Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do mam mających małe dzieci, boicie sie wojny?

Polecane posty

Gość gość

Przeszło Wam przez myśl ze syt na Ukrainie moze mieć kontynuację w Pl? Wiadomo jak sie jest singlem albo ma sie duże dzieci to sobie jakoś człowiek poradzi, ale co z rodzinami z małymi dziecmi? Jak tu Ew uciekać i sie pakować. Myslalyscie nad tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, boję się, już media nas oswajaja z myślą że wojna do Polski może dotrzeć, ja się boję mój mąż jest rezerwista jak go powołają na wojnę? a co ze mną z naszym dzieckiem gdzie uciekać miała bym? nie mam w polsce rodziny a co dopiero za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ale wiem, że nie będzie w Pl wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie nie mieszkam w PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dojdzie. Jeśli już to jeszcze sporo lat musi minąć. Najpierw rosja zaatakuje państwa nie należące do Unii Europejskiej ani NATO. Bez paniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja ci mówie że decyzja o wojnie światowej zapadła juz kilka lat temu. krok po kroku realizuje sie ten plan. nie chce mi się ze szczegółami rozpisywac ale jestem pewien co pisze. juz możesz obserwować jak całe kolumny czołgów i wozów bojowych jadą przez polske na wschód. sam widziałem holenderskie konwoje wojskowe i francuskie. znajomi mi mówili jeszce o konwojach z innych krajów. mieszkam w dużym mieście i od latam dobre hotele w moim mieście są zapchane oficerami francuskimi(głównie) . normalnie zderzenie zachodu ze wschodem zaczynało się w polsce bo ukrainy jako państwa nie było.teraz zaczęło się na ukrainie ale na bank sie to rozleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAŻNE PYTANIE MAM czy jak mój maż(rezerwista) będac za granicą to musiałby stawić się do obrony kraju? czy gdyby nie stawił się to mial by problem z sądem wojskowym'? chodzi mi o to ze za granicę mąż jedzie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem samolotem
widzisz - tym razem wojna nie odbedzie sie w europie :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw rosja zaatakuje państwa nie należące do Unii Europejskiej ani NATO." odp co???? rosja nikogo nie zaatakowała i nie zaatakuje. na ukrainie widzisz to co w jugosławii jeszcze nie tak dawno. ameryce zależy na wojnie światowej i ona będzie. włąściwie już trwa.za długo by tu rozwijać temat ale sutuacja jest bardzo jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jako kraj nie będzie musiała się bronić. Nie histeryzujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 10 msc coreczke... BOJE SIE jak cholera w razie w spierda/lamy do niemiec.... Tam mamy rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAŻNE PYTANIE MAM czy jak mój maż(rezerwista) będac za granicą to musiałby stawić się do obrony kraju? czy gdyby nie stawił się to mial by problem z sądem wojskowym'? chodzi mi o to ze za granicę mąż jedzie pracować. odp. musiałby sie stawić . możliwe że można się zrzec obywatelstwa ale nie wiem jak to wygląda - warto sie dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NATO? już widzę jak lecą nam na pomoc hahaha. Niestety prawda jest taka, że NATO zostawi nas samym sobie na 3 miesiące, bo taki oficjalnie podali czas operacyjny, a po tym czasie z Polski nie zostanie kamień na kamieniu, bo nasze posrane władze zlikwidowały wojsko poborowe, nie mamy armii, a donek ze swoimi ku/rewkami córcią i żonką pierwszy spakuje walizy i zwieje do ciepełka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojna już trwa, ale nie będzie taka, jak sobie wyobrażacie, będzie ekonomiczna i mająca na celu rujnację gospodrczą krajów (niektórych) i uzależnienie ich od jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś WAŻNE PYTANIE MAM czy jak mój maż(rezerwista) będac za granicą to musiałby stawić się do obrony kraju? czy gdyby nie stawił się to mial by problem z sądem wojskowym'? chodzi mi o to ze za granicę mąż jedzie pracować. odp. musiałby sie stawić . możliwe że można się zrzec obywatelstwa ale nie wiem jak to wygląda - warto sie dowiedzieć. dzięki za odp. no i widzicie, mój maż odkąd skończył szkole miał tylko jedną pracę za 700 zł później rekrutacja była i go zwolnili zasuwal na czarno też za grosze, teraz jedzie za granicę bo bieda aż piszczy u nas, ale do obrony państwa musi być, a co jemu co nam polska dała ??? gowno i za co on miał by walczyć za bezrobicie za te pół roku pracy za 700 zł, 10 lat zapisany jest do urzędu pracy a pracy nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co takie wątki? czy sie boimy? każdy się boi ale czy to coś zmienia? wojnę albo się przeżyje albo nie i tyle w temacie czym sie przejmujesz a może ktoś puści atom i znikniemy w ułamku sekundy? a może jutro jadąc samochodem zginę? nikt z nas nie wie co los przyniesie nasze życie jest kruche i cieszmy sie tym co dziś zamiast zastanawiać się co będzie jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne nie panikujny, nic się nie dzieje hahaha w 39 też mieliśmy sojuszników, dyplomację, a jak Hitler zajmował Czechosłowację to wszyscy rozkładali ręce. Dokładnie ta sama sytuacja jak z Ukrainą. Historia zatacza ponure koło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już patrzcie jak NATO leci nam na pomoc hahaha, juz widzę jak Niemcy nas ratują i przelewają za nas krew, a Anglicy nam robią zrzuty hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czytam to popadam w depresje... Najlepiej spierniczyc za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno i za co on miał by walczyć za bezrobicie za te pół roku pracy za 700 zł, 10 lat zapisany jest do urzędu pracy a pracy nie ma! odp. on ma walczyć za interesy moznych tego świata. on jest nie po to żeby mu dawać ale zeby od niego brać...nawet życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nam nie pomoże i Putin o tym wie. Jemu się marzy stare terytorium ZSRR i to nie jest żadna tajemnica, że żal mu d..pę ściska, że Polska nigdy do niego formalnie nie należała, a w 89 roku wykopała te ruskie opasłe syberyjskie tępe ryje tam gdzie ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czytam to popadam w depresje... Najlepiej spierniczyc za granice. odp. w przypadku wojny miedzy zachodem a wschodem (typowej wojny światowej) polska jeszcze do niedawna była najgorszym miejscem żeby sie znależć. szczęście że od lat 90tych po raz pierwszy istnieje takie panstwo jak ukraina to tam sie zaczęło i tam pewnie będzie najgorzej ale do nas też dotrze bo z nami sie nie liczą. polskę można rozpierniczyć jak zwykle a politycy to są amerykańscy(żydowscy) agenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co stresujecie wszystkich. Zadnej wojny nie bedzie. Koniec swiata juz mial byc dawno. Wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nam nie pomoże i Putin o tym wie. Jemu się marzy stare terytorium ZSRR i to nie jest żadna tajemnica, że żal mu d..pę ściska, że Polska nigdy do niego formalnie nie należała, a w 89 roku wykopała te ruskie opasłe syberyjskie tępe ryje tam gdzie ich miejsce. odp. wyłącz czasem tvn24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez się boje ale i za granicą może być nie ciekawie. Jak ma się coś złego stać a masz pecha to wszędzie cie przeznaczenie dopadnie. Tez mam dzieci. Tez się boje. 2 dni temu zabrzmiało . Bałam się podejść do okna. A to tylko burza. Ojciec koleżanki widząc nisko lecący samolot wojskowy ( pokazy jakieś były niedaleko) zaczął uciekać do domu i darł się ze ruscy atakują. Wszyscy się boją. Ale biorąc pod uwagę sytuacje na świecie żaden kraj nie jest bezpieczny. Ja w razie czego mam gdzie uciekac. Ale mieszkam pod Warszawą . Pytanie czy zdarze ?? Mam plany. Za 10 lat sprzedam wszystko jedziemy w góry. Ram wydaje mi się chyba najbezpieczniej chociaż przed atomowa bomba chyba nigdzie się nie schowasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps. Oby to wszystko ustabilizowalo się . Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to was zmartwie bo wojna światowa ma sie rozpoczac od najazdu chin na rosje. My za to bedziemy atakowani przez niemcy.. Być może wczesniej jakieś starcie może z rosja nas czekac ale to jeszcze nie światowa. Przed światową ma dojść do upadku NATO chyba nie musze tłumaczyć z jakiego powodu. Poczytajcie przepowiednie nostradamusa, ojca Pio, królowej Saby czy Fatimy wszyscy to samoo widzieli... Wy sie nie bójcie wojny tylko tego co nastąpi po niej ARMAGEDONU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy się boją . Chcą uciekać . Ale gdzie? A jak ruscy zrobią niespodziankę i p*****l.... w Niemców ?? Ojej różnie może być. Z resztą jakby walne li atomowa bombka to wszystkie kraje dookoła będą w tarapatach. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie żadnej atomowej bomby!!!! Kretynki, Putin nie atakuje nikogo, toruje sobie drogę do Krymu, na którym od zawsze były rosyjskie wojska i nigdy naprawdę nie był ukraiński!!! Ukraina nawet granic nie miała oficjalnie ustalonych, a mieszkańcy wschodniej części to Rosjanie i ruskojęzyczni ludzie!! Żal mi niewinnych cywilów, bo w kazdym konflikcie giną cywile, ale w Polsce nic takiego się nie wydarzy!!! Wy serio myślicie, że jakieś czołgi tu wjadą? :D Nie panikujcie, bo jeśli naprawdę wasz czarny scernariusz ma się spełnić, to i tak nic nie poradzicie ani nie uciekniecie, bo w przeciągu kilku godzin zamkną granice, odwołają wszelkie loty i tak czy siak nic wam to nie da. Ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×