Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czytam tematy o aborcji i nie moge uwierzyc ile

Polecane posty

Gość gość

suk jest na tym świecie co dzieci zabijaja !!!!!! tak to suki S U K I . włos sie na głowie jeży kiedy czytam ze zygota , płod to nie dziecko bo tak pani na biologii powiedziała . Suki skaczcie po drzewach przeciez pani od biologii powiedziała ze z małpy jestescie . Nie ! ty ey małpami sie stałyscie zimnymi wyrachowanymi zimnymi sukami morderczyniami !!!!!!! oby was zycie solidnie ukarało !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź powiedz to mami, babci i ciotce - minimum jedna z nich na 200% się skrobała. Może Twoje rodzeństwo, kuzynostwo albo wujostwo zostało wyskrobane? Popytaj się czy suka Cię urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko povzytaj sobie jak 30-40 lat temu kobiety srobaly sie na potege. Wtedy aborcja byla legalna i nikt sie nie rozczulal nad plodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idź powiedz to mami, babci i ciotce - minimum jedna z nich na 200% się skrobała. Może Twoje rodzeństwo, kuzynostwo albo wujostwo zostało wyskrobane? Popytaj się czy suka Cię urodziła. x przestan pieprzyc głupoty , tylko winni sie tłumacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorko povzytaj sobie jak 30-40 lat temu kobiety srobaly sie na potege. Wtedy aborcja byla legalna i nikt sie nie rozczulal nad plodami. x co z tego czy legalna czy nie Q! kurde tematu matole nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" przestan pieprzyc głupoty , tylko winni sie tłumacza " Noo, winni którzy latają codziennie na starość do kościoła i padają krzyżem :) Oraz ujadają po forach. Jak ktoś ma brudne sumienie to tak robi, ptóbując się wybielić i zrekompensować swoje aborcje. Jak ma czyste to nie musi. Po prostu taka jest brudna prawda - ponad połowa tych świętojebliwych 50 skrobała się minimum raz. I to z reguły z powodu fanaberii. I jakokolwiek Twoje żałosne szczekanie nie zmieni tego, że wysoce prawdopodobne jest to, że Twoja kochana mamusia czy babcia to suka i morderczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde tematu matole nie rozumiesz ? x Temat jest taki, że jesteś żałosnym tchórzem i zamiast powyzywać suki w swojej rodzinie czy wśród znajomych to latasz po necie. No, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zapytaj matki ile razy usunela ciążę. Zapytaj babci jak to sie robilo kiedyś. Mozesz sie pluc jak glupia ale prawda taka ze era usuwania ciazy (taka byla moda) jest juz za nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś " przestan pieprzyc głupoty , tylko winni sie tłumacza " Noo, winni którzy latają codziennie na starość do kościoła i padają krzyżem usmiech.gif Oraz ujadają po forach. Jak ktoś ma brudne sumienie to tak robi, ptóbując się wybielić i zrekompensować swoje aborcje. Jak ma czyste to nie musi. Po prostu taka jest brudna prawda - ponad połowa tych świętoj**liwych 50 skrobała się minimum raz. I to z reguły z powodu fanaberii. I jakokolwiek Twoje żałosne szczekanie nie zmieni tego, że wysoce prawdopodobne jest to, że Twoja kochana mamusia czy babcia to suka i morderczyni. x taaaa jasnowidzka :) ogarnij sie ,. znam takie jak ty , jak trwoga to do Boga a tak to skrobanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie suko komórka jajowa może byc nawet bogiem, dla mnie jest zygotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dla ciebie suko komórka jajowa może byc nawet bogiem, dla mnie jest zygotą x twoja pi zda twoja zygota . ty odpowiesz a nie ja .proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe dlaczego tylko Polska uwaza sie za moralną?U nas sami swięci? Tak jest bezpiecznie, uczciwie ? We wszystkich cywilizowanych krajach zygota jest zygota płod płodem. Orzecznie naukowcow, etyków, psychologów, lekarzy na calym świecie jest dla mnie bardziej przekonujące niz to, co twierdzi garstka polskich oszołomów.Zreszta wystarczy pojechac do sasiednich, ateistycznych czech, zeby zobaczyc, ze jest tam bezpieczniej, uczciwiej, czysciej. A to wg autora naród morderców,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo suki sie zleciały i bronia ze taka moda była jest i bedzie a dziecko to zygota ..... tak to jest jak edukacje konczy sie na gimnazjum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś " przestan pieprzyc głupoty , tylko winni sie tłumacza " Noo, winni którzy latają codziennie na starość do kościoła i padają krzyżem usmiech.gif Oraz ujadają po forach. Jak ktoś ma brudne sumienie to tak robi, ptóbując się wybielić i zrekompensować swoje aborcje. Jak ma czyste to nie musi. Po prostu taka jest brudna prawda - ponad połowa tych świętoj**liwych 50 skrobała się minimum raz. I to z reguły z powodu fanaberii. I jakokolwiek Twoje żałosne szczekanie nie zmieni tego, że wysoce prawdopodobne jest to, że Twoja kochana mamusia czy babcia to suka i morderczyni. x nie wiem w jakim swiecie ty żyjesz, ze uważasz, ze połowa kobiet się skrobała. Chyba pracujesz jako prostytutka na ulicy i mierzysz ludzi swoja miara. Ale wyprowadzę cie z błędu, nie, nie połowa się skrobała, osobiście nie znam nikogo. Musisz zyc w jakiejś patologii, ze dla ciebie to takie normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to prowokacja jakiejs c****mozgiej zdziry co nadstawia o******ce proboszczowi i pluje jadem na innych ludzi i ocenia . siostry mojego ojca 2 razy zrobily aborcje i jakos tego nie zaluja, maja po 2 dzieci i zyja majac juz ponad 60lat. ja jakbym wpadla przed stabilizacja to tez bym usunela. na dzien dzisiejszy nie usunelabym ale jesli ciaza byla by z g****u, zagrazala mojemu zyciu badz zdrowiu albo plod bylby zdeformowany to bez wahania usunelabym go. mam rodzicow w tym ciezko chorego ojca oraz meza wiec mam dla kogo zyc i kim sie opiekowac i dla zarodka napewno nie poswiecilabym swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorko povzytaj sobie jak 30-40 lat temu kobiety srobaly sie na potege. Wtedy aborcja byla legalna i nikt sie nie rozczulal nad plodami." Wtedy kobiety nie mialy pojecia o rozwoju plodu. A antykoncepcja byla na takim poziomie ze aborcje traktowano jako jej alternatywe. Chcesz powiedzieć, ze jestes tak prymitywna jak 40 lat temu baba, ktora gumy na oczy nie widziala ? Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym wpadla to bym usunela...no rece opadaja. To swiadczy o twoim braku odpowiedzialnosci i głupocie, skoro nie umiesz sie zabezpieczyc. I nie pieprz ze nie ma 100 peoc metody, bo w dzisiejszych czasach da sie zabezpieczyc, jak nie jedna metoda to polaczyc dwie skoro sie tak bardzo nie chce ze by sie usunelo. Ale coz, dla niektórych usunac ciaze, to jak splunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie wiem w jakim swiecie ty żyjesz, ze uważasz, ze połowa kobiet się skrobała. Chyba pracujesz jako prostytutka na ulicy i mierzysz ludzi swoja miara. Ale wyprowadzę cie z błędu, nie, nie połowa się skrobała, osobiście nie znam nikogo. Musisz zyc w jakiejś patologii, ze dla ciebie to takie normalne. " x Taaak, pozakłamuj rzeczywistość. 36% kobiet mających 40lat i więcej się skrobało (Dane cboś sprzed kilku lat). Wśród tych starszych zapewne jeszcze większy odsetek jest (bo wtedy aborcja była legalna i bardzo powszechna). To są twarde statystyki, więc naprawde jeśli Twoim jedynym argumentem jest "pewnie jesteście prostytutkami" to tylko pokazuje Twój poziom intelektualny i trudności w rozumieniu słowa pisanego. Tak, dawniej kobiety skrobały się na potęgę i to są FAKTY, a nie wymysły czy inwektywy jakimi miłosierna katoliczko tak łatwo rzucasz. Między 20 a 30 rokiem życia tylko 13% kobiet miało za sobą aborcję. 13% to MNIEJ niż 36% - chyba, że tego też nie jesteś w stanie zrozumieć. x PS. I ja nie wypytuję innych kobiet o ich intymne sprawy, nie jestem wścibska bo to nie mój biznes. Twoje tematy rozmów z koleżankami i stan ich macic także mnie wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.08 hehe bo to była więcej niz polowa tylko teraz wszyscy siedza cicho. Prawda taka ze aborcja byla traktowana jako antykoncepcja. Te zabiegi robiono w kazdej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedź do tych cywilizowanych krajow, to spelni sie twoje marzenie o skrobance jak,cie banda ciapatych zg****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chcesz powiedzieć, ze jestes tak prymitywna jak 40 lat temu baba, ktora gumy na oczy nie widziala ?" Ja nie miałam, i nie zamierzam mieć (w ogóle g****o Was to powinno obchodzić tak naprawdę) , ale nie pojmuje jaką debilką trzeba być zarzucać to młodym dziewczynom, wyzywać je, opluwać na podstawie chorych wymysłów swojego łba - a równocześnie uznawać "moja babcia miała 3 aborcje i to jest ok". Albo jest się mordercą i suką, albo się nie jest. To jest hipokryzja i obrzydliwy relatywizm moralny jaki stosujecie. A mimo to macie czelność uważać się za jakieś pożal się boże sędziny cudzej moralności :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne kobiety kiedyś poddawały się aborcji a rodziły po 8 dzieci albo i więcej...ciekawe kiedy się skrobały jak ciagle z brzuchem chodziły...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To jedź do tych cywilizowanych krajow, to spelni sie twoje marzenie o skrobance jak,cie banda ciapatych zg****i " Zadzwoń do klinik w Niemczech, Czechach czy na Słowacji (podobno nawet Austrii) i ich zapytaj ile kobiet jedzie tam na kilka dni i wraca sobie do Polszy, i potem radośnie szczebiocze na kawie np. z Tobą, czy inną świętojebliwą. Wcale nie musza tam mieszkać ;) Stań na granicy z USG i je zawracaj w takim razie, fanatyczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wiec okłamujcie się dalej, ze kiedyś tak było, teraz tez tak jest i ze to normalne. Dla normalnego człowieka nie jest normalne, dla patologii normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak jasne kobiety kiedyś poddawały się aborcji a rodziły po 8 dzieci albo i więcej...ciekawe kiedy się skrobały jak ciagle z brzuchem chodziły..." Akurat znam taki przypadek, chyba 9 czy 10 ciąże wyskrobała. Notabene - ile znasz 50-60letnich kobiet z 8 dzieci? A ile z mniejszą ilością? No bo ja niewiele znam tych mega wielodzietnych, większość poniżej 5-4... hmm, a przecież antykoncepcja była taka zawodna, taka ciemnota była. No niemożliwe, że te wszystkie 50tki z 2-3 dzieci się skrobały, co? To takie nieparwdopodobne. Przecież wcale takich gabinetów nie było przy przychodniach itp. No wcale a wcale. Pewnie takie sprytne były i kalendarzy stosowały, tak? Jak uważasz? I potem co 3 z nich kłamie w ankietach i wychodzi, ze 36% % miało aborcje? Tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś tak wiec okłamujcie się dalej, ze kiedyś tak było, teraz tez tak jest i ze to normalne. Dla normalnego człowieka nie jest normalne, dla patologii normalne. " Ponownie - wyzywaj kobiety w swojej rodzinie od patologii. Miej choć trochę odwagi i powiedz przy rodzinnym stole "każda co miała aborcje to patologiczna debilka i morderczyni". Bo na razie to szczekasz w interneciku łudząc się, że Twoja rodzinka jest równie święta co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ktoś kto sie chętnie by sam skrobał w razie wu lub już to robił bedzie wkręcał na siłe że wszyscy inni też to robią lub robili. Nie kochane. Nie wszyscy inni. Może niektórzy inni ale jest to gruba mniejszość. Większość kobiet nie jest aż tak pusta w środku jak wy co niektóre, tylko zachowują sie po ludzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.21 jakie 8 dzieci? Z tylu to.moja babcia pochodzi. Wtedy tez kobiety po swojemu pozbywaly sie ciazy np skakaly z szopy albo brzuch wiazaly paskiem , nosiły worki z ziemia zeby poronic Pozniej aborcja byla juz legalna i wchodzac do lekarza padalo pytanie " ciaze zostawiamy czy wypisac skierowanie na zabieg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałam zgwałcona 8 lat temu jako studentka. Od razu zgłosiłam się do szpitala i podano mi pigułkę po. Przeżyłam katusze psychiczne i fizyczne jako ofiara gwałtu, a takie święte ascetki jak autorka jeszcze mnie wyzywają i obrażają. Wszystkie jesteście świętoszki póki was coś takiego nie spotka wtedy wmawiacie sobie, że 'ja to co innego'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.25 to, ze ty to zrobiłaś i to może nie raz to nie znaczy, że każda taka jest! Rozumiesz to czy naprawdę taka głupiutka jesteś. Bo tylko kobieta która miała aborcje, albo z checia by się jej poddała będzie wmawiać komuś, ze każdy tak robi i ze to normalne! Najpierw się gzisz byle jak, byle z kim, potem usuwasz i jeszcze wmawiasz ze to normalne i ze każdy tak robi...żałosna jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×