Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dałybyście dziecku na obiad danie ze słoika?

Polecane posty

Gość gość

Nie chodzi o słoiczki dla dzieci, ale gotowe dania ze słoika np łowicz czy pudliszki, typu: pulpety, gołąbki, fasolka, sos do makaronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym musiala to bym dala.... i zdarzylo sie juz ze dalam. Wbrew pozorom nie wszytkie sloiki to syf, wystarczy dobrze czytac etykietki ;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym byla zmuszona, bylaby wojna albo cos to tak. Wolalabym nalesniki juz upieprzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daję czasem sos do spaghetii Łowicz- dodaję do mięsa- ale jest przyzwoity. Kilka razy awaryjnie kupowałam mu zdrowe zupy (Pan Pomidor, Pan Brokuł, Pani Dynia i podobne). Ale poza tymi zupami gotowych dań po prostu nie kupuję, więc i dziecku nie daję. Już chyba i lepiej, i taniej zabrać dziecko do baru mlecznego albo wziąć tam obiad na wynos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że bym dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozne domowe klopsiki nie smakuja mi tak dobrze jak te ze sloika, najlepsze sa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, w jakim wieku dziecko i jaki słoik. Jeśli miałby dobry skład, bez sztuczności, momu, niepotrzebnych wypelniaczy itp. to bym dała, ale trochę starszemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie dała, bo mnie samą odrzuca od takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jakie sloiki , ja np czesto chodze do takich malych wloskich delikatesow tam rodzina wloska robi sosy do makaronow i pakuja w sloiczki . Fakt do najtanszych nie naleza te sosy ale sa dimowe co czuc w smaku i pyszne Pesto maja obledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie. Sama nie jem to i dziecku nie daje. Jak juz musisz to moze bez miesa, tylko dorzuc jakies swoje - sprawdzone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie daję bo nigdy nie mam czegoś takiego pod ręką. Nie kupuję. Ale jak bym miała i by mnie przypiliło to bym podała. Przecież nie zabije to dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu bym takiego syfu dziecku nie dała . To sama chemia jest przecież , my wogóle takiego czegoś nigdy nie kupujemy ja zawsze gotuję obiady dbam o zdrowie mojej rodziny nie rozumiem po co kupować gotowce ,trzeba być strasznym leniem chyba żeby taka chemia kupować Ja gotuje zdrowo na parowarze , wcale to nie zabiera dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
wszystko zależy od tego jakie byłoby to danie ja np kupuję gotowe sosy primo gusto do makaronu, sprawdziłam etykietę wiem, że mają naturalny skład, bo w skąłdzie są same pomidory i zioła wiec dlaczego mam nie dawać, wszystko zależy od składu produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatinkaa
jeśli skład takiego produktu gotowego jest ok to dlaczego mam go nie dawać dziecku, ja często kupuję pesto albo sosy gotowe do makaronu z primo gusto i uważam, że skład mają naprawdę bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×