Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zwiazalybyscie sie z facetem,który pochodzil z biedy??

Polecane posty

Gość gość

czy raczej nie?? przykladowo poznajecie super faceta..wspanialy czlowiek i dobry oraz inteligentny i pracowity.....niestety dowiadujecie sie ,że pochodzi z biednej i alkoholowej rodziny...czy zakonczyc taki związek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zakończyła taki związek... Jak wytłumaczyć się rodzicom i znajomym z takiego partnera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w zyciu. To wstyd. A poza tym zj****e geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha czyli wszystkie macie pewnie facetów z porządnych rodzinek i zamoznych...pozazdroscic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet dalej zajdzie niż cwaniaczek, który wszystko ma od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafe wszystkie maja bogatego ksiecia z bajki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu dała szansę, ale była ostrożna i bacznie obserwowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23,37 i z tych dobrych domów maja te wredne teściowe ;-) a co do tematu: liczy sie dla mnie człowiek a nie środowisko z jakiego sie wywodzi. Wstyd by mi było przed sobą gdybym zrujnowała związek bo mi sie jego dom rodzinny nie spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dalabym mu szanse ale bacznie obserwowala taki wymuskany z bogatej rodzimy tez nie da ci gwarancji szczescia u swojego boku , tez moze byc niezly skurfiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co byscie obserwowaly faceta z biedy??? znam takich wielu i kazdy z nich jest poprostu wspanialym czlowiekiem i idelanym mezem. maz mej kuzynki i sąsiadki pochodzą z takiej rodziny i lepszych mezow nie znam..wszystko w domu zrobią..ugotują ,piorą,sprzatają ,dzieci kochają i zony...naprawde polecam. natomiast mąz mej siostry pochodzi z rodziny bardzo bogatej i lekarskiej.s******l przez lata stosowal wobec niej przemoc fizyczną i naduzywal alkoholu.rozwiedli sie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta bieda to nic strasznego ale alkohol juz tak , ja bym takiego faceta obserwowala pod tym katem , czy z czasem nie naduzywa i jak sie zachowuje po spozyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy oboje alkocholikami i dajemy sobie radę. Nasza curka terz się dobrze chowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Curka sie chowie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chowiemy ja jak potrafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz takie dylematy, to pewnie przewrotne zycie kopnie Cie w dope z drugiej strony. Napisz coś za 20 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy jak moja żona pije piwo w cionzy to może zaszkodzić dziecku? Bo tamta to dobrze chowiemy wtedy nie piła w cionzy. A teraz to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi mądra kobieto czy ten facet nad którym się tak zastanawiasz miał wybór rodząc się z tej a nie innej rodzinie ??? A co gdybyś to ty pochodziła z takiej rodziny. Jak ty byś się czuła ? Znam wielu takich ludzi, sama z resztą też miałam ojca alkoholika ale jakoś wyszłam na ludzi. W czasach kiedy byłam dzieckiem w wielu domach był ten problem. było publiczne przyzwolenie na robienie imienin i wszelkich imprez alkoholowych w pracy. Dzięki Bogu i sile charakteru nikt się nie stoczył. Wszyscy wyszli na ludzi. Niestety rodziców się nie wybiera. Myślę że warto dać człowiekowi szansę bo nigdy nie wiadomo co nas z życiu spotka. A może czego oczywiście ci nie życze twoi rodzice nie będą mogli sobie poradzić z problemami i wpadną w alkoholizm i ktoś będzie ciebie oceniał jako dziecko alkoholika ??? Dobry dom, super wykształcenie nie są gwarantem, że ktoś będzie dobrym partnerem. Wszystko zależy od człowieka. Powodzenia życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka dla mnie sama jest biedna. Mentalnie. Widać co się dla niej w życiu liczy. Szkoda takiego dobrego chłopaka dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj obecny maz wywodzi sie z takiej rodziny. Gdy go poznalam byl biedny,czesto glodny ale dobry chlopak byl z niego. Jego ojciec pil, buly awantury w domu,no duzo takich niefajnych rzeczy. Nawet pozyczyl odemnie pieniadze zeby mi pierscionek kupic. Dzis jest moim mezem od 13 lat. Tez pil,czasem naprawde duzo,teraz z tym walczy. Serce ma dobre,intencje tez,szczery pomocny dobry chlop. Tylko z domu rodzinnego pozostal ten alkohol. Pomalutku malymi kroczkami wychodzimy z tego a nie zawsze bylo latwo,bylo wrecz tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż też jest z biedy i rodziny alkoholików. Ale jemu poszło w drugą stronę tzn robi wszystko by nie być taki jak rodzice. I taki jest. Pracownity, ambitny, bez nałogów. Jak go poznałam już dom budował. I cały czas powtarza że nigdy nie będzie taki jak ojciec. Ale z kolei jego brat jest taki sam jak stary. Tzn mieszka w domu teścia, ma ponad 40 lat a nie pracuje, utrzymuje go żona a jeszcze do tego chleje i awantury robi. I w d***e ma wszystko. Dom im się sypie a ten ma w d***e. Więc to raczej kwestia charakteru a nie pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochodzi z biedy bo kiedyś nie płacili za pieprzenie się i rozmnażanie tak jak teraz 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak przeciez za 500plus to mozna dom wybudowac i mercedesa kupic, dla niektorych to sa niewyobrazalne pieniadze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biednej nie problem, gorzej z alkoholowej.Ale jesli faktycznie inteligentny i pracowity , to powinien dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z biednej nie problem, gorzej z alkoholowej.Ale jesli faktycznie inteligentny i pracowity , to powinien dać radę. x A dlaczego gorzej, ze z alkoholowej? Alkoholizm nie jest dziedziczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×