Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anna162

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami...

Polecane posty

Co sądzicie o opowiadaniu dzieciom bajek? Czy rodzice opowiadali Wam bajki? Czy opowiadacie bajki swoim dzieciom? Jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za siedmioma rzekami stał domek, a w domku mieszkała larwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisze wierszyki dla swojego synka, mam tego caly zeszyt. Opowiadam czasem tez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Za siedmioma rzekami stał domek, a w domku mieszkała larwa" Larwa była nieszczęśliwa ponieważ brakowało jej polotu i fantazji. Pewnego razu Larwa znalazła na łące dziwnie wyglądające urządzenie. Było w nim dużo przycisków. Larwa opanowała trudną sztukę naciskania znaczków na przyciskach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie krasnal na rumaku Spadl i uderzyl sie o szafke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szafka spadła mu na łeb i nabila guza fioletowego nawet zimny okład z mięsa nie pomógł, guz rósł i rósł aż zaslonil mu oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo dziecku czytałam od malego. opowiadalam też bajki. efekt taki ze teraz syn ma 6lat i sam pisze bajki. Np o tym jak koń spotkał psa na łące i razem się bawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek niedługo skończy 10 miesięcy. Od samego początku opowiadam lub czytam mu bajki przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma wątpliwości, że bajki rozwijają w dzieciach wyobraźnię i samodzielne myślenie, są kształcące i wychowawcze. Oczywiście odpowiednio dobrane. Nie chodzi przecież o to, by opowiadać np. bajkę o Czerwonym Kapturku z punktu widzenia koncepcji psychoanalitycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×