Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tak jedziecie na Polskę? Że tu syf a w waszym kraju piknie :P ?

Polecane posty

Gość gość

Jak z tymi zasranymi chodnikami,kobita pisze,że w Polsce syf,a w Niemczech to nie pomyślenia aby ktoś nie sprzątnął po psie...... hahahaha się smiałam. Po co tak kłamiecie? Każdy kraj ma wady i zalety,ma też wiele wspólnego. W każdym kraju są normalni i p******i,czyści i brudni itd. Ale wy k***a pokazujecie,jaka to Polska bleeee a Niemcy,Anglia łał szał c**y :) Po co? Chociaż nie wszyscy kłamią i napiszą że tu też jest tak i tak,ale żyć trzeba gdzieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie p*****l dziunia. W każdym kraju bywa syf,więc zluzuj poślady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam we Francjii zgadzam sie, ze Polska to totalny syf! Moja siostra mieszka w DE i tam tez jest jakos normalnie. Polska to jak kraj trzeciego swiata :D Taka prawda, czy sie komus podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo łatwo się pluje na własny kraj kiedy widzi się róznice pomiędzy nim a innymi państwami. Fakt że różnice są i to czasem ogromne ale akurat gówna pisie walają się po chodnikach w Niemczech tak samo jak i w Pl z tą różnicą że w Pl widać je częściej na trawnikach a w Niemczech mniej zielono więc na chodnikach. Obecnie mieszkam Austrii i jest podobnie, niby są kary , są stojaki z woreczkami i kosze na psie odchody a jednak jak jadę wózkiem to muszę omijać śmierdzące gówna by nie zawlec tego do domu. Akurat Austria przeznacza z podatków mnóstwo pięniędzy na utrzymanie czystości , czy atrakcyjny wygląd miasta (Mieszkam w Wiedniu) ale nie można porównywać dużo biedniejszej Polski do niektórych państ Europy Zachodniej bo sie nie da zwyczajnie. Nigdy nie plułam na Polskę, zawsze było mi przykro jak ktoś to robił i zastanawiałam się skąd to zachowanie a teraz wiem że to nic innego jak brak kultury, kompleksy i chęc oderwania korzeni od tego co według ich mniej atrakcyjne by wynieść się ponad niziny . Pochodzę z Krakowa i choć wiem jaka sytuacja jest w kraju to Kraków kocham , uważam że to unikatowe, piękne miasto a jeszcze piękniejszy według mnie Wrocław który dobrze znam , szkoda mi tylko ludzi i ich małych pensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SYF JEST WSZĘDZIE A NAJWIĘKSZY SYF TO POLACY WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem z krakowa i niestety brud nieporownywalny do miasta w de, w ktorym aktualnie pomieszkuje. nie da sie porownac - tam jest psia kupa na kupie, a tutaj od czasu do czasu cos sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze bardzo sie poprawilo, nie jest tak zle jak wszyscy pisza. Trzeba wziasc pod uwage to, ze w Polsce przez wiele wiele lat nie szanowalo sie mienia publicznego. W domu czysciutko a na klatce schodowej maly chlewik:)Kto mial nas tego nauczyc...komunisci..teraz uczymy sie...widze jak zmienila sie dzielnica moich rodzicow (kwiatki na klatce schodowej, domofony, zadbane ogrodki, zamkniete kontenery na smieci).Polacy duzo podrozuja, podgladaja i ucza sie. Nie jest zle. W Europie zachodniej tylko dobre dzielnice sa zadbane, zajrzyjcie do tych biedniejszych...syf, brud i ubostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie kto nie sprzata w niemczech po swoich psach,Polacy!!!J****e brudasy.albo przyjada i butelke po napoju w krzaki wywala.Sama bylam wiele razy swiadkiem takich zachowan.Polacy to j****e brudasy i na dodatek czytac nie potrafia bo akurat ta butelka do zwrotu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anglia i niemcy to syf pracowałem w jednym i drugim dzięki Bogu już nie muszę i mogę znowu być w PL a co do srania w Niemczech prawie nikt poza starszymi babciami nie sprząta ,psy walą jak leci i gdzie popadnie a parki mają tam tak zasrane że aż rzygać się chce w anglii znowuż brud na ulicach w dużych miastach sodoma i gomora meta jakich mało pełno bezdomnych się włóczy strach wyjść wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie takie brudasy jak ty przyjezdzaja do niemiec syfic,ja polakow nie lubie koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglia i Niemcy to syf Dawno sie tak nie usmialam Syf to wy macie w waszej polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty idiotko ty w niemczech nigdy nie byles,tu psy maja zakazwstepu do parkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syf jest w Anglii i w Niemczech też. Tylko dlaczego tak obrażacie własny kraj? Przecież to nic jak frajerstwo jeźdźić na własny kraj! Mieszkasz za granicą ok,ale swój kraj broń i tak. Różnimy się tym,że emigrant w Polsce zawsze stanie za swoim krajem a Polak na emigracji napluje na swój kraj! To przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W niemczech srają,w Anglii,Pl
też. Wszędzie w każdym zakątku znajdzie kupę psią. I nie piszcie że nie! Jeżdżiłam po świecie trochę. Teraz jestem w ciąży więc siedzę we Francji. Ale tak byłam w Niemczech,.Anglii,Szkocji i to nie na weekend turystycznie,ale zawsze zatrzymywałam się dłużej. Studia w Anglii,potem Szkocja. A teraz padło na Francję. Mam pracę dzięki której mogłam zwiedzić kilka krajów. I wiem,że psią kupę znajdę wszędzie czy to psa Polaka,czy tutejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie juz dawno polakiem nie czuje,gowno mnie ten kraj obchodzi.Dziekuje za to ze mam dziadka niemca,dlatego moge tu mieszkac i godnie zyc.wasza polska to kila w porownaniu do miast niemieckich i nie wmawiajcie sobie ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i znajdziesz,ja tez objechalem swiat najgorszy syf widziale w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie chodzi o to, żeby w nas zabijać tożsamość narodową i zamienić nas w bandę konsumpcyjnych nie wierzących w nic popier.olonych rozwiązłych singli. jestesmy silnym narodem, dlatego różnej maści łotry i sprzedawczyki chcą niszczyć naszą tożsamość. Po prosu im naród bardziej tępy tym łatwiej nim rządzić za pomocą obiecanek w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Ang i Niem. i wcale tak kolorowo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy turyści od siedmiu boleści, to mało widzieliście. a niemczech jest taki sam syf jak w Polsce. są bogatsi, cała róznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w polsce ale czesto odwiedzam naszych niemieckich sasiadow.Powiem tak nie ma czego porownywac,my jestesmy jeszcze bardzo daleko do niemiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprzedajecie się wiecie
Ok wyjechaliście,ale po co obrażacie tak swój własny kraj? W czym wam on zawinił ? To wina nie samego kraju,a ludzi na stołkach! Przecież gdyby wojna czy coś między Polską a innymi krajami,to wy byscie będąc w wrogim kraju na starcie ucierpiali. Co myślicie że na wieki będziecie jak us iebie? Nie. Możecie tak się czuć,ale zawsze będziecie Polakami,tak jak wasze dzieci. I dla Anglików,Niemców,czy Szkotów nigdy nie będziecie tacy sami,zawsze pozostaniecvie Piolaami. teraz większość ma takie same prawa,ale nie daj Boże wojna/konflikt i lecicie. A my? chociaż we własnym kraju.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ten syf?Ja mieszkam w De i syfu nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zgadzam z tym ze pelno Polakow robi za granica syf, nawet przyklad sterylizacji zwierzat. Mieszkam w Anglii pojechalismy z nasza kotka do weterynarza na zabieg a tam ulotka po Anglielsku I Polsku! skierowana do naszych rodakow zeby zaczeli sterylizowac zwierzeta bo ta ciemnota sie zjechala wszyscy tak starsznie kochaja, kazdy ma pieska, kotka ale swiadomosc przywieziona z ciemnogrodu! bo zwierzeta musza sie rozmnazac itd wstyd! malo sie pod ziemie nie zapadlismy, kiedy wy ludzie zrozumiecie ze zwierzat jest za duzo! na calym swiecie sie je sterylizuje a potem na polskich portalach, oddam w dobre 5 kotow! debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest czyściej ,ale u nas tez już widac poprawe tyle tylko ze jak widze jak np.sasiedzi maja odpicowane wokół swojego domu ,a za chwile ida i pod sklepem rzucają papierki na chodnikto mnie cos bierze .Polak dba o swoje a za plotem to juzmoze być syf ,kila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterylizuje?
Ja nie sterylizuje,ale pilnuje i póki co moja suczka nie miała szczeniaków. Nie planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie w 100% z gosciem 20:44, wszedzie znajdziesz psie odchody, puste butelki walajace sie na dworcach, opakowania po kanapkach, snackach itp a w szczegolnosci w duzych miastach. Tez duzo podrozowalam i napatrzylam sie na ta ``zachodnia sterylnosc ``, nie jest tak pieknie jak tu niektorzy pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak zwlaszcza Anglia i Francja slyna z czystosci! hehehe Polska jes czysta, a higiena w domach i mieszkaniach bije na glowe cala zachodnia europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to sprzedawczyki na swój kraj jechać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo taka wlasnie Polska jest!!!trzeba byc slepym zeby nie widziec roznicy miedzy Niemcami.Najgorzej wkurzaa mnie w polakach ze wyzej sraja niz d...pe maja,nie maja pieniedzy ,a zyja na pokaz, i ta cholerna ,duma zazdrosc i chciwosc-zygac sie chce.Mieszkam w niemczech i juz pare razy widzialam butelki po wodce i piwie(polskie) w krzakach nie wspomne juz co wyprawiacie w Chorwacji na urlopie chamstwo ,wulgaryzmy i pijanstwo.Pozdrawiam idealny narod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×