Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cVIOLAcc

dekoracja pokoju dla dziecka

Polecane posty

Gość cVIOLAcc

Widziałam ostatnio na allegro dekoracje pokojów naszych maluchów. Czy ktoś z Was spotkał się ze świecącymy na ścianie lub suficie gwiazdkami, księzycami itp ? Widze, ze cieszą się duża popularnością i daja fajne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja z allegro zamówiłam naklejki kolorowe zwierzątek i przykleiłam koło łóżeczka dla maluszka. Bardzo fajnie to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi ci o fluorescencyjne
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermionkaa
Ja u siebie w pokoju miałam cały sufit z takich gwiazdek oraz tapetę, która świeciła w nocy... efekt był niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzien wyglada ok. albo taki lekko zielonkawy kolor albo zoltawy (takie widzialam przynajmniej) wiec nie rzuca sie jakos bardzo w oczy. ja chcialam do synka pokoju kupic ale maz chce cos innego i poki co nie mamy nic na suficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krixaaa
a ja kupiłam na allegro naklejki fluorescencyjne ! dokładnie gwiazdki i do tego świecące rybki ! Powiem Wam ze efekt jest poprostu niesamowity ze nie da sie go opisac ! Maluch spokojnie zasypie, nie ma zadnego lęku przed ciemnością. Jak ktos bedzie zainteresowany moge poszukać linka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy kiedys jak w biedronce byly, gwiazdki, ksiezyce i inne planety w komplecie. W dzien maja blado zółty, rózowy i zielony kolorek, w nocy fajnie swieca. maja na suficie nad glowami. Kupilismy tez tapete granatowa z gwiazdkami wlasnie fluorescencyjnymi, jedna sciana jest wytapetowana, chociaz juz po czesci obdarta wlasnei przez dzieci :) tez fajnei swieci, taka sciana ma efekt głebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajym elementem dekoracyjnym pokoju jest ściana (lub chociaz jej fragment) pomalowany farbą tablicową. Dzięki takiemu rozwiązaniu dziecko może swobodnie malowac po ścianach:) Mnóstwo fantastycznych elementów dekoracyjnych znajdziesz również na stronie http://papillon-shop.pl/category/akcesoria-dekoracje?horizontal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naklejki, nie tylko fluorescencyjne, są dobrym pomysłem. Na pewno ożywią pokój dziecka. Warto jednak pamiętać, by nie było tego za dużo i za pstrokato. Trzeba dopasować do siebie kolor naklejek i kolor ścian. Najkorzystniej, by kolor dziecięcego pokoju nie był zbyt agresywny, a uspokajał. Neutralne barwy ścian i mebli dają większe pole do popisu dla kolorów dodatków i dekoracji. Pokój można urządzić w jakiejś konkretnej estetyce – dżungla, las, kosmos lub połączyć dodatki w różnym stylu w spójną całość. Warto dowiedzieć się co podoba się swoim dzieciakom i próbować dopasować ich oczekiwania do swojego zamysłu. To ważne, by dzieci dobrze się czuły w miejscu, w którym spędzają przecież tak wiele czasu! Należy też pamiętać, że gust dzieci i poczucie ich estetyki kształtuje się od najmłodszych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa_87
Zgadzam się, naklejki są super pomysłem, łatwo się je aplikuje na ścianie i można szybko zmienić wygląd pokoju dziecka. Mój syn uwielbia angry birds, zamówiłam wielką naklejkę na dekowizja.pl efekt jest świetny, a mały jest zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie niesamowity klimat dają ramki, małe duże, czarne, białe, kolorowe. Niektóre plakaty dla dzieci są naprawdę przepiękne, wręcz magiczne. Można ich sporo znaleźć w internecie. Mi się spodobały Mojo Graffi, tym bardziej, że mają plakaty edukacyjne. Nie dość, że jest piękny to córka szybko nauczyła się wszystkich kontynentów, bo codziennie je widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem super pomysł na dekoracje pokoju dziecięcego to tapety i fototapety. Nasza córka wybrała sobie tapetę w Elsą z Krainy Lodu. Duży wybór jeśli chodzi o wzornictwo oferuje ten sklep internetowy http://krainabarw.com/. Dostaniecie tam również tapety ze Spidermanem i Kubusiem Puchatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak do pokoju mojego dziecka kupiłam doniczkę led podświetlana. Bardzo ładnie komponuje się i widzę że nawet jak śpi to ją nie wyłączam daje fajny efekt fajniejsza niż lampka. Taką doniczkę można kupić w tym sklepie http://rotomatic.pl/kategoria-produktu/donice/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka dekoracji nietypowych, ze smakiem - [polecam po prostu rzucić okiem na mojograffi.pl - dziewczyna jak na moje oko robi świetne rzeczy. Moze i komuś z Was się spodobają ;) Zwłaszcza plakaty są niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunka125
Niedawno zostałam mamą. Jak każdy rodzic przed narodzinami dziecka byłam pochłonięta przygotowywaniem pokoiku dla pociechy. Chciałam by był taki wymarzony by córeczka dobrze się w nim czuła. Jeśli chodzi o dekorację ścian to bardzo dużo artykułów zakupiłam na stronie http://www.lamalu.pl/dekoracje/naklejki-scienne-plakaty. Sami sprawdźcie jak duży wybór mają smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym pomysłem jest zakup specjalnie wykonanych poduszek które prezentują się mega, zajrzyj na http://lapri.pl a znajdziesz wiele ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaer
a w jakim wieku dziecko? bo takie ozdoby są fajne dla maluszków. U nas są dzieci w wieku szkolnym, więc na ścianach trochę bardziej praktyczne ozdoby są: http://eduart.eu/category/7/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaM
Tak, u szkolniaków to już nieco inaczej wygląda :) Takie mapy są naprawdę fajne, łatwiej przyswoić wiedzę nawet mimochodem. Podoba mi się też styl tych z eduart, chyba warto przyjrzeć się bliżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo spora część osób to jednak wzrokowcy, więc takie rozwiązania się sprawdzają ;) Podoba mi się też wykorzystanie elementów graficznych i kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×