Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

depilacja intymna, mam dość!

Polecane posty

Gość gość

Mam "tam" dość grube, ciemne owłosienie. Za każdym razem po goleniu pojawiają się swędzące ropne krostki. Próbowałam stosować się do różnych zaleceń. Zawsze używam nowej maszynki. Stosowałam piankę męża Nivea Sensitive. Potem przerzuciłam się na Gillette Satin Care dla kobiet, ale była jeszcze gorsza, wydawało mi się, że zamiast ułatwiać poślizg utrudniała go, maszynka od razu robiła się jakaś tępa. Używałam maszynek Gillette Simply Venus 2 i Simply Venus 3. Próbowałam dezynfekować Skinseptem. Nakładam też Sudocrem od razu po goleniu i potem przez kilka dni 2 razy dziennie, może krostek jest mniej, ale nadal są. Noszę wygodne bezuciskowe majtki, które nie obcierają. Co jeszcze robię źle? Może są jakieś lepsze pianki dla kobiet, albo maszynki powinnam wybierać droższe? Probowałam też golić na oliwkę i na zwykły żel pod prysznic - nie pomogło, a po oliwce to maszynka już od razu stępiona. Depilatora i lasera w ciąży nie chcę stosować. Dodam, że krostki są tylko na wzgórku i po bokach. Niżej o dziwo sie nie pojawiaja, choc zawsze wydawało mi sie ze tam niżej skóra jest jeszcze delikatniejsza. Jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk38300
rady? nie golić się i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam wyłącznie kremu do depilacji, a jak cos zostanie wyrywam, pęsetą - jest gładko i odrastają coraz słabsze. Zero podrażnień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie, że na mnie krem zadziała, mam za grube włosy. A jakiego kremu używasz? Jakbym nie była w ciąży i nie chodziła do lekarza to może i tak często bym sie nie goliła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem, staram się przede wszystkim posiedzieć trochę w ciepłej wodzie- to zmiękcza skórę i łatwiej się ogolić, a "piankę" robie sobię z żelu do higieny intymnej (też zwróć uwagę na to jakiego używasz). Po goleniu staram się przewietrzyć i wysuszyć. Ale i tak golenie samego wzgórka łonowego na zero odpuściłam- zostawiam sobie trójkącik który tylko skracam maszynką do strzyżenia, wolę już tak niż wyglądać jak wyskubany kurczak. Marzę o depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy mocno skrocic wloski maszynka elektryczna ( ja zostawiam takie 5-10 mm ).Bikini wyrwac pesetka lub plastrami do depilacji.Wargi sromowe przeleciez maszynka i wyglada sie schludnie ;) Ale jak towoli Tez mialam takie problemy jak TY, dlatego nie depiluje sie na zero.Chwale sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dziewczyno dla kogo TY sie golisz? Dla lekarza? Przeciez oni potepiaja usuwanie owlosienia... poza tym gorzej wygladasz w tych krosdtach, niz naturalnym zarostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj aż mąż będzie musiał c****ezde golić bo sama nie dasz rady. Szybko ci się odechce sexi wygadać dla lekarza, który widział milion broch w każdej okazałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam kremu eveline z olejkiem arganowym. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla własnego komfortu. Do porodu też będę musiała się ogolić tak czy siak. Pęsetką próbowałam, ale ciężko mi bo brzuch mi wszystko zasłania, a przy lusterku było mi niewygodnie, za długo by to trwało. Myślałam żeby spróbować kremu do depilacji i potem zamiast szpatułki użyć normalnie maszynki, może włosy bardziej zmiękną. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.45 A czemu niby mąż będzie musiał mi ogolić? Wytłumacz mi bo zawsze mnie to zastanawiało, czemu kobietom mąż musi golić? Ręce za krótkie? Nie wiem jak wielki musiałaś zapuścić brzuch, bo ja kończę właśnie 9 miesiąc i mimo, że już się tam nie widzę to ręką spokojnie dosięgam. Wystarczy się wspomóc lusterkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź na przysiad to lusterko, może ci w d***e pęknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej stanij nad odniskiem w rozkroku.Efekt pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak wielki musiałaś zapuścić brzuch, X Dlaczego od razu zapuścić? Jedne kobiety mają większe brzuchy, inne mniejsze. Jedne rodzą małe dziecko, drugie duże. Jedne mają mało wód, drugie dużo. Jedne rodzą jedno dziecko, inne mają ciąże bliźniaczą. Nie każda siedzi i wpieprza pączki na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, jak tylko któraś napisze, że mało przytyła, albo że nie ma wielkiego brzucha i jest sobie sama w stanie obciąć paznokcie w 9 miesiącu to już zazdrośnice plują jadem. Spróbuj kremu do depilacji i maszynki, a jak nie pomoże to wyluzuj. Widocznie taka Twoja uroda, niektóre kobiety nawet na nogach mają krostki po goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.13 Po prostu jestem ciekawa, czy to jest możliwe, że nie można tam sięgnąć ręką. Poza tym gość z 15.45 nie była miła dla mnie, więc ja też "grzecznie" ją zapytałam, nie śmieję się z kobiet, które mają większe brzuchy. Wiem, że nie wszystko jest zależne od nich. I ten atak, że golę się dla lekarza. Myślałam, że w dzisiejszych czasach każda kobieta przed taką wizytą się goli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co pisac na necie o goleniu smierdzacej c.py? Nie pojmuje debilizmu takich idiotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda ma na zero, wierz mi. Ja tez wole miec trojkat krotko przystrzyzony niz zero i krosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tam wyżej - nam nie śmierdzą, więc może myj się częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekologowi to wszystko jedno jaką masz tam fryzurę. Myślisz że on/ona ogląda i podziwia? Albo myśli "ale się zapuściła"? O swojej wygodzie myśl a nie o tym co lekarz pomysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rada - depilacja laserowa. Może wiecej kosztuje ale problem z głowy na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czytalam podobny temat i wiekszosc dziewczyn tutaj polecala trimmer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie golic sie wcale,głupota jak nie wiem co z tym goleniem.Mój facet powiedział ze chyba by sie zerzygał jakby zobaczył taką goła piczke,jak dziecieca.Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a jak biorą śmierdzącą pałę faceta do mordy to już wolę golić śmierdzącą cipę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze smaruj****lsamem po goleniu. I ubieram wygodna bieliznę. Jakbym nie posmarowala to też skóra jest podrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na depilację laserową. To naprawdę wygodna sprawa. Kupiłam sobie urządzenie do domowej depilacji - Philips lumea i uważam, że jest naprawdę wygodne oraz skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tym depiluje ale twarz.jakos dla mnie wazniejsza od c...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam maz czasem goli bo oboje lubimy. Robi fryzurę i od razu masaż.. .. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kupiłam sobie urządzenie do depilacji laserem tylko marki Panasonic, nie robi żadnych podrażnień, szybko i bezboleśnie pozbywam się owłosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli depilacja maszynka to dobry krem do golenia lub pianka i...no moje drogie panie golimy z tzw "wlosem", a nie "pod wlos"...moze wyglada to na "mniej wygolone", ale pozostawia zdecydowanie mniej podraznien...to samo tyczy sie kremów, szpatulka na sciagac wloski w kierunku wzrostu wlosa, nie odwrotnie...depilacja depilatorem raczej odpada, zostaje ewentualnie pasta cukrowa (paste nakladamy "pod wlos" a sciagamy "z wlosem")dlatego nie uszkadza to mieszkow wlosowych, nie pojawiaja sie ropne krostki, a odrastajace wloski nie wrastaja w skóre :) osobiscie ja nie toleruje depilatora- zbyt duzo podraznien i wrosnietych wloskow pozniej, gole sie z wlosem, a paste cukrowa testowalam i...zero podraznien:) tylko z lenistwa, wole maszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×