Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego faceci są takimi słabiakami, tylu z nich nie sprawdza się jako ojciec

Polecane posty

Gość gość

czy to jest takie trudne poświęcić dziecku czasem uwagę? ogrom jest ojców co mają wszystko w d....., tylko matka z tym dzieckiem się bawi i spędza czas, nawet jak oboje mają wolny dzeń. dlaczego tylu z nich nie zdaje egzaminu życiowego na ojca... mojego znajomego ojciec zostawił ich jak byli malutcy, zdradził matkę, ona sama z dwójką dzieci jedynie dlatego dała rade ze ją rodzice znów przyjeli pod swój dach. wychowali dzieci i pomagali im, dając wikt i dach nad głową. dlaczego tylu facetów mysli ze zaplodni na tym rola ich sie konczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że to dlatego że jednak faceci to są takie lekkoduchy i tak zostali w wiekszosci wychowani. czesto dochodza antywzorce z wlasnego domu, gdzie ojciec leżał do góry d...ą a matka z językiem na brodzie zaostawiała siaty ktore przyniosła z zakupów po przyjsciu z biura czy skąds, i dalej zakasac rękawy i obiad dla jasnie ksiecia robic. druga sprawa, kobiety to jednak mają wdrukowane że pewne zachowania są nie na miejscu, że kobieta powinna dbać o dzieci, otoczyc je opieką....ma to we krwi że ta powiem. a faceci niekoniecznie, chyba ze ktorys jest tak wychowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na czym im zależy??? powaliło cię w głowe.... przecież reprodukcja jest naturalną potrzebą każdego faceta. jak któyś nie chce miec dzieci to nie jest to normalne z pinktu widzenia natury. ile ty masz lat, 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i twoja wypowiedz to jest wlasnie kwintesencja powiedzenia: facet to świnia. jednak to świnia, taka prawda. i malo który nie jest takim dupkiem egositycznym jak ty. na wygodach im zależy...patrzcie pa ństwo.... niedoczekanie obiboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy u lwów, goryli, czy innych szlachetnych ssaków samiec zajmuje się młodymi? Nie, tą rolę natura przypisała samicy i koniec tematu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziecko drogie, człowiek jest istotą myślącą i obowiązki względem dziecka są takie same i u kobiet i u mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:18 ale my jako ludzie to chyba jesteśmy oczko wyżej od zwierząt, nie sądzisz? Może tak jak zwierzątka nie wytworzyliśmy żadnej kultury? jeśli ty utożsamiasz się z gorylem to gratulacje, ja od faceta oczekuję czegoś więcej niż umoczenia fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od faceta oczekuję czegoś więcej niż umoczenia fiuta A oczekuj czego tylko chcesz i tak tylko tyle dostaniesz ile on ci zechce dać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to skonczeni EGOISCI. Nie wiem do czego nam kobieta sa potrzebni. Moze niedlugo wymysla ze kobiety beda same mogly sie rozmanzac jak w sexmisji i gatunek meski wyginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uważam że piękne byłoby gdyby faceci nie byliby potrzebni do rozmnażania. wtedy to moim zdaniem ich wcale mogłoby nie byc. nie słuchajcie rescator, to jakiś gimbus albo korpodebil...co ciąże tylko w tv oglądał bo dla niego to nie do przejścia by byc dobrym ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator pryszczator,..weź się człowkeku....co ty tu myslisz sobie ze co, jestes jakimś lepszym gatunkiem? "i tak facet wam da tyle ile zechce" hah chłopaczku, to samo kobieta może powiedzieć o sobie i niech facet który oszaleje na jej punkcie skamle sobie o wiecej, ona tak samo moze go kopnąc w d.... żadnego ślubu zadnych dzieci. zdziwilbys sie ze są tacy faceci i takie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet też sobie może mieć oczekiwania: że będę idealnie prowadzić dom, idealnie do tego zarabiać a przy tym godzić idealną karierę z idealnym wychowaniem dzieci. a ja? dam mu z tego tyle ile zechcę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś Teraz są ferie, prawda? :) Widać ,widać :D Dziecko drogie, dorośniesz, może się przekonasz, że normalni, dojrzali ludzie zakładają rodzinę, bo tak jest skonstruowany świat. Masz jakąś traumę z dzieciństwa, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rescator555 wiem że jest was sporo...gardzę takim rodzajem faceta i żyjcie sobie lepiej w tym swoim światku z pannami 'w sam raz na raz' albo w burdelach gdzie wasze miejsce. Bo każda normalna kobieta będzie chciała czegoś więcej niż seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:39 to samo pomyślałam, gimbus albo licealista co ma ferie i tatuś zapomniał routera wyłączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko, wróć do ławy licealnej bo tam twoje miejsce....nie masz więcej niż 20 lat, to pewne. a jeśli masz, to jestes ograniczony jak na swój wiek. proponuję bojkot osła, który wtrynił się w temat dla kobiet na kobiecym forum wygłasza tu swoje mundrości rodem z gimbusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator jestem z Tobą. Też jestem egoistycznym d.. i znam wielu takich. I wcale na brak kobiet nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator555 dziś A w jajach są? :D Na szczęście ferie już się kończą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku jesteście takie gruboskórne baby. Jak się zakochuje w mężczyźnie, to nie oczekuje sie, że się sprawdzi w jakiejś roli. Kocha się i tyle, sprawdzac ma się tylko w roli męża, a reszta jest nieważna. Ale jak kocha żonę, to zrobi dla niej wszystko i będzie jej pomagał i wspierał przy wszystkim, przy dzieciach również. Więc chyba prawdziwa miłość Was ominęła, skoro macie obiekcje do swoich mezczyzn. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ważne czy gimnazjalista czy nie to z jednym trzeba się zgodzić. Każda z nas zna wielu facetów dla których kobieta to tylko obiekt seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Egoizm to najgorsza cecha na swiecie i dlatego ja podczas doboru partnera bede przede wszystkim patrzyla czy nie zalezy mu tylko na sobie i czy dojrzal juz do bycia mezczyzna. Tak samo zamierzam jak najdluzej kazac mi za soba czekac i nie isc z nim do lozka po kilku pierwszych randkach. Mezczyzne trzeba wpierw "przetestowac" a kolesie ktorzy twierdza,ze do wychowywania dziecka sa kobiety, to chorzy ludzie, ktorzy nigdy nie bede miec nikogo normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu kwestia charakteru i wychowania, jestem, po rozwodzie bo mój były byłą właśnie takim księciem:) a teraz mam prawdziwego mężczyznę który poświęca czas moim dzieciom, na zabawy na rozmowy zrobi potrafi o nie zadbać, opiekuje się nimi. Były za to nagle się ocknął gdy zobaczył, że on facet spędza czas z jego dziećmi:) Teraz on chce być super tatusiem, ale i tak wychodzi szydło z worka:) Tak więc drodzy panowie zastanówcie się, bo kobieta w końcu zdecyduje się odejść, bo po co jej taki partner skoro i tak ze wszystkim zostaje sama? Przynajmniej będzie wolna i będzie miała szanse na nowa miłość to ze ma dzieci nie znaczy że jest uziemiona, nie bądźcie tacy pewni że nie odejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przegapiłam ważne sygnały...mój facet od początku wykazywał zapędy egoistyczne. myślałam: jakoś się ułoży, rekompensował wszystko dobrymi słówkami i czułością kiedy mu się akurat zebrało na czułość. był nawet czas że myślałam że mam idealnego faceta. teraz budzę się z ręką w kisielu, bo mój facet nie potrafi postawić na pierwszym mijescu nikogo innego niż on sam. I równiez jest z tych ktorym sie zdaje, że jak to kobieta chciała bardziej dziecka, to ona ma wiecej obowiązków z tym związanych a on nawet przewinąć nie musi. fajnie tym kobietom, którym mąż pomaga. mi nie pomaga. wszystko robię sama. nieważe że padam na twarz ze zmęczenia, on po pracy nadal siada do pracy tyle że w domu, bo to pracoholik. narawdę jest pracoholikiem, on spędza na pracy 12 h czyli 8 h w pracy i 4 w domu. nietrudno sie domyslic że na spedzanie czasu razem najczesciej brak czasu. I niby faceci tak myślą o seksie>??? mój seks zawsze odkłada na moment w ktorym skonczy pracę bo "jak w ciagu dnia uprawialby seks albo o 19 to potem on nic nie zapamieta, nic sie nie nauczy i swojej pracy na kompie nie wykona". wiec mamy "super" seks, ja na wpol przytomna bo sorry ale seks o godzinie 1:30 w nocy to dla mnie za pozno jesli na drugi dzien trzeba wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
15:10- 100% prawdy? Ale ogolnie normalni mezczyzni ktorzy maja zainteresowania i znajmych sa wlasnie spoko, tylko te zamulne dzieci z internetu maja jakis inny sposob myslenia, nigdy raczej w rzeczywistosci nie spotkalam normalnego faceta ktory nie umie zajac sie dzieckiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator rozśmieszasz, rozśmieszasz...żałosny jesteś i weż wyjdź stąd bo zaśmiecasz wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
15:17- skoro masz takie idelane zycie to po co o nim caly czas piszesz i probojesz w internecie cos udowodnic? Zreszta wlasnie jestes na forum dla kobiet....Troche to dziwne :) Moze kolega chcialby wyjsc na spacer jezeli tak bardzo brakuje ci towarzystwa? :p :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Rescator wypowiadasz sie w swoim imieniu a jakos nie wszyscy faceci to przegrywy zyciowe :) Sa madrzy i kochani faceci ktorzy cale zycie spedzaja z ukochana kobieta i wlasnie do nich sie ma szacunek, a ty nie masz zadnych przyajciol, jestes nudnym burakiem ktorego kobiety wykorzystuja do seksu i z ktorym nie chca sie wiazac na dluzej bo jest za saby w lozku i glupiutki :) Moze zamiast przesiadywac na forum dla kobiet wyszedlbys z tego swojego pokojuz i poszukal sobie znajomych? Przydadza sie :) I to ze tobie nie sa kobiety potrzebne nie znacza iz podoztale 98% populacji mezczyzn nie ma odczuc zupelnie na odwrot. A teraz wyjdz juz z domu :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
EKhm a dlaczego jestes wredny? Moze nie wszystkie kobiety daja sie wykorzystywac? Po co to komus udowadniasz? Nie wolisz sie wyzalic koledze? :) Wkladasz wszystkich ludzi do jednego worka bo czujesz sie samotny ze swoimi przypuszczeniami a gdziekolwiek o nich nie wspomnisz wszedzie sie osmieszysz :) Mi by bylo wstyd robic z siebie bez dusznego i egoistycznego osiolka na srodku interentu ale najwyrazniej niski iloraz inteligencji robi swoje :P :P ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×