Odpowiedz na ten temat

Czy znacie taką osobę ktora według was ma życie usłane różami? Ja znam.

• gość 2017.03.15 [18:00]
    Moja znajoma ze studiów. Długie piękne włosy chuda jak nie wiem fajne cycki (nie wiem jak można mieć D rozmiar przy 53kg) faceta od trzech lat który jest wysoki i przystojny i mają kasę , oboje pracują. Ona jeszcze od matki dostaje kasę bo mama ma za dużo i jej wysyła. Skończyła jedne studia teraz robi drugie, niedługo dostanie mieszkanie od rodziców. I zdrowa jak byk nie choruje na nic na stałe żadnych leków nie bierze itp. Do tego ładna i młodo wygląda taka twarz dziecka.z dużymi oczami
  • gość 2017.03.15 [23:43]
    Nikt nie ma idealnego życia tobie się wydaje że ma idealnie. Widzisz to co chcesz widzieć. Owszem jest łatwiej kiedy masz na starcie w życiu bogata rodzinkę pomocna otwarta mamę możesz się realizować bo masz kasę ale to nie znaczy że ty swoją ciężka praca tak nie możesz mieć. Wiem po sobie ją zaraz po szkole ciężko pracowałam na to co teraz mam. Jak sobie pościeli szybko tak się wypisz. 1 matki nie zmienisz ale to twój problem jeśli wolisz poświęcić pracę dla dziecka jeśli matka ci pomóc nie chce a BOISZ się opiekunek 2 Zazdrościsz męża wiedziałaś co bralas. Zażądał od męża aby więcej zajmował się domem dzieckiem a ty znajdź odrobinę czasu na kawę z koleżanką itp. 3 chcesz luksusowych wakacji odłóż kasę lub poszukaj jakieś lokaty. Jedni mają łatwiejszy inni trudniejszy start w życiu ale wszystkiego w życiu w jednym czasie się nie ma zawsze coś jest kosztem czegoś idealnego życia nie ma. Kiedyś też tak uważałam że inni mają lepiej od de mnie teraz z perspektywy czasu to ja miałam lepiej od nich ciężko pracowałam poznałam świat. Zamiast siedzieć i narzekać że ktoś ma lepiej od ciebie i Zazdrościć wprowadź zmiany w swoim życiu.
  • Jeżynka223 2017.03.20 [10:47]
    wszędzie dobrze gdzie nas nie ma usmiech.gif
  • gość 2017.03.22 [10:30]
    Znam bogatych ma wszystko w sumie.
  • gość 2017.03.23 [00:42]
    Jeśli jej ulega we wszystkim to ma słabego faceta,więc nie jest szczęśliwa.Kobieta takim podświadomie gardzi oczko.gif
  • gość 2017.03.25 [07:07]
    Bzdety piszecie, nie macie pojecia o czym piszecie .
  • gość 2017.03.25 [12:58]
    Też czasami z zazdrością patrzę na ludzi, którzy mają bogate zaplecze rodzinne i przez to od dziecka mają łatwiej w życiu.
    W ogóle, zazdroszczę kochających matek takie które dla swoich dzieci wszystko by zrobiły.
    Moja sytuacja: pochodzę z biednego domu, do tego stopnia, że często wyłączali nam prąd bo nie było na rachunki, ojciec alkoholik, matka typ choleryczki. Obydwoje mało zaradni. Jak byłam dzieckiem to nie poświęcali nam za dużo czasu, miałam wady wymowy i nikt ze mną nie chodził do logopedy.
    Od rodziców nic nie dostałam, teraz jak mam dzieci to nie spieszą się aby się nimi zająć, widać, że nie chcą.
    Generalnie to zazdroszczę ludziom dobrych domów, takich w których przykłada się większą uwagę do dzieci i dba się o nie.
  • gość 2017.03.26 [17:33]
    do osoby z 12.58: uwierz, jedyne czego można zazdrościć w kwestii rodziców, to rodzice opiekuńczy (nie mylić z kontrolującymi....), tacy, którzy naprawdę kochają i słuchają, a we wcześniejszym wieku sami zauważają potrzeby dziecka. nie zazdrość bogatym - bo nie wiesz, jak boli, gdy może coś tam dostaniesz od rodziców, ale jesteś dla nich jak mebel, to b. boli..
  • gość 2017.03.29 [11:11]
    Do dziewczyny z 12.58 ,moja droga ,pamiętaj,jeżeli jest Tobie źle bo nie miałaś fajnego dzieciństwa to nie rozpamiętuj juz tego.Nie cofniesz czasu,a mozesz mimo to byc szczesliwa.Rozpamietywanie nie ma sensu,tylko podsycasz swój żal.Pomyśl,że było,minęło,Ty sobie z tym poradzisz,za to będziesz fajną mamą dla swoich dzieci,i nie potrzebujesz do tego dziadków,ani ich opieki,to oni tracą ograniczajac kontakt z wnukami.Głowa do gory i pamietaj,zeby projektowac sobie od teraz tylko pozytywne rzeczy,tak beda wtedy odbierac mame dzieci i same beda szczesliwe oczko.gif
  • yubi 2017.03.31 [14:26]
    Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jednym zazdrościmy figury, jak jej nie mamy. Inni zazdroszczą pieniędzy, jak nie idzie im w pracy.
    Trzeba po prostu skupić się na sobie i zrobić tak, żeby nasze życie było fajne. Bo nikt nie ma życia usłanego różami. Tylko niektórym, którzy niezbyt dobrze kogoś znają, wydaje się, że niektórzy mają idealnie, ale nie widzą np. poświęcenia czy ciężkiej pracy, którą włożyli w to, by być, tam gdzie są.
  • gość 2017.03.31 [19:53]
    Ja znam nauczycielke, ktora uczy w szkole jezyka niemieckiego tlumacz przysiegly, jej maz jest lekarzem rodzinnym a ona uczyla moja siostre w gimnazjum i mialam mozliwosc blizej ta kobiete poznac, a i nawet byc u niej w domu bo zaproponowala mi mycie okien .ma duzy dom 350m2 i umylam jej 35okien, ma rowniez synkow ktorzy sa w innym miescie na studiach ona nic w domu nie musi robic, psa za ogon nie pociagnie mimo to wymienilysmy sie numerami i powiedziala jak otworze jeszcze jakas firme ,przyjme cie do pracy.usmiech.gif
  • gość 2017.03.31 [19:59]
    12;58Ja mialam podobne dziecinstwo do twojego, wspolczuje ale wiesz co, co cie nie zabije to cie wzmocni.
  • gość 2017.04.01 [06:11]
    Ja zazdroszcze ludziom, ktorzy maja ułatwiony start dzieki rodzicom.
    Mam takich sasiadow, obydwoje mlodzi, jezda świetnym autami, wlasnie niedawno kupili obok nas dom z basenem. A my sie borykami od lat z glupimi remontami starego domu
  • gość 2017.04.01 [13:25]
    Ale jak można komuś zazdrościć, że rodzice im pomogli na start. Przecież to nie ich wina, że im dali rodzice, a komuś nie, bo byli biedni.
  • gość 2017.04.02 [22:47]
    Nikt nie na życia uslanego różami.
  • Graca 2017.04.03 [14:34]
    szczerze mówiąc mogę wymienić kilka osób na palcach u jednej ręki... ale nigdy nic nie wiadomo co kogo spotka w życiu, także nikomu nie zazdroszczę, trzeba żyć własnym życiem usmiech.gif
  • gość 2017.04.03 [14:39]
    13:25 no własnie, że można zazdrościć, bo to najbardziej boli, ze ktoś ma coś bez wysiłku i to niezależne od nas. Natomiast raczej nie ma podstaw zazdrościć takim, co sami zapracowali i zarobili na to co mają. Jednak w przypadku, gdy ktoś dostał od rodziców to mam podstawy zazdroscić, bo gdyby to byli mkoi rodzice to też bym od nich dostała, niestety rodziny się nie wybiera.
  • gość 2017.04.03 [19:57]
    No ale co ktoś poradzi, że inni mają np. niezaradnych rodziców? Pretensje powinno się mieć raczej do rodziców, że nic nie dali, a inni jakoś potrafili. Ja np. nie zazdroszczę ludziom co mieli lepszy start. Fakt, że życie to jedna wielka loteria i nie ma się na niektóre rzeczy wpływu.
  • gość 2017.04.03 [20:03]
    2017.03.15 [18:00]
    Moim zdaniem -skoro ona jest taka bogata to na pewno ma silikonowe piersi. Bo rzeczywiście osoba wysoka i szczupła nie może mieć bardzo dużego biustu.
  • gość 20 03 2017.04.03 [21:33]
    Jednak się mylisz, bo znam szczupłą dziewczynę, która ma spory biust, a na operację na pewno nie było jej stać, bo jest biednausmiech.gif
  • beggi 2017.04.07 [13:59]
    no niestety takie zycie jest okrutne, ktos ma lepiej a ktos inny gorzej, przewaznie te egoistyczne paniusie z zadartym nosem maja lepiej od cieplych kobiet, ktorymi latwo sie manipuluje-manipuluje nimi maz dziecko a potem pracodawca, dzieki takim kobietom wlasnie ci bogaci beznesmeni moga swoim egoistycnzym zonom sprawic cudowne zycie, wiec kobiety apeluje do was: badzmy egoistkami i zajmujmy sie tylko soba i facetem obok ale takim ktory jest warty naszej uwagi (a nie wiecznie roszczeniowym nieudacznikiem ktory chwytaja sie byle jakiej robociny i narzekajacy na swoja niezaradnosc) a jka nie ma w poblizu takiego no coz lepiej byc samotna niz z byle kim, a ci byle jacy faceci niech sobie beda sami przynajmniej bedzie na tym swiecie mniej nieudacnzikow, niestety tak ten swiat zostal skonstruowany ze wiecej jest dobrych kobiet niz mazczyzn, takze kobiety nie dajmy sie, nie chca byc prawdziwymi facetami to niech beda sami.
  • gość 2017.04.07 [14:43]
    "przewaznie te egoistyczne paniusie z zadartym nosem maja lepiej od cieplych kobiet, ktorymi latwo sie manipuluje-manipuluje nimi maz dziecko a potem pracodawca"
    To jest swieta prawda.
  • gość 2017.04.07 [17:32]
    coraz wiecej jest panien z zadartym nosem i dlatego jest w okol nas tyle singli, bo panna z zadartym nosem woli byc sama niz z "ochlapem" tylko nielicznym udaje sie miec dobrego faceta, reszta woli byc sama niz bylejakosc - tak trzymac usmiech.gif
  • gość 2017.04.07 [18:02]
    Violetta Villas miała takie życie w młodości , niestety źle skończyła smutas.gif
  • gość 2017.04.07 [18:28]
    17:32 Myślę że co innego rozumiemy pod pojęciem zadartego nosa..
  • gość 2017.04.07 [19:11]
    no coz violetce nie pofarcilo sie, nie kazda taka panna ma szczescie.
    Zadarty nos to: uparty charakterek, osoba nie dajaca soba pomiatac, cwana bestia, ale jest haczyk: nie afiszuje sie z tym, na pozor normalna, czasami niedostepna, wybierajaca sobie znajomych i swoje "ofiery" milosne oczko.gif
  • gość 2017.04.08 [19:12]
    Wczoraj na onecie oglądałam reportaż o kobiecie, która była gwałcona przez swojego ojca. Kiedy była bardzo mała matka wkładała ją do łóżka starego, żeby mógł z nią robić co chce. Kiedy miała 9 lat ojciec wpakował jej penisa do ust i kazał sobie obciągnąć. Tacy ludzie mają przerąbane... Na koniec powiedziała, że marzy o śmierci bo życie jest nieustającą męką. Są ludzie, którzy mają życie usłane różami, ale są też tacy, którzy wegetują w piekle.
  • WalutowyInwestor 2017.04.09 [20:13]
    Tak znam, to ja sam usmiech.gif
  • gość 2017.04.11 [01:06]
    "jeżeli jest Tobie źle bo nie miałaś fajnego dzieciństwa to nie rozpamiętuj już tego.Nie cofniesz czasu"
    X
    Nie zgadzam sie absolutnie. Nie wolno wyrzucać z pamięci swojej przeszłości tej złej.
    Jak ktoś miał zły start musi zdawać sobie sprawę że będzie miec 10 razy trudniej we wszystkim. Trzeba mieć tą świadomość.
    Jak będzie porażka to pomoże ci pamiętanie że miałaś równego startu.
    Jak zapomnisz i będziesz sobie wmawiać że masz tak samo jak inni to w życiu nie nadążysz za tymi co mieli lepszy start i sie załamiesz.
    Trzeba pamiętać to co się przeżyło.
  • gość 2017.04.11 [01:18]
    Jak się miało zły start to jedyne co pozwoli ci nadal SIE szanować to świadomość że ktoś zaczynał mając bardzo dużo a ktoś z poziomu minusowego.
    zaczynając z -20 masz prawo być dalej na poziomie -10 gdy ktoś inny jest na poziomie +100.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...