Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koeieieiee

do ktorego tyg ciazy usg dopochwowe??

Polecane posty

Gość bziczek
ja miałam jeszcze w 12 tyg!!! maluch tak sie zawinął ze nijak go przez powłoki brzuszne nie mozna było podejrzeć. Ale lekarz mówił, ze w 12 tyg. to już rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ostatnie dopochwowe w 16 tyg , ale tylko po to zeby sprawdzic plec, zeby objrzec dziecko mialam juz przez brzuch - to bylo moje pierwsze usg przez brzuch, bo w 14 tyg mialam jeszcze dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w sumie to ja źle odpowiedziałam na pytanie :) Pierwsze przezbrzuszne w 24 tyg., a ostatnie dopochwowe w 34 tygodniu, właśnie celem zbadania szyjki. Przez powłoki to se ne da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isaaabelll
mi lekarz powiedzial ze usg dopochwowe robi sie do 14 tc pozniej nie mozna bo plod sie podnosi do gory i spirala moze zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka spirala? ja tam od 6-7 tyg miałam tylko przez powłoki brzuszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, mi robił dopochwowe bardzo długo, i to bynajmniej nie dlatego, że nie miał tego położniczego :) Sprzęt był dobry, w 13 tyg. robił mi przez pochwę 4D, takie filmy ponagrywał, że ho ho :) A w 24 tyg. pierwsze przez brzuch, od razu z kolorowym Dopplerem, pomierzył przepływy itd. On oglądał po prostu dziecko przez pochwę ile tylko się dało. Gdy przestało się mieścić, przerzucił się na USG przez brzuch, a przez pochwę mierzy co miesiąc dodatkowo szyjkę. Nie mam pojęcia z czego to wynika, wiem natomiast że ja byłam wyjątkowo długo raczona głowicą dopochwową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też wcześnie miałam
przez powłoki brzuszne. W zasadzie tylko do 8 tc miałam transvaginalne. Później przez powłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululu
ja w 12 tyg miala dopochwowe ale ja kposzlam w 18 to juz sonda brzuszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava83
ja w 13 miałam dopochwowe, powiedziała ze w 22 tyg bedziemy już ogl dzidzie przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w 31 tc
To chyba faktycznie zalezy od lekarza. Ja mialam tylko jedno dopochowowe w 7 tc, potem juz wszystkoe kolejne normalnie przez brzuch (wiec u mnie bylo to od 11 tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w 17 tc. i nadal
mam wykonywane dopochwowo... Chociaż ostatnio miałam straszne bóle brzucha i wtedy lekarz zrobił mi przezbrzuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×