Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego przepychaciesie i dajecie sie prowokowac do agresji w tym kurniku kafe?

Polecane posty

Gość gość

Jestescie cwiercinteligentne? Madry czlowiek nie zniza sie do takiego poziomu. Ja jak ktos po mnie zaczyna cisnac, albo kulturalnie dpowiadam albo koncze rozmowe. A wy? Przepychacie sie po 10 stron, czasem 2 kury w kurniku na 10 stron natluka postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest wlasnie kurnik kafe, .. "-moja racja jest mojsza niz twoja! -moja najmojsza", tak gdakaly kurki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to tepe piczory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się dziwię kto wdaje się w dyskusję o kochankach, o zonatym typu jak uwiecznić żonatego itd i o tym jak cudnie jest siedzieć w domu bez pracy.:D Przecież te tematy zakładają dla prowokacji osoby z zaburzeniami psychicznymi bez własnego życia i prowokują żeby ludzie pisali bo w ten sposób zabijają nudę i własną głupotę oraz własną bezużyteczność. W większości te osoby/osoba pisze sama ze sobą a to dopiero jest chore.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo jak to super mieć gromadke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko czasami fajnie sie troche pogrzać w tym kafeteryjnym piekiełku, byleby ktoś nie przesadził, a z tym już czasem cięzko wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mamy 500+;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja tez się dziwię kto wdaje się w dyskusję o kochankach, o zonatym typu jak uwiecznić żonatego itd i o tym jak cudnie jest siedzieć w domu bez pracy.smiech.gif" albo jak cudnie jest harować na etacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty 11:12 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z 11:18 teraz tu przylazla, o bosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mieć trójkę dzieci. Po uwzględnieniu ulgi prorodzinnej, wyszło mi ponad 8,5 tys nadpłaconego podatku, państwo będzie mi tyle musiało przelać za 3 miesiące, na wakacje jak znalazł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK jest się kierownikiem czy dyrektorem na etacie na przykład to jest cudnie. Ty raczej jesteś z najniższej półki to się nie dowiesz jak to jest. Ty możesz być kierownikiem od mycia toalet. x Musisz zaśmiecać wszystkie tematy. Nikt nie chce z tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierowniczko- dyrektorka na kafe z kurami;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kochankach to one same zakładają tematy żeby poniżyć żony, kiedy kochaś rozwodu nie chce. Z zemsty mają nadzieję że same wykopią mężulka z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 Nie wiem o kim mówisz tematu wcześniejszego nie znam. Odpisałam tylko żeby ci pokazać że twój wpis który prześmiewa kogoś to już z góry mówi o tobie do jakiej grupy ludzi siebie przyporządkowujesz i z jakimi poglądami, a tymczasem każdy wybór życiowy ma swoje plusy i minusy, ludzie lubią widzieć u siebie plusy u kogoś minusy by siebie dowartościować i to działa w dwie strony tu na kafe stąd te wszystkie kłótnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat :) No właśnie. Dlaczego dajecie się prowokować pustakom które nie mają innego życia tylko to forum.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×