Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety po ciazy tyja i staja sie nieatrakcyjne ?

Polecane posty

Gość gość

moja kobieta 9 miesiecy po ciazy nadwaga wysuszona cera i ogolnie nie pociaga mnie juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćida
Chyba przesadzasz.Ja po dwóch ciazach ,zero nadwagi. Może ona potrzebuje jeszcze trochę czasu.Dużo tej nadwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko umiałeś zrobić, na kafe pisać umiesz, a nie potrafisz znaleźć w gogle informacji co się dzieje z organizmem kobiety w trakcie ciąży , porodu i karmienia dziecka? Po co się rozmnażałeś jak jesteś tak ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wazyla do 60 kg teraz 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gruboskórny debil.Brak ci wyobraźni?Nie zdajesz sobie sprawy,że ona wykarmiła swoim ciałem człowieka?Nie powinieneś sie rozmnażać.Żal dziewczyny i dziecka:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, popłacz jeszcze. Naprawdę nie rozumiem dzisiejszych facetów, byle co i zaraz zapłakany i usmarkany. Chłopie wsadź rękę w spodnie i sprawdź czy coś tam jeszcze masz Tego dzieciaka to ci chyba sąsiad zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysuszona cera? to wyskakuj z jakichś 200 zł na dobry krem nawilżający a nie marudzisz. Wszystko da się załatwić, tłuszcz odessać tylko daj jej na to kasę. I po tygodniu będziesz miał laskę lepszą niż przed ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i odezwaly sie pasztety broniace kompanki. 60%kobiet w pl ma nadwage. Po ciazy to sie nie zmienia tylko bardziej uwydatnia. Siedza na l4 w ciazy i tyja maskarycznie pozniej z dzieckiem to samo a po 3 latach ciezko cos zrzucic. Fajnie ze sa jeszcze zadbane matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wymagać od faceta na odessanie tłuszczu, bo się d**y nie chce ruszyć. Ale oczywiście zaraz posypią się argumenty, że nie ma czasu na ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opis cos wiecej o swojej zonie. ile ma wzrostu, czy przeszkadza jej ta masa, czy lezy na kanapie i zre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno dociec czemu, moze przez to ze taki jest efekt ciąży ? Sam przyj 20 kilo a potem pokaz nam jak szybko i skutecznie chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety tyja po ciazy??? A nie przypadkiem w ciazy? Juz w trakcie ciazy cialo kobiety sie zmienia widocznie-chyba ze slepy jestes. Pozniej jednej jest prosciej dojsc do stanu sprzed ciazy innym trudniej no i oczywiscie nie zapominajmy o wsparciu drogiego malzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę wielu facetów po trzydziestce otyłych i zapuszczonych i jakoś oni nie maja wymówki w stylu ciąża czy hormony Czemu żaden z nich o siebie nie dba ? Moze dlatego ze złapali już zonę i już uważają ze nie musza byc atrakcyjni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pasztety już sypią argumentami, że faceci się zapuszczają. Nie o tym mowa grubasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mi facet taki tekst puscil po urodzeniu dziecka.. kopnelabym go w d/upe az zadudniloby ! Nikt mi nie bedzie mówił jak mam wygladac, ubierać sie, cwiczyc czy nie! Chłopcze rozejrzyj sie i zobacz jak zmieniło sie twoje zycie z chwila przyjscia dziecka na swiat!Skoro ty sie nie potrafisz odnalezc i zostales gdzies z tylu..masz wydumane problemy i dziecinne kaprysy.. Nie jestes facetem tylko dzieciuchem i to zazdrosnym o własne dziecko, ze ukradlo ci zone:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kobieta tyje bo dzieciaka wykarmia", ciekawe, skoro wykarmia to raczej powinna chudnąć od tego a nie tyć. Ale jak się w ciąży wpier torty na tony i zagryza nutellą (bo mi wolno - jestem w ciąży) to po porodzie na d u p i e zostaje 20 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jak to jest że po porodzie facet ma być dobrym mężem I ojcem a jak tego samego oczekujemy od kobiety (że będzie żoną I matką) to jesteśmy samolubne dzieciuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma trochę racji. Ja co prawda waze tyle co przed ciaza, 56 kg,ale ogólnie wydaje mi sie ze zbrzydlam,wlasnie na buzi. Cera mam poszarzala i wysuszona. Jak oglądam zdjecia przed ciąży wydaje mi sie ze bylam ladniejsza na buzi. Teraz sie postarzalam. Proponuje Ci autorze zebys kupil swojej dziewczynie karnet na fitness,albo jaka zumbe, zachęć ja ze będzie miala chwile dla siebie ty zaopiekujesz sie dzieckiem w tym czasie. Kup jej dobry krem, zmieńcie nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś urodziłam i wcale się nie zmieniło moje ciało wyglądam tak jak wyglądałam przed ciążą i nie mam żadnej nadwagi nadwaga berze sie z lenistwa kobiety z obżarstwa i braku ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po jakiego jej robiłeś dzieciaka, mogła nigdy nie rodzić- same korzyści, taniej, więcej czasu na fitness i kosmetyczkę, figura lepsza, pipka ciaśniejsza. to nie, zachciało ci się rozmnażać a teraz żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka nadwaga? Miałam taki zapieprz przy dzieciach, że schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm.. jak dla mnie to prostackie prowo ;P nie wierzę w to żeby prawdziwi mężczyźni mogli płakać na forum internetowym przez wygląd swojej kobiety po ciąży no nie mogę w to uwierzyć ;P swoją drogą nie wiem gdzie wy mieszkacie, że otaczają was same zaniedbane, grube i ogólnie brzydkie mamy - jak wychodzę na spacer z dzieckiem to w 90% przypadków same laski ze spacerówkami mijam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka brzózka
Ja w ciąży przytyłam 40kg wcale dużo nie jadłam... W ciągu roku wróciłam do wagi sprzed ciąży. Jednak po dwóch latach znów zaczęłam tyć, na ciele zaczęły pojawiać się niewielkie tłuszczaki podobno uaktywnił się gen otyłości... Żywię się przysłowiowym liściem sałaty żeby wyglądać jak człowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz Zuzka jak to się zaniedbałaś, prawdziwe kobiety są szczupłe i nie mają jakichś tam genów i hormonów. Grube są tylko te leniwe co żrą bez opamiętania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie baby idiotkowe zapalenie mózgu z objawami hipokryzji? Gdyby ten temat założyła kobieta o której temat, pialybyscie jak głupie o tym, jaki to z niej obrzydliwy leniwy pasztet, bo wy ze szpitala wyszłyscie w bikini. Temat założył facet, który zdaje się nie pisze nic o tym, że żony nie kocha, że zdradza, że zamierza ja zostawić. Kobieta prawie rok po porodzie nie wygląda dobrze a facet anonimowo przyznał, że nie podoba mu się fizycznie. Według mnie normalna sprawa. Jakby wam facet przytył 25 kg to dalej by was tak samo pociągal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, jakby mi facet przytył prawie 30 kg to też bym zadowolona nie była i też by mnie nie pociągał. A tutaj krytykujecie tego chlopaka tylko dlatego,że mu się otyła żona nie podoba już tak bardzo jak dawniej. Co w tym dziwnego? Uczucie uczuciem ale pożądanie też jest istotne w zwiazku. Zamiast sie usprawiedliwiać na milion sposobów lepiej weźcie sie za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też niestety same grubaski w dresach widuje, rzadko widzę atrakcyjne szczupłe matki. No cóż :O niech sie potem nie dziwią,że za ladniejszymi sie ogladamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak , bo z chwila przyjscia na swiat dziecka nic absolutnie sie nie zmieniło w ich zyciu ! Dalej nawazniejszy jest seks, du/pa i wygląd.. Reszta to jakis tam dodatek do zycia.. Autorze dla ciebie najwazniejszy był wyglad twojej zony, nie to kim była, co soba reprezentowala... Smutne.. No, chyba ze nie miała nic poza wygladem ... Wtedy to nie zal mi was wcale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj same święte się odzywają, co ma zmusić samego siebie,zeby nagle podobały mu sie grube babki podczas gdy woli szczuple? A która z was by chciala otylego faceta? gadacie ,ze to nie ma znaczenia a na pewno zadna by nie chciała!! takie zakłamanie jest właśnie,ze kobieta to moze po porodzie jak monstrum wygladac a drugiej osobie nic nie wolno na ten temat powiedziec. Za to jak kobiety zakladaja watki w stylu "Moj chlopak przytyl, niech idzie na silownie" to zyskuja takie poparcie,ze hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×