Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam dzieci bardzo podobnych do ojca z wygladu

Polecane posty

Gość gość

Mam troche dziwne pytanie :) Mój mąz ma szare jasne oczy i blond włosy nasze dziecko to dosłownie jego wierna kopia, ja mam ciemne oczy i czarne włosy, czy jeżeli jedno juz dziecko jest tak bardzo podobne do jednego z rodziców czy kolejne też ma prawdopodobnie takie bedzie czy nie? Zastanawiam sie czy miała któraś z Was tak, że jedno dziecko jest bardzo podobne do jednego z Was a kolejne do drugie rodzica, czy raczej zazwyczaj wszystkie dzieci są podobne do jednego z rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły. Ja jestem podobna do mamy (jasna blondynka) a moja siostra do taty (szatynka, ciemne oczy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest genetyczna loteria :) moje córka to wykapana teściowa. Ja, mąż, teść mamy blond włosy i niebieskie oczy, a moja córka i teściowa czarne loki, czarne brwi, rzęsy, oczy piwne, ciemna karnacja i nawt rysy twarzy identyko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dwójkę dzieci i obaj są podobni do mnie, mają jakieś tam cechy ojca jak się dobrze przyjrzeć ale ogólnie każdy mówi ze obaj podobni do mnie. A tak na marginesie chłopcy 90 procent genów dziedzicza po matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to już bywa z tym, moje np, jest strasznie podobne do sasiada, kropla w krople.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieskoocy nie mogą mieć piwnookiego dziecka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma na to reguły w mojej rodzinie jest małżeństwo z 7 dzieci i różnice między podobieństwem do rodziców jak i do siebie nawzajem są ogromne! Niektóre dzieci są ładne, inne przeciętne a niektóre nawet brzydkie więc to jest loteria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synowie w 90 % podobni do matki? Bzdura. Ja znam takiego, co to wykapany ojciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ja mam piwne a moi rodzice niebieskie juz dawno te głupie teorie średniowieczne zostały obalone czas się udac do szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem samolotem
spiewac kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej ale co to kogo obchodzi jak co komu wychodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bliżniaki- jeden podobny do ojca, drugi do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sąsiadkę która ma 2 dzieci. Syn kopia ojca ,córka sama ona jak na nia poptrz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tesciowa ma 6 sióstr i wszystkie jak jeden mąż podobne do ojca i do siebie nawzajem-siostry ksero, nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, w tej sytuacji również kochacie dzieci batdziej od meża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam synka ,ktory jest xero tatusia Ja mam ciemne proste wlosy i brazowe oczy, ogolnie dosyc ciemna karnacja, a synek? blondynek z lekko falujacymi wlosami i niebieskie oczy, nawet 1 ucho ma ciut zawiniete jak ojciec. Po mnie ma tylko hmm...krzywy srodkowy palec u ręki (ja mam identycznie), i ksztal oczu. No ale przynajmniej nikt mnie o nic nie podejrzewa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie, niebieskoocy nie moga miec dziecka o ciemnych oczach, syt,odwrotna jest mozliwa ( brazowoocy moga miec dziecko o jasnych oczkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama idź do szkoły. Piwnoocy rodzice mogą mieć niebiesko lub zielonookie dziecko, ale niebieskoocy rodzice nie mogą mieć dziecka o piwnych oczach. Genetyka nie kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dokładnie jak ktoś napisał niebieskoocy rodzice nie mogą mieć piwnookiego dziecka w żadnym wypadku, dużo czytałam na ten temat, to dowód że sie kobieto puściłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz moga,np po dziadkach,poczytaj troche o dziedziczeniu,allelach itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moga. Chocby dziadkowie byli murzynami, jesli rodzice maja niebieskie oczy, dziecko nie bedzie mialo brazowych. Wiesz co to geny recesywne i dominujace? Znasz zaleznosci? Albo rzeczywiscie kobieta miala przygode z piwnookim facetem, albo dziecko podnmieniono w szpitalu, innej opcji nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja tesciowa ma 6 sióstr i wszystkie jak jeden mąż podobne do ojca i do siebie nawzajem-siostry ksero, nie ma reguły xx bo wszystkie stare baby 50+ sa do siebie podobne, krotkie wlosy, trwala +kasztanowaty kolorek, brzuszysko i tandetna bluzka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyżej macie rozpisane jak jest z oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma ma niebieskie oczy, jej mąż zielone dwie ich córki mają niebieskie oczy a trzecie ciemne brązowe oczy :D to znaczy że też się puściła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jest mojego męża wierną kopią!!! Taki sam z wyglądu i charakteru!!! Dokładnie tacy sami, aż rzadko się zdarza! Do mnie wcale nie jest podobny, zero!!! Syn ma obecnie 8 lat. Mamy jeszcze córkę 2,5-letnią. Ona jest również megaaa podobna do męża i dodatkowo do brata... A do mnie zarówno podobieństwa we wszystkim :(. Ale co zrobię... Takiego podobieństwa do tylko jednego rodzica i rodzeństwa do siebie - jak sobowtóry jeszcze nie spotkałam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57 - to znaczy, że coś tu nie gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirerna kopia, czyli sa jak jedno...a ty mimo wszystko rozgraniczasz i kogos kochasz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeszcze odpowiadając na pytanie to mam parę znajomych - ona czarnuje, on blondyn zielone oczy. No i dzieci mają synka blondynka i córeczkę czarnulę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:57 potrafisz czytać ze zrozumieniem? dwie osoby NIEBIESKOOKIE mogą mieć tylko i wyłacznie dzieci z niebieskimi oczami Ty podajesz przykład osób, które mają jedno oczy niebieskie a drugie zielone, a takie osoby mogą mieć dzieci o każdym kolorze oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×