Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego niektóre kobiety nie chcą mieć dzieci ?

Polecane posty

Gość gość

Czym kierują się kobiety w podjęciu takiej decyzji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie maja instynktu maciezynskiego i maja inne rzeczy w glowie np kariera zawodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.rozciaga sie c**a(robi sie jak studnia) 2.nie mozna sie normalnie zalatwiac( dostaje sie hemorojdow) 3.nie mozna utrzymac moczu,caly czas cieknie po nogach(nawet przy lekkim kichaniu)leci mocz po nogach w buty(trzeba nosic pampersa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę mieć, ponieważ w ogóle nie czuję takiej potrzeby, a po drugie dzieci są dla mnie irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bachora? napewno nie.PSA SOBIE KUPIE albo 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci potrafią być bardzo niewdzięczne. Rodzic stara się aby dziecko było kochane i szczęśliwe, a potem dziecko dorasta i po prostu olewka ze strony dziecka . Znam wiele takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zwyczajnie nie czuja takiej potrzeby posiadania potomstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo maja pomysl na siebie i zyja jak chca a nie jak wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nigdy tego nie "czułam", nie widzę sensu w wydawaniu na ten przeludniony świat kolejnego człowieka, po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie pytasz czemu wiekszosc facetow nie chce miec dzieci? kobiety to tacy sami ludzie jak faceci, a sa krytykowane przez to bo maja macice. a faceci plemniki a nikt sie nie dziwi jak nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ... pewnie z 80% facetów nie chce dzieci a ich się nie potępia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie widzę sensu utrudniać sobie życie. W bilansie zysków i strat więcej wychodzi na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę bo : - bo nie lubię marudzenia, wymuszania, ciągłego hałasu, - bo trzeba się uganiać za kasą aby zapewnić jakiś w miarę odpowiedni byt, a w Polsce jest drogo, - nie mam zamiaru użerać się z dorastającym nastolatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość facetów nie chce mieć dzieci i przewżnie są przymuszani przez kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo to masa utrapienia..ja mam dzieciaka, bo chciałam jak poznałam fajnego faceta, wtedy pojawiła się chęć mnożenia :) ale do dzisiaj muszę walczyć ze skierowanym do mnie "no to teraz twoje życie ma sens"...muszę tłumaczyć że tak samo duży sens miało i bez dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie chcą robić wielu innych rzeczy i nie ma na to żadnej uniwersalnej odpowiedzi, oprócz jakiegoś ogólnika w stylu: geny i preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no bo to masa utrapienia..ja mam dzieciaka, bo chciałam jak poznałam fajnego faceta, wtedy pojawiła się chęć mnożenia usmiech.gif ale do dzisiaj muszę walczyć ze skierowanym do mnie "no to teraz twoje życie ma sens"...muszę tłumaczyć że tak samo duży sens miało i bez dziecka... " A ludzie pewnie i tak nie zawsze rozumieją i traktują niczym deklarację "nie kocham swego dziecka, nie było mi potrzebne itp.". co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po tym co tu się naczytałam o matkach które są w depresjach ponieważ dziecko w wieku np 2 lat nie daje jej normalnie funkcjonowac, to dziękuj***ardzo za takie macierzyństwo. Jak to jest, że dzieciak tak daje w ciry, że aż baba na d***e na minutę nie może usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety w naszym społeczeństwie powiedzenie "lubiłam swoje życia bez dziecka" jest dokładnie deklaracją braku miłości do swojego potomstwa..jak rodzisz to w tym samym momencie powinnaś wykasować swoje dotychczasowe życie, zapomnieć o tym że byłaś kobietą, koleżanką, podwładnym, kochanką, żoną i stać się MATKĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczynki ! Czy przy implantacji zarodka występuje różowy śluz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jedno dziecko i nigdy nie zdecyduje się na drugie.Dlaczego? A no dlatego,że kiedy moja córka była mała dała mi niezle popalić,kolki,ząbkowanie,wstawanie po nocach.Robiłam to wszystko,bo musiałam,ale chodziłam wiecznie zmęczona i zirytowana.Przez 3 lata siedzenia w domu miałam serdecznie dosyć.Teraz kiedy moje dziecko jest juz samodzielne mam świety spokój i nie wyobrażam sobie użerać się z noworodkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu kiedyś czytałam wątek o kobiecie, która cały dzień śpiewała i tańczyła dla dziecka bo ciągle się darło - cyrk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre dzieci mają wredny charakter, np po kimś z rodziny i taka matka musi ciągle się zmagać z problemami wychowawczymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką najłatwiejszą odp. jest, bo nie widzę korzyści akurat dla siebie. co nie znaczy że nie widzę korzyści np. społecznych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dlaczego szkaluje się osoby które nie chcą mieć dzieci, nazywając ich egoistmi. Tak się składa, że nikt dziecka komuś nie będzie wychowywał i na nie zarabiał, wiec po co te określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-maja zle wspomnienia z dziecinstwa, boją się biedy,porzucenia(bo np u nich bylo zle) -maja inne potrzeby i jest to wina psychiki -nie nadają sie, bo np są zajete swoja osoba. uwazam ze sa odpowiedzialne,bo nie chca unieszczesliwic dzieciątka i brawo im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo facetowi sie odwidzi, bedzie mial dosyc mnie i dziecka, przestanie we mnie dostrzegac kobiete, nie bede dla niego juz taka atrakcyjna, taka ciasna, nie bede miala ochoty na seks, bede zajmowac sie sama i bede wiecznie zmeczona a nie chce klopotow, chce zycie bez konfliktow i fajny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę co te dzieci teraz wyprawiają, jakie są wulgarne i puste, to wole własnego dziecka w to nie mieszać i dlatego nie zamierzam rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×