Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego polscy faceci to tacy rasisci tfu pluje na was najgorszy sort

Polecane posty

Gość gość

Opisze wam swoja sytuacje. Mam 24 lata i 5 letniego synka ktory ma ciemna karnacje. Z poprzednim partnerem nic mnie nie łączy. Mieszkam u moich rodzicow, studiuje zaocznie, do tego pracuje na pol etatu. Zawsze slyszalam ze jestem bardzo ładna. Ale dla polaczkow to za malo. Na samym poczatku chca byc razem, obiecuja gruszki na wierzbie, zapraszaja na kolacje it... ale jak przyjdzie co do czego to kiedy tylko przedstawie im synka albo opowiem o moim synku to jednak nie, urywaja kontakt, nie chca byc razem...mam tego dosc, pluje na was. ZA granica nigdy by kobiety nie spotkalo takie upokorzenie. Rasizm macie we krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemna karnacja? Napisz prawdę. Syn jest mulatem. Ciemną karnację to dziecko może miec po hiszpanie, czy włoch czy meksykaninie, a wtedy objawów rasizmu ze strony innych nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co czytam to ten twoj pastowany partner nie lepszy od polaczkow , tez pewnie obiecywal gruszki na wierzbie i sie zmyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, po prostu wczasy w Tunezji po zrobieniu matury. A w basenie sperma pływała i stąd się wzięła ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda polscy faceci to dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy mężczyźni to durnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze to prowokacja odnośnie tego tematu który założył ktoś inny o małych czarnych dzieciach. Wiec moja odpowiedź na to może być tylko jedna zabieraj To swoje ciemne dziecko i wypieprzaj z nim do innego kraju najlepiej kraju tatusia. A j powiem ci ja mieszkam w innym kraju i Polacy jacy są tacy są jak są rasistami to się nie czają natomiast w innych krajach jest tak ze uśmiechają sie do ciebie a gdyby mogli to by zabili cie za innt kolor skóry .Taka prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie dzieci są piękne o tak samo się je kocha w********ac to możesz sam z tego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj szczęścia w kraju pochodzenia tatusia, tam rasizmu na pewno nie doświadczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie kasujecie, szkoda że nie skasowaliście przy okazji mega rasistowskiego posta autorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie popieram wypowiedź powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwisz sie ? Po pierwsze puscilas sie jako malolata , a po drugie kto by chcial wychowywac obce dziecko i to jeszcze mulata ? Ten facet stalby sie posmiewiskiem na kazd kroku, gdybyście wychodzili w 3 i wy biali a dzieciak mulat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kolejne prowo z serii ...zreszta nieudolne, potępa rasizm i wyzywa od "polaczków" -marne to bardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma racje, moja siostra ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie? Znaczy Mohamed też dał dyla? Może to ten sam był? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsytarczy poczytac te tamaty na kafeterii. Polscy faceci to nic nie warte g****a. Nie umywaja się do facetów z innych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisać, że nie o ciemne dziecko, ale o zeszmaconą dziewczynę chodzi, to wykasują. Przecież cię nie zgwałcił, to ty jesteś rasistką i chciałaś sprawdzić, czy rzeczywiście ciemni są lepszymi kochankami, a byłaś za głupia, żeby się zabezpieczyć. Nie zaraził cię czymś tatuś dzieciątka? Bo wiesz, różnie bywa. A tówj żal jest nie na miejscu. To są konsekwencje. Konsekwencje, nie rozumiesz? Nikt by ci nie miał nic do zarzucenia, gdybyś dziecku zapewniła prawdziwego ojca. To ty go odrzuciłaś, bo był czarny i pewnie niewystarczająco atrakcyjny na więcej, niż jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam że to tatuś, jak murzyni mają w zwyczaju, dał dyla jak tylko się dowiedział o dziecku. A światowa Karyna z podwinietym ogonem wróciła do mamusi i teraz na siłę szuka frajera żeby utrzymywał tę "rodzinę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie tylko karnacja jest dziedziczna ale i charkater zdolności itp. Czyli dziecko puszczalskiej Moni czy Karyny odziedziczy cechy mamci i leniwego tatusia obiboka co zwiał na wieść o ciąży :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną taką lalę. Całe młodzieńcze lata nos zadarty do nieba, żaden chłopak n był nigdy dość dobry dla księżniczki. Skończyła szkołę, zwinęła manatki I pojechała w świat robić karierę. Wróciła po roku z podkulonym ogonem I czarnym dzieckiem do mamusi i teraz najlepsze - jakby mogła to każdemu facetowi z osiedla gołą doopą wlazła by na głowę. Nagle wszyscy są odpowiedni żeby rodzinę zakładać. I też zaczyna pluć jadem dookoła że żaden facet ni chce takiego skarbu podanego na tacy. Karma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki rasiści. Współczuje dziewczynie na zachodzie tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Bogu w Polsce nie zachod , sama mieszkam 'na zachodzie '. i w Polsce odpoczywam a moj maz jest zachwycony , odpoczywamy w polsce obydwoje od murzynow , arabow , mozemy usiasc na kawie bez ryzyka ze mi ktos zaraz leb odszczeli , moge isc do centrum handlowego i nie boje sie ze mi ktos gardlo poderznie i nie widze wszedzie tych piertolonych muslimskich kuref w czarnych namiotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na jakim Zachodzie ty zyjesz? chyba na Dzikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie polscy faceci sa rasistami, ale ogolnie Polacy... Wszystko co obce jest zle, a jak nie jest zle to jest niedobre... xxx autorko, naprawde wierzysz, ze w innym kraju byloby ci lepiej? Znam kilka samotnych matek (z bialymi dziecmi) i wcale nie tak latwo im kogos znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz w tej chwili to na dzikim ( Szwecja) hmmm no tak to raczej na polnocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×