Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kardamon55

Do matek kupujacych zestawy uzywanych zabawek z UK

Polecane posty

Gość kardamon55

z fisher price warto czy nie warto?a jak warto to jakie zabawki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co i niv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mureja
dwa razy kupowałam na allegro od handlarek z uk. Raz domek fisher price little people, raz fifi i żadnej nie chciało się odświeżyć zabawek przed wysłaniem!!! brudne. Na taką przesyłkę czeka się bardzo długo i jeszcze mają pretensje o to że się pytam o numer nadania paczki. Za przesyłkę płaci się bardzo drogo, bo najpierw z UK do Polski, a potem dodatkowo pocztą do ciebie. Numeru nadania paczki od żadnej nie dostałam i jeszcze pisała jedna że jej się mój ton nie podoba bo zaczęłam wątpić w wysłanie zabawki. Ogólnie tylko na zdjęciach wyglądają te zabawki ładnie a tak na prawdę to w każdej znajdziesz ubytki. Oni to biorą z ulic i ze śmietników. W lepszych przypadkach rzeczy zadbane dostaną od rodziny u której sprzątają lub bawią dzieci. To taki byznnes polek w uk - brać z ulicy i handlować na allegro. Lepiej kupić od kogoś z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje zabawki
z uk, ale nowe. i są świetne. Nie rozumiem dlaczego polskie zabawki da się upuścić na podłogę tylko raz a FP są niezniszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu
hahaha abraja ja to samo.naprawde super firmowe zabawki mozna kupic w charity shops za bezcen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kardamon
ja kupuje na ebay uk,ale mieszkam tez w uk i szczerze powiem-nigdy sie na zabawkach nie zawiodlam. Przewaznie kupuje uzywane od rodzico po ich dzieciach albo nowe od tzw. business sellers. Kiedy kupowalam ubranka to zdarzalo mi sie, ze kupilam pake za £5 a gosc jeszcze mi do domu podwiozl, wiekszosc ubranek w stanie idealnym, sporo nowych z metkami. co do charity shops to czasami tam bywam i tez sporo kupilam :) Wiadomo, wychodzi taniej od ebaya, bo tam, nawet jesli zaplace te symboliczne 99 pensow to jeszcze koszty przesylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kardamon
ja moge polecic fisher price, little tikes, tiny love(szczegolnie ich mini karuzelke na klipsie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kardamon
jesli chcesz nr nadania paczki to bedzie wtedy miedzynarodowa przesylka ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru-to drogo kosztuje. ja czesto wysylam ciuchy-po ciazy musialam sprzedac sporo ubran ze wzgledu na nadprogramowe kilogramy. Wysylalam do Chorwacji, Wloch, Nowej Zelandii, Belgii, Norwegii. Nikt z kupujacych nie chcial specjalnej przesylki tylko jak najtansza. Wiec bez potwierdzenia odbioru, itd. Wszystkie doszly bo dostalam pozytywne komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardamon55
no to juz sama nie wiem choc przyjzawszy sie dokladnie fotka na allegor faktycznie mozna dostrzec krz i pajeczyne nawert na rysunki, chba wole jednak kkupowac od kogos z polski tylko jaka mam gwaracje ze to po jednym dzieck ua nie ktos z uk ma a teraz znow sprzedaje dalej twierdzacv ze prawie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mureja
musisz sama ocenić, porównać opis i zdjęcia. Kupuję sporo i zauważyłam taką regułę, że jeśli faktycznie mama sprzedaje po dziecku to opisuje dokładnie i doda że po jednym czy dwojgu dzieci, że np z domu niepalącego i na pewno taka osoba ma mało ofert sprzedażowych i mało sprzedanych rzeczy np pół na pół z kupionymi. Handlarki z uk mają z 95 a nawet99 % rzeczy sprzedanych i zawsze po kilkanaście lub kilkadziesiąt ofert na allegro, bardzo często mają po kilka takich samych zabawek w ofercie. Sama musisz oceniać czy warto czy nie. Kiedyś najgłupszą ofertę jaką widziałam to wózek dla dziecka od 1 zł licytacja, a kosz dostawy to uwaga... 200zł. Patrz na koszty dostawy. Zawsze zadaj chociaż jedno pytanie i czekaj na odpowiedź. Tylko nie objerzdzajcie mnie. Ja rozumiem że jeśli ktoś tam mieszka to ma gdzie kupić taniej dla swojego dziecka ale mi tutaj chodzi o takie co specjalnie zbierają z ulicy i handlują na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktośśś
podajcie strone tych sklepow charytatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę , podzielcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktos z was kupowal moze zabawki w hurtowni www.aico.com.pl? zastanawiam sie nad zakupem zabaweczek dla moich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferuje zabawki uzywane znanych firm jak fisher price vtech playschool chicco itp. posiadam zabawki dla malych jak i dla starszych dzieci.Zabawki sa w bardzo dobrym stanie w pelni sprawne i czysciutkie sa kupowane przeze mnie osobiscie i nie sa to zabawki z jakis sortowni czy wystawek. wysylam z anglii w zestawach po 25szt. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu annazabawki@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia1991
czy na ebay.uk (angielskim) jeżeli przy ofercie jest koszt wysyłki to czy jest to też koszt do Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombels
Te same zabawki trafisz na http://ogis.pl/ o wiele taniej - poważnie. Nie ma potrzeby robienia zakupów w dziwnych miejscach - w sumie to wiele z tych zabawek znajdziesz nawet taniej. Zresztą - zaloguj się tam przez Fejsa, to zobaczysz co sprzedają twoi znajomi i znajomi znajomych. I tak np. wyszło, że kupiłam zabawki od dziewczyny z klatki obok, z tego samego bloku. A tak bym nie miała o tym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do robienia zakupów w punktach charytatywnych w Gdańsku taki mój ulubiony jest na l gen de Gaulle'a 13 . Zabawki czyste zadbane wszystkie sprawne. Sama zanoszę tez tam zabawki którymi syn się nie bawi a w to miejsce kupuje inne syn ma ciągle coś nowego to jeszcze wspieram wyjazd dzieciaków na obóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×