Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Depilowanie brwi skubanie wyrywanie domalowywanie

Polecane posty

Gość gość

Czy wyrywacie sobie brwi? Skubiecie, depilujecie i w końcu później domalowujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki11
Chora jesteś? Czy ty widzisz aby któraś gwiazda miała jakieś wyskubane brwi?Można co najwyżej wyrwać jakieś pojedyncze włoski rosnące poza linią brwi,ale wyrwać je a potem domalowywać?To chyba przeczy logice.Najładniejsze i najmodniejsze są brwi naturalne a jeśli gdzieś trzeba domalować to też robi się to tak aby wyglądało naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król karol
No niech te wszystkie lampucery pójdą po rozum do głowy i zrozumieją że najlepsze są naturalne brwi a nie wydepilowane wyregulowane wystrzyżone wycieniowane a później domalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawsze polewke jak widze lampucery z domalowanymi brwiami flamastrem albo z wyreulowanymi jakby od kątownika hahaha :D :D :D bo teraz co druga na ulicy to lepsza hahaha :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo tak wydepilowanymi na łuk a końcówka spada tak jak koniec ogona szczura hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrywam bo mam dość bujne, ale nie domalowuję ich. Ale niektóre dziewczyny ładnie wyglądają jak mają je ciut podkreślone - szczególnie jasne blondynki, które po prostu delikatnie je przyciemnią. Oczywiście nie mówię o karykaturalnych efektach a czymś w takim guście http://i.iplsc.com/reese-witherspoon-ma-idealne-brwi-zwroc-uwage-na-kolor-ideal/0002ANP7Q7P26OYS-C122-F4.jpg Mam taką znajomą właśnie, wiem, ze poprawia brwi cieniami a efekt jest bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrównuje brwi u kosmetyczki ale ich nie domalowuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki11
Jak masz bujne to się ciesz i nic nie rób,takie są najpiękniejsze.Żadne domalowywanie nie zastąpi naturalnych .Jak kobieta ma bardzo jasne to pewnie ,że może trochę pokreślić,ale ona ma powód a ty nie. Najgłupiej wyglądają te co sobie golą i rysują kredką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak masz bujne to się ciesz i nic nie rób,takie są najpiękniejsze" Tak, te na nasadzie nosa to sa w ogóle najpiękniejsze :P A jak się uda zapuścić monobrew to w ogóle wypas. Osoby z bujnymi brwiami muszą choc trochę ich wyrwać, a i tak efektu aż takiego nie widać (po prostu są bardziej skoncentrowane na łuku, a nie takie krzaczory czy pojedyncze rypnięte pół kilometra poza łukiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest taka moda na grube brwi, widuję bardzo wiele dziewczyn z brwiami poprawianymi takie idealne te łuki albo permanentne brwi podoba Wam się to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki11
Ale ona nie pisze,że ma na nosie więc nie pisz głupot.Oczywiście,że teraz modne są grube ,gęste brwi.Kształt zawsze można poprawić,ale jak są już i tak bujne to nie podkreślałabym już żadną kredką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam naturalnie gęste brwi, ale niestety mają brzydki trójkątny kształt, który pomniejsza oczy i powiększa nos (mam takie odczucie). Gdyby były proste lub wygięte w ładny łuk, pewnie niewiele bym z nimi robiła. Tak więc owszem, by uzyskać wymarzony kształt depiluję, skubię, wyrywam, a następnie domalowuję :D może to nie jest modne, ale moja twarz wygląda wtedy lepiej. Próbowałam wrócić do gęstych brwi, ale wyglądałam okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brwi mogą być grube i bujne ale jasne. I wtedy idiotycznie to wygląda przy ciemnych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale ona nie pisze,że ma na nosie więc nie pisz głupot.Oczywiście,że teraz modne są grube ,gęste brwi.Kształt zawsze można poprawić,ale jak są już i tak bujne to nie podkreślałabym już żadną kredką " Ta "ona" to ja, więc wiem gdzie mam brwi :P Jak pisałam nie maluję, ale reguluję (zresztą jestem zbyt leniwa na bardziej skomplikowane rzeczy, w ogóle nie maluję się). Jednak są laski co ładnie wyglądają z delikatnie zrobionymi. Chyba chodzi o podkreślenie urody a nie stosowanie się do tego co "modne" i "niemodne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brwi są bardzo ważne dla ogólnego wyglądu całej twarzy, jest to cały czas utrzymujący się trend, dlatego stylizacja brwi moim zdaniem jest wazna. Bardzo fajnym produktem jest zestaw Eyebrow Styling Kit od Golden Rose, w ktorym mamy: przycimniajacy wosk wraz z aplikatorem, pesete i dwa odcienie pudrow, ktore mozemy uzywac osobno badz razem w celu wycieniowania (z przodu ciemniejsze, z tylu jasniejsze). Puder jest bardzo trwaly, trzyma sie bez problemu caly dzien, nie osypuje sie i nie rozmazuje. Dzieki temu produktowi, moje brwi sa piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam brwi które są w niektórych miejscach łyse, zaś dużá powięrzchmię zajmują pojedyncze włoski, więc tak, te wyrywam oraz te które krzywo wyrastają a te rzadkie miejsca muszę domalować lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×