ się opiekunek 2 Zazdrościsz męża wiedziałaś co bralas. Zażądał od męża aby więcej zajmował się domem dzieckiem a ty znajdź odrobinę czasu na kawę z koleżanką itp. 3 chcesz luksusowych wakacji odłóż kasę lub poszukaj jakieś lokaty. Jedni mają łatwiejszy inni trudniejszy start w życiu ale wszystkiego w życiu w jednym czasie się nie ma zawsze coś jest kosztem czegoś idealnego życia nie ma. Kiedyś też tak uważałam że inni mają lepiej od de mnie teraz z perspektywy czasu to ja miałam lepiej od nich ciężko pracowałam poznałam świat. Zamiast siedzieć i narzekać że ktoś ma lepiej od ciebie i Zazdrościć wprowadź zmiany w swoim życiu.
  • Jeżynka223 2017.03.20 [10:47]
    wszędzie dobrze gdzie nas nie ma usmiech.gif
  • gość 2017.03.22 [10:30]
    Znam bogatych ma wszystko w sumie.
  • gość 2017.03.23 [00:42]
    Jeśli jej ulega we wszystkim to ma słabego faceta,więc nie jest szczęśliwa.Kobieta takim podświadomie gardzi oczko.gif
  • gość 2017.03.25 [07:07]
    Bzdety piszecie, nie macie pojecia o czym piszecie .
  • gość 2017.03.25 [12:58]
    Też czasami z zazdrością patrzę na ludzi, którzy mają bogate zaplecze rodzinne i przez to od dziecka mają łatwiej w życiu.
    W ogóle, zazdroszczę kochających matek takie które dla swoich dzieci wszystko by zrobiły.
    Moja sytuacja: pochodzę z biednego domu, do tego stopnia, że często wyłączali nam prąd bo nie było na rachunki, ojciec alkoholik, matka typ choleryczki. Obydwoje mało zaradni. Jak byłam dzieckiem to nie poświęcali nam za dużo czasu, miałam wady wymowy i nikt ze mną nie chodził do logopedy.
    Od rodziców nic nie dostałam, teraz jak mam dzieci to nie spieszą się aby się nimi zająć, widać, że nie chcą.
    Generalnie to zazdroszczę ludziom dobrych domów, takich w których przykłada się większą uwagę do dzieci i dba się o nie.
  • gość 2017.03.26 [17:33]
    do osoby z 12.58: uwierz, jedyne czego można zazdrościć w kwestii rodziców, to rodzice opiekuńczy (nie mylić z kontrolującymi....), tacy, którzy naprawdę kochają i słuchają, a we wcześniejszym wieku sami zauważają potrzeby dziecka. nie zazdrość bogatym - bo nie wiesz, jak boli, gdy może coś tam dostaniesz od rodziców, ale jesteś dla nich jak mebel, to b. boli..
  • gość wczoraj [11:11]
    Do dziewczyny z 12.58 ,moja droga ,pamiętaj,jeżeli jest Tobie źle bo nie miałaś fajnego dzieciństwa to nie rozpamiętuj juz tego.Nie cofniesz czasu,a mozesz mimo to byc szczesliwa.Rozpamietywanie nie ma sensu,tylko podsycasz swój żal.Pomyśl,że było,minęło,Ty sobie z tym poradzisz,za to będziesz fajną mamą dla swoich dzieci,i nie potrzebujesz do tego dziadków,ani ich opieki,to oni tracą ograniczajac kontakt z wnukami.Głowa do gory i pamietaj,zeby projektowac sobie od teraz tylko pozytywne rzeczy,tak beda wtedy odbierac mame dzieci i same beda szczesliwe oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...