Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego tu ludzie prowokują i wymyślają bzdury

Polecane posty

Gość gość

Rozumiem że ktoś jest nastolatkiem i zdarzy sie raz. Ale tutaj to wyjątkowo nagminne. Ludzie tu realnie szukają pomocy, porady, a taka jedna idiotka z drugą zwodzą ludzi przez swoje wydumane historyjki i zaśmiecają dział. Jak można być taką prostą gnidą. Tak nie mieć żadnego zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że tu jest po prostu dużo sfrustrowanych kobiet nieszczęśliwych w małżeństwach i związkach. A to najbardziej w życiu popycha do interesowania się życiem innych i innych idiotyzmów. W realu i w sieci. Ja myślę, że te prowokatorki wcale nie mają nastu lat, ale o wiele więcej. Mimo wszystko czasami można tu skorzystać z jakiś ciekawych porad praktycznych - oczywiście z należytą ostrożnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wydaje ze sie nudzą i nie maja żadnych zajęć i dlatego uprzykrzają życie innym. Dodatkowym atutem dla nich jest to ze są tu anonimowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mogą a to że nikt ich nie zna i nie widzi tylko ich do tego zachęca. Gówniarze niezależnie od wieku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są to mało inteligentne osoby,dla których Internet odgrywa pierwszy plan w życiu...myślą,że robią coś produktywnego i podśmiechują pod nosem.Im trzeba współczuć a nie się złościć :) a najlepiej ignorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardziej nie rozumiem, czemu ktoś na to odpowiada, skoro od razu widać, że to tr000ling. A choćby temat z wczoraj o mieszkaniu w pokoiku u teściów flejtuchów ma 2 strony odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z nudów nie ma co robić trolica , bo z takim podejściem jak co niektóre tu mają pisząc 'bachor ' 'królica ' itd. itp. to niby jakim cudem ma mieć przyjaciół i znajomych w realu ?? Więc wejdzie tu i siedzi 24 na dobę i jak troll czeka tylko jak ktoś napisze swoje zdanie , to się nie ukróci dopóki któraś się nie w****i tak jak ten słynny celebryta co go hejter musiał publicznie przeprosić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydaje, że tym ludziom sie nudzi. Poza tym wydaje im się, że sa takie zabawne i inteligentne, że wszystkich nabiorą. Choć były tu prowokacje w stylu "jak upokorzyłam kochankę męża", które wcale nie udawały prawdy i sporą część osób bawiły (mnie też), choć były głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×