Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego ubarwiacie swoje życie na kafeterii np zarobkami

Polecane posty

Gość gość

pisza osoby ze niby zarabiaja ok 10 tys a nawet powyzej . Maja piekne domy , mieszkania wąłsnosciowe itd itp a kiedy pojawiał sie temat 500 + to mnóstwo z was składało wniosek na pierwsze dziecko czy bardzo niskie dochody . Dlaczego tak ubarwiacie swoje życie ? marzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale uogólniasz. Pisze tu bardzo wiele osób, zarówno bogatych, jak i biednych. I z każdej grupy jest dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki dla ciebie naprawde jest abstrakcja, ze ktos moze zarabiac sporo, miec dom lub wlasne mieszkanie? Ale to trzeba spiąć tylek, ruszyc glowa, a nie tylko siedziec i narzekac, ze ciezko, ze zle itd. Jak ktos ma glowe na karku, jest nastawiony na jakis cel i do niego darzy to bedzie to mial. A jak ktos tylko jojczy zamiast sie wziac za zycie to pozniej dziwi sie, ze ktos moze zarabiać sporo wiecej niz najniższa krajowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorki dla ciebie naprawde jest abstrakcja, ze ktos moze zarabiac sporo, miec dom lub wlasne mieszkanie? Ale to trzeba spiąć tylek, ruszyc glowa, a nie tylko siedziec i narzekac, ze ciezko, ze zle itd. Jak ktos ma glowe na karku, jest nastawiony na jakis cel i do niego darzy to bedzie to mial. A jak ktos tylko jojczy zamiast sie wziac za zycie to pozniej dziwi sie, ze ktos moze zarabiać sporo wiecej niz najniższa krajowa. X NO TAK PROSTACTWO SIE ODEZWAŁO KTÓRA UBARWIA SWOJE ZYCIE NA KAFETERII I DOCINA KAZDEMU BO WTEDY JEJ LŻEJ :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie byly docinki. Ale co kto lubi. Jeden woli narzekac i nie robic nic w kierunku poprawy. Drugi bierze sie w karby i darzy do wyznaczonego celu. Naprawde to takie dziwne, ze ktos potrafi do czegos dojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, to nie byly docinki. Ale co kto lubi. Jeden woli narzekac i nie robic nic w kierunku poprawy. Drugi bierze sie w karby i darzy do wyznaczonego celu. Naprawde to takie dziwne, ze ktos potrafi do czegos dojsc? x OMG o czym ty piszesz ? cos cie boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo z Twojego postu autorko wynika, że jak ktoś ma dom, samochód i zarabia 10 ty to sobie życie ubarwia i wg Ciebie tak naprawdę wszystko wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No bo z Twojego postu autorko wynika, że jak ktoś ma dom, samochód i zarabia 10 ty to sobie życie ubarwia i wg Ciebie tak naprawdę wszystko wymyślił x no tak , tylko bezmózgi tak to rozumieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha :D uderz w stół... Głupi temat, a już zleciały się same bogaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisza osoby ze niby zarabiaja ok 10 tys a nawet powyzej . Maja piekne domy , mieszkania wąłsnosciowe itd itp a kiedy pojawiał sie temat 500 + to mnóstwo z was składało wniosek na pierwsze dziecko czy bardzo niskie dochody . Dlaczego tak ubarwiacie swoje życie ? marzenia ? xxxxxx przepraszam, nie wymyślił, tylko sobie UBARWIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to, ze ty zarabiasz najniższa krajowa albo jestes na utrzymaniu meza w wynajmowanym mieszkaniu lub mieszkaniu komunalnym albo tez mieszkasz u teściowej i nie masz zadnych ambicji to nie znaczy, ze wszyscy tak zyja. A dodatkowo mentalnie i intelektualnie jestes na poziomie tych co stoja pod opieka czekajac na zasiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorko to, ze ty zarabiasz najniższa krajowa albo jestes na utrzymaniu meza w wynajmowanym mieszkaniu lub mieszkaniu komunalnym albo tez mieszkasz u teściowej i nie masz zadnych ambicji to nie znaczy, ze wszyscy tak zyja. A dodatkowo mentalnie i intelektualnie jestes na poziomie tych co stoja pod opieka czekajac na zasiłki. x uderz w stól .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autorko to, ze ty zarabiasz najniższa krajowa albo jestes na utrzymaniu meza w wynajmowanym mieszkaniu lub mieszkaniu komunalnym albo tez mieszkasz u teściowej i nie masz zadnych ambicji to nie znaczy, ze wszyscy tak zyja. A dodatkowo mentalnie i intelektualnie jestes na poziomie tych co stoja pod opieka czekajac na zasiłki. x swietnie znasz temat :P czyzby poscik w kolejce do mopsu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez nie. Siedze sobie teraz w pracy popijając kawe i śmiejąc sie z ciebie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Alez nie. Siedze sobie teraz w pracy popijając kawe i śmiejąc sie z ciebie hahaha\ x a to z jakiego powodu ? hę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigrantkaa
Może czują się przez to lepiej? Tutaj możesz się spotkać z wieloma nienaturalnymi trendami, np: -w wieku 25 lat za własne, zarobione pieniądze postawili dom -tuż po porodzie mają świetną figurę -mężowie zarabiają przynajmniej 4 zera -one same niewiele mniej, a znaczna część zarabia więcej od mężów -są w stanie fantastycznie połączyć macierzyństwo z karierą, do tego mają czas na wszystko -latają po 'Dubajach' -Mają udane pożycie seksualne -Idealne teściowe -Dzieci, to same Einsteiny -Robią syropy z rumianku -Mają tak dobrze, że koleżanki im zazdroszczą -Mężowie po pracy bynajmniej nie oblegają kanap z browarem w ręku, tylko gdy one same robią sobie w tym czasie manicure, odpoczywając po pracy zasuwają ze ścierką, żelazkiem, czy odkurzaczem Można tak pisać i pisać, tylko skąd te problemowe tematy? P.S. Nikomu niczego nie zazdroszczę, bo sama mam to, czego oczekiwałam od życia, ale przyznam, że nie tak lekko mi to przyszło, jak Kafeteriankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z powodu takiego, ze zazdrościsz innym sytuacji finansowej i do swojego nieudacznicta dorabiasz sobie ideologie twierdząc, ze to niemozliwe zeby ktos zarabiał wiecej niz twoja najniższa krajowa i ubarwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież tu nie pisze tylko jedna warstwa społeczna bezrobotne i te z najniższą krajową, tylko wszystkie grupy społeczne od bezrobotnych z pensją 0zł, po te na kuroniu 600zł, najniższą nie wiem ile 1300zł? aż po klasę średnią 4-5tys. i ludzi zamożnych powyżej 7tys. więc nie wiem gdzie autorka widzi konfabulację? zresztą ludzie z najniższą krajową pewnie nie mają ochoty o tym pisać, z założenia czym tu się chwalić nawet anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z powodu takiego, ze zazdrościsz innym sytuacji finansowej i do swojego nieudacznicta dorabiasz sobie ideologie twierdząc, ze to niemozliwe zeby ktos zarabiał wiecej niz twoja najniższa krajowa i ubarwia. x dziecko skoncz juz pieprzyc farmazony przy tej kawce bo bedac w pracy a piszac na kafeterii oszukujesz pracodawce tłumoczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde naprawdę znam wiele kobitek co nieźle zarabiają (więcej od facetów) i robią niezłą karierę... Mnie to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:12 To ja jestem pracodawca wiec widocznie sama siebie oszukuje hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 10:12 To ja jestem pracodawca wiec widocznie sama siebie oszukuje hahaha. x bu ha ha tak myślalam ze tak napiszesz ! dlaczego weszłas na ten temat ? bo cię dotyczy ! własna firma - duzę zarobki - praca ups na kafeterii bu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos ma glowe na karku, jest nastawiony na jakis cel i do niego darzy to bedzie to mial. x Ale, że co robi? I Ty do tego celu DĄRZYŁAŚ nieuku i dlatego jesteś taka bogata? :D Bo ja np. DĄŻĘ do swoich celów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze teraz widze jakie mam fajne zycie, dobra pensje z mężem ok 8 tys, do tego razem wykonujemy obowiazki domowe, moje zycie to dla kafeterianke taka sama abstrakcja jak istnienie ufo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w mojej firmie 10 lat. W tym czasie wyrosło obok całe osiedle domków jednorodzinnych, niektóre to nawet nie domki tylko domy, z powierzchnią 300-400 m2 (oczywiście licząc na oko), oprócz tego jest też kilka osiedli z szeregowcami i bliźniakami. A nie jest to Warszawa czy Kraków a jedno z biedniejszych miast na Śląsku. Logiczne jest, że ktos w tych domach mieszka, dlaczego więc was tak bardzo dziwi posiadanie własnego domu? No i skoro ktos buduje taki duży dom, to nie zarabia najniższej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pracuje w mojej firmie 10 lat. W tym czasie wyrosło obok całe osiedle domków jednorodzinnych, niektóre to nawet nie domki tylko domy, z powierzchnią 300-400 m2 (oczywiście licząc na oko), oprócz tego jest też kilka osiedli z szeregowcami i bliźniakami. A nie jest to Warszawa czy Kraków a jedno z biedniejszych miast na Śląsku. Logiczne jest, że ktos w tych domach mieszka, dlaczego więc was tak bardzo dziwi posiadanie własnego domu? No i skoro ktos buduje taki duży dom, to nie zarabia najniższej krajowej. x to są domy banków , ludzie jeden przez drugiego który lepszy i wiecej ma . Zastaw sie na postaw . A potem lament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ludzie, przecież wiadome jest że ludzie lubią udawać kogoś lepszego. Wcale jednak to nie oznacza, że każdy zarabia 3tys i biede klepie. Jako matka jednego dziecka nie otrzymuje socjalu, i szczerze nie znam ani jednej rodziny z jednym dzieckiem która się łapie na ten absurdalny próg. Mój mąż jednego dnia zarabia wiecej niż nie jedna osoba w tydzień czy dwa. Ja zarabiam mniej od niego, jednak i tak jest to kilka tysięcy. I pogodz sie z tym że taka jest rzeczywistość, jedni sa ubodzy a na fb zgrywaja bogaczy, wiec na forum dowolna pani X może chwalić zarobkiem rzedu 10tys. Nie widujesz pieknych domów drogich samochodów? Czy usilnie sobie wmawiasz że ci ludzie maja kredyty na 30lat ? Lekarze majacy własny gabinet wyciągają po kilka tysięcy tygodniowo. Moja mam architekt, zarabia naprawdę sporo. Da sie, na ulicy przy której mieszkam mieszkaja rodziny których samochód wart jest blisko pół miliona, kim są z zawodu, nie wiem, ale gdybyś spotkała ich bez otoczki typu ich samochód czy dom, i oceniała po wyglądzie pewnie bys stwierdziła że to przecietni kowalscy utrzymujacy sie za 4tys/mies. Na forum, tacy ludzie też mają dostęp, dlaczego by nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pracuje w mojej firmie 10 lat. W tym czasie wyrosło obok całe osiedle domków jednorodzinnych, niektóre to nawet nie domki tylko domy, z powierzchnią 300-400 m2 (oczywiście licząc na oko), oprócz tego jest też kilka osiedli z szeregowcami i bliźniakami. A nie jest to Warszawa czy Kraków a jedno z biedniejszych miast na Śląsku. Logiczne jest, że ktos w tych domach mieszka, dlaczego więc was tak bardzo dziwi posiadanie własnego domu? No i skoro ktos buduje taki duży dom, to nie zarabia najniższej krajowej. x Czy to nie przypadkiem pewna dzielnica miasta Tychy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:37 To że ktoś ma kredyt to tulko dowód na jego swietne zarobki kochana. Chyba nie wiesz jak banki teraz podchodza do kredytów i jakie zabezpieczenie trzeba pod nie miec. Biedni kredytów na dom nie dostaja, ale możesz sobie wmawiać że jest inaczej i zakładać tematy jaka to zła ta teściowa u której mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:02 i gotują codziennie eko zupki swoim dzieciom, a sobie wykwintny obiad z dwóch dań :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×