Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czytam te forumowe tematy i tak bardzo wam wspolczuje

Polecane posty

Gość gość

tutaj chyba 95% kobiet zyje w strachu , zdenerwowana, pod presja , pod wieczna krytyka :( ciagle czytam ze znajomi krytykuja , znajomi sie dziwia a znajomi obgadali , to samo dzieje sie ze szwagierkami i bratowymi , wieczne warczenie na siebie ,obserwacja, krytyka , kontrola , zazdrosc , do tego dochodzi jeszcze wscibska tesciowa zionaca jadem i tez spada na was fala krytyki i obgadywania Boze w jakich wy biedulki srodowiskach zyjecie ? to musi byc straszne nie miec w okol siebie nikogo wam zyczliwego :( mam silny charakter ale czescia tej sily jest wlasnie zgodna rodzina( maz dzieci) , dwie kochane bratowe , tesciowa ktora ostoja dla mnie nie jest ale nigdy sie nie wtraca i mieszka daleko ) oraz paczka kochanych przyjaciol z ktorymi juz sie "przetestowalismy w biedzie " jestem szczesciara wam szczerze wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marja777777777
bardzo źle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XSzogunX
Twój opis tematu wskazuje na to że twoje myśli prześladują twą duszę . Wyzwól się z tej niewoli walnij se drinka idź na fajkę , pobzykaj se a nie cisniesz smuty że zatwardzenia można dostać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby taka silna a nic nie wniosłaś pozytywnego do tego działu tylko kolejny topik który ma na celu dowartościować się. Chyba w duchu jednak jakiś kompleks musi tkwić skoro nie ma w tobie chęci pogadania z ludźmi tak po ludzku tylko pokazanie innym że sie ma ich za gorszych. Nie wiem co to za przyjaciele skoro ty jesteś takim człowiekiem. Może podobni do ciebie, ale ja bym nie chciała mieć takich "przyjaciół".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj swój adres albo numer Tel. To sobie pofiglujemy . A może chcesz mój . pgtechnikooim4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no super super juz sie zaczyna wrozenie z fusow - gdzie ja opisalam tych swoich przyjaciol tak dokladnie ze ty juz wiesz ze nie chcialabys miec takich? ach rozumiem ty wolalabyc miec takich jak wiekszosc kafeterianek , czyli takich wiecznie ciebie krytykujacych i dolujacych. nie widze tez zdania w ktorym mialabym niby pokazac ze uwazam innych za gorszych czy ty jestes jakas bystra inaczej czy nie nauczono ciebie czytac ze zrozumieniem ? a moze to ciezka noc byla , to rozumiem , glowka jeszcze nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim skromnym zdaniem temat mial byc bardziej przesmiewczy na ten STEK bzdur ale "mundre"inaczej kafeterianki odebraly to bardzo powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tutaj chyba 95% kobiet zyje w strachu , zdenerwowana, pod presja , pod wieczna krytyka smutas.gif x Masz rację. Dobrze napisałaś "TUTAJ". Forum również jest po to, aby móc się wyżalić i skorzystać z rady, a ty się dziwisz, że 95% tematów i wypowiedzi, to negatywy z życia. Opisujesz problem i albo radę dostajesz, albo nie. Co ciekawe 30% tematów w moim odczuciu to zwykłe wymyślone historyjki. Ale kafeterianki na nie odpowiadają, bo może jednak ma ktoś podobny problem. A ty jeśli masz tak super, to się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moim skromnym zdaniem temat mial byc bardziej przesmiewczy na ten STEK bzdur ale "mundre"inaczej kafeterianki odebraly to bardzo powaznie usmiech.gif x Przepraszam bardzo, jeśli temat miał być prześmiewczy,to jak to świadczy o autorce, która ma tak wspaniale w życiu? Nie inaczej jak o kobiecie o zerowej empatii, bez zdolności odczuwania minimum współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno autorko. Kafeteria, to nie tylko macierzyństwo, to także dział ogólny, zdrowie i uroda, życie uczuciowe i erotyczne, fitness, kino i literatura. Wystarczy wyjść z tego działu i iść na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wiekszosc tematow to zwykle prowokacje pozakladane z nudow wiec komu ma wspolczuc :)? Agatce ? bo Agatka ma taki zyciowy problem ze jej szwagierka dom skromny z zewnatrz wybudowala a w srodku luksus :) a takich Agatek jest tutaj wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to. jedna znudzona zyciem przesiaduje tu 24 h na dobe i zakłada denne prowokacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne odczucia do autorki. Na tym forum nie wypada sie cieszyc, miec sukcesy, dzielic sie nimi - a byloby pozyteczne, gdyby ktos, kto je osiagnal, opowiedział, jak do nich doszedł. Ok, jest czesc ludzi, ktorzy naprawde nie maja sie komus zwierzyć ze swoich zmartwien , wylewaja tu swoje zale, ale dlaczego jest to tak powszechne? Nie maja bliskich osób, przyjaciól, rodziny - ale nikt nie rodzi sie z przyjaciólmi, trzeba sie o nich postarac, dac cos z siebie. Rodziny sie nie wybiera, ale czy az tyle jest patologicznych? Zwlaszcza tych "podłych tesciowych", które przeciez mozna poznać ( i akceptowac lub nie ) przed ślubem. Kazdy sukces wlasny lub dzieci spotyka sie tu z falą podejrzliwosci, niewiary a czesto nienawiści. Wiec ludzie rezygnuja z jego opisywania, wolą zrzędzić i nurzac sie w nieszcześciu swoim a jeszcze lepiej innych. Dlaczego wchodze na takie forum? czasem staram sie ( bardzo ostroznie z powodów w wym.) w czyms pomóc czy doradzić, a tez po prostu żeby poznac ten abstrakcyjny dla mnie swiat powszechnego nieszczescia, o którym , gdyby nie takie fora, raczej bym nie wiedziała, bo otaczam sie życzliwymi ludzmi. Bycie szczesliwym to nie kwestia jakichs wielkich pieniedzy czy oszałamiajacej urody, raczej nastawienia do świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cos podobnego chcialam napisac :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś cos podobnego chcialam napisac usmiech.gif pozdrawiam xx no to jest nas więcej, co cieszy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no super super juz sie zaczyna wrozenie z fusow - gdzie ja opisalam tych swoich przyjaciol tak dokladnie ze ty juz wiesz ze "nie chcialabys miec takich? ach rozumiem ty wolalabyc miec takich jak wiekszosc kafeterianek , czyli takich wiecznie ciebie krytykujacych i dolujacych. nie widze tez zdania w ktorym mialabym niby pokazac ze uwazam innych za gorszych czy ty jestes jakas bystra inaczej czy nie nauczono ciebie czytac ze zrozumieniem ? a moze to ciezka noc byla , to rozumiem , glowka jeszcze nie pracuje " Chyba twoja słabo pracuje. Jacy są przyjaciele ? Przyjaźnie opierają się na doborze podobnych do siebie, więc reszty dopowiadać raczej nie potrzeba. Druga sprawa naprawde nie widzisz zdania w którym miałabyś pokazać że uważasz innych za gorszych ? Może ci naświetle w takim razie. Gadka już w tytule "tak bardzo wam współczuję" jest zwykłą złośliwością i traktowanie z góry drugiego człowieka. Ludzie nie potrzebują żadnego twojego cholernego współczucia. Ludzie chcą porady lub podniesienia na duchu a nie takiego irytującego piertolenia. Ty jesteś zwyczajnie złośliwa albo zwyczajnie głupia, bo tacy ludzie też są. Skopie taki drugiego człowieka niby w dobrej wierze a bez pomyślunku i wychodzi z tego więcej szkody niż pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćALEXIA
Uderz w stol, a nozyce sie odezwa. Co by nie napisal, to WSZYSTKO odczytujecie jako atak na swoja osobe. Zaraz sie pienicie. Nawet jak autorka napisala " bardzo wam wspolczuhe". No i co zlego napiasala? Ja tez wam wspolczuje tych tesciowych, bratowych, szwagirek i innych ludzi podkladajacych klody pod nogi. A pewnie i po trochu przesmuewczy ten temat, ale to troche dystansu trzeba babeczki. A nie sie obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej podobają się prowokacje o kasie męża, złej teściowej, płci dziecka tudzież jedynaki kontra rodzeństwo i eko życie. I temat Bezdzietni z wybory, gdzie jedna psychiczna próbuje sama coś sobie wmówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lexia10/10 idiotki kafeteryjne juz piane z pyska tocza hehehehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po to tu wchodzę. Nie po rady, bo takie to ewentualnie na porządnym forum. Tu jest trollownia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ciebie frustratko kto z rana skopal? Tesciowa, bratowa szwagierka czy znajoma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc ludzi to falszywe qrwy, lepiej nie miec znajomych niz zadawac sie z takimi gownami. Sile bierzesz ze znajomosci?! Niezla z ciebie kretynka. Nie mozna niczego uzalezniac od widzimisie ludzi bo predzej czy pozniej nastapi wielkie rozczarowanie. Ja tez myslalam ze mam przyjaciolke a w pewnej sytuacji okazalo sie to bzdura. Od tamtej pory koniec naiwnosci. A ty zyj w swoim falszu mieczaku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole jestem pewna ze ten temat sie zemsci na tej kretynce. Jakim trzeba byc tepakiem zeby zalozyc cos tak zalosnego.. :o i chwalic sie znajomymi. hihihi tepak do potegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj biedni skopani ludzie potrzebuja porady i wspolczucia beeeeeebeeeeebeeeeee Oglaszam uroczyscie ze bardzo i z calego serca wspolczuje tej kobiecie ktorej bratowa podala kopytka na chrzciny , ja nawet lacze sie w bolu z ta ktorej zona szefa jest bez klasy :) Ta z 03:35 chyba tu nowa :) cholernego wspolczucia na kafe szuka buuuahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorka pisala ze poznala swoich przyjaciol w biedzie a twoi ciew biedzie wystawili ha ha ha , jak widac jestes kretynka i nie zaslugujesz na prawdziwych przyjaciol , na dodatek jestes naiwna Tak , sily dodaja PRAWDZIWY przyjaciele iNORMALNA rodzina Rodzina i przyjaciele to taka podstawowa kom. spoleczna, bez tego jestes zerem ( jak ty )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu jaki hejt na autotke... Mam wrazenie, ze cokolwiek ti nie napiszesz, to zawsze znajdzie sie taka, to co kontre bedzie prowadzic " bo tak". Bijcie piane, bijcie, ja w tym nie bede uczestniczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kolejna kafeteryjna debilka :( myli pojecia , umyslowy dekiel ! Przyjazn myli z jakimis chorymi ukladami , uzaleznianiem swojego zycia pod widzimisie innych :o haha myslala ze bedzie miec przyjaciol jak bedzie tanczyc jak inni jej zagraja a tu zonk :) i teraz piertoli ze ludzie to kurfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciol to mozesz miec ale w simsach przyglupie :D w PL kazdy kazdemu doope obrabia za plecami plus wymyslaja o sobie takie historie ze brak slow. I co tepaczko myslisz ze tobie nie obrabiaja falszywce? Sama taka jestes wiec musisz to wiedziec :D duma z falszywych znajomych hehehe. Spoleczenstwo polskie to wielkie smierdzace gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Od tych posrancow trzeba trzymac sie jak najdalej. I wtedy zycie jest przepiekne. :) zerem to jestes ty szmato naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×