Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego tak nagle się zmieniła?

Polecane posty

Gość gość

Oczywiście moja 'teściowa', bo jeszcze ślubu nie mamy, ale przez 3 lata nie odzywala się do mnie, wyzywala od k***w itd. Nie starałam się nawet o jej zaakceptowanie, nie chciałam na sile wpieprzac się w rodzinę, po prostu żyłam sobie z jej synem nie mając kontaktu z jego rodzina. Az nagle po 3 latach 'teściowa' chce pojednania, spotkania, gotowania razem obiadkow, jeżdżenia na zakupy.. ok to miłe ze w końcu się przekonała do mnie, ale czemu tak nagle? Jest osobą starszą, chorą.. oczekuje pomocy? Dom w którym mieszka ona z mężem jest na mojego faceta, ona nagle proponuje żebyśmy tam zamieszkali.. nie wiem co o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pusta teściowa, zabrałabym dom, sprzedała i miała na opłatę opiekunki, a tobie kopa w dupę i niech ci szmata mamusia przepisze dom, umiała ciebie urodzić, to powiedz jej, ze byle p przygłup to potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego chce? Żebyście tam zamieszkali. A potem zamieni Wasze życie w piekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie gódź się na mieszkanie tam. Powiedz stanowczo swojemu, że fajnie iż w końcu zauważyła, że zaczynasz być powoli członkiem rodizny (sama tak miałam...) ale jednocześnie uświadom, że nie masz zamiaru mieszkać w pokoleniowym domu bo chcesz się cieszć prywatnością i bliskością z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkać to trzeba samemu a nie z rodzicami, nawet najlepszymi. W życiu bym się nie zgodziła na taką propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×