Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dni plodne w czasie karmienia piersia

Polecane posty

Gość gość

Skad mam wiedziec kiedy mam dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stąd, skąd każda uświadomiona kobieta- z obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz już okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres nastepuje po owulacji wiec zanim wroci regularnosc mozna sie naciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jeszcze okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec dni płodnych tez jeszcze nie masz, w ciążę zajść nie możesz ale UWAGA : nigdy nie wiesz kiedy płodność wróci i kiedy wystąpi pierwsza owulacja po porodzie, wiec seks bez zabezpieczenia w tym czasie jest bardzo ryzykowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ojejku oczywiscie ze ma dni płodne, choc nie ma okresu bo karmi piersią,ja dostałam okres bardzo pozno bo w 18msc.u po porodzie,brak okresu przy laktacji nie oznacza niepłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda WiFi Gdańsk, nie ma dni płodnych do momentu wystąpienia pierwszej owulacji, która zakończy się pierwsza miesiączka, co ty za głupoty piszesz wogole trzezwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owulacja może byc po zakonczeniu połogu tez duzo zalezy wszystko od prolaktyny jesli jest bardzo wysoka i regularnie karmi sie piersia sa małe szanse na ciaze ale trzeba uwarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wifi ma reacje:) owulacja moze sie zaczac nawet 4 tygodnie po porodzie a wszystko zalezy ile i jak czesto karmi sie piersia,nie musi miec okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, jeśli wystąpi owulacja to komórka jajowa musi się chyba gdzieś podziac i musi nastąpić okres, czy wyście się z księżyca urwaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie masz racji. Miesiączka to nie jest komórka jajowa tylko zluszczone endometrium, które ze względu na hormony może się nie zluszczyc mimo tego, że owulacja wystąpiła. To rzadka sytuacja, ale może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 08:10, najpierw sie doucz a potem sie odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze mówią ze karmienie piersią nie zabezpiecza przed ciążą ponieważ nie wiadomo kiedy wróci owulacja, ale dowiemy się wtedy kiedy dostaniemy pierwszy okres, wtedy jest powrót płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
francuski dla dzieci Gdańsk Witam) W moim wypadku mi bardzo pomógł forum dyskusyjne etranslator.com.pl/temat-gdy-korepetycje-sie-rozrastaja?pid=8365#pid8365 Szukałam fachowców w Gdańsku , które nie tylko znają że robią, ale i mają konieczne jakości, z doświadczeniem pracy i z ogromnym bagażem wiedz i umiejętności. Jeśli Państwu trzeba korepetytora z języka francuskiego, "native speaker" nośnik mowy doradzam Preply. Tam prawdziwi fachowcy, bardzo odpowiedzialny podchodzą do swojej pracy nie tylko z dorosłymi ale i z dziećmi. I całkiem możliwy do przyjęcia koszt. tak że spróbujcie)) Najszerszy wybór korepetycji z francuskiego. Komentarze wystawiane przez prawdziwych uczniów oraz niskie ceny. Język francuski bardzo łatwo mi poszedł po Skype zajęciach ) Można otrzymać kursy francuskiego online Skype za darmo! nauka przez Skype jest bardzo efektywna ! Doradzam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko chyba trzeba sie udac do lekarza po specjalistyczna porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wystapi owulacja macica przygotowuje sie na ewentualne przyjecie zaplodnionej komorki. Potem jesli zaplodnione jajo sie nie pojawi nastepuje okres,bo to co przyroslo musi sie zluszczyc i zostaje wydalone z krwia i niezaplodniona komirka jajowa. Nie slyszalam o tym,zeby po owulacji nie bylo okresu. Co sie dzieje wtedy z wysciolka macicy?? To chyba jakas sporadyczna sytuacja i nie nalezy sie nia sugerowac. Plodne dni przed okresem moga wystapic,bo najpierw jest owulacja,a potem okres- nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz problem z samodzielnym określeniem faz cyklu kup sobie testy lh albo tester na ślinę np Afrodytę. Wydaje mi się jednak, ze to drugie bardziej opłaca się kupić bo jest wielokrotnego uzytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy na pewno sprawdzi się podczas karmienia piersią? w tym okresie ciężko jest wyznaczyć dni płodne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×