Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość albik

DO OSOB, KTORE MAJA DZIDZIE Z WPADKI, prosze o minutke uwagi

Polecane posty

Gość albik

Jak wpadlyscie ? Nieuwaga, emocje, temperament ? Zawiodly srodki ?I najwazniejsze: CZY KTORAS ZASZLA W CIAZE BEZ WYTRYSKU ? (kropelkowanie). Serdecznie dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plum plum plum
pekla mi prezerwatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coś taka/i ciekawa/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albik
czytalam duzo o stosunku przerywanym, napisano iz zawodzi, bo jest przeciez ten plyn. tylko czy ktoras zaszla w ciaze przez niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ci napisze pare osób że nie zaszło w ten sposób to uważasz że to będzie znaczyło iż można sobie stosować taką \"metodę antykoncepcji\"?? powszechnie jest wiadomo że to nie jest żadna metoda i można zajść w ciąże w ten sposób, i czy to ważne kto zaszedł a kto nie?? nie chcesz zajść to nie rób tak i już, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albik
przyjmuje tabletki ;) o dzidzie sie nie boje, jednakze teoretycznie wiele mozna, tylko jak to wyglada w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różowy Słonik
A ja wpadłam. Zawiodły pigułki antykoncepcyjne. NIE ZAPOMNIAŁAM PIGUŁKI. NIGDY!!!! Nawet miałam budzik w telefonie nastawiony i codziennie brałam RÓWNIUTKO o 21.00. Nie miałam problemów żołądkowych, nie wymiotowałam, nigdy nie paliłam a alkohol piłam sporadycznie i w małych ilosciach. W tamtym czasie nie przyjmowałam żadnych antybiotyków ani się nie odchudzałam. Długo się głowiłam JAK TO MOŻLIWE... Lekarz powiedział: "Miała Pani pecha być tym 0,01 %" No i mam teraz 6 miesięcznego synka za którym z męzem szalejemy. Ale nie zmienia to faktu, że Mały był nie planowany. Dodam, że brałam Logest przez 6 lat i nigdy nie było zadnych problemów. Jakby mi ktoś powiedział jeszce 1,5 roku wczesniej, ze wpadne na pigułkach to bym mu sie w twarz rozesmiała i odesłała do lektury na temat skuteczności tabletek antykoncepcyjnych. Teraz wiem, że 100% pewności dale tylko szklanka zimniej wody ZAMIAST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigejl
ja przy przerywanym :P ale na szczescie jestem męzatką i mam już swoje lata, może za mało uważaliśmy, ale może specjalnie nieuważaliśmy ;) będzie bobas w lutym i juz za nim szalejemy i nie możemy sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala bez kota
a moja znajoma wpadła mając spiralę :-O Poszła do gina zeby skontrolowac sytuację,czy się spiralka nie przesunęła i takie tam kontrolne badania. Pan doktor ją zbadał i powiedział ze ma niestety mięsniaki na macicy i spiralę trzeba wyjąc.Wyjął jej a potem odesłał do szpitala na USG zeby zlokalizowac mięśniaki do operacji. No i pani wykonująca USG jezdzi jej po brzuchu tym czujnikiem i opowiada > o tu mięsniak 3x3cm, tu drugi mięsniak oooo 6tygodniowa ciąża :-) kumpela powiedziała tylko tyle ze jakby się na USG stało w pionie to by je...b...ła na ziemię. Miała 36lat....a teraz mała z bardzo zagrozonej ciąży(lezała 7 miesięcy w szpitalu,czasem była 2 dni w domu,i znowu krwawiła)wypełnia im całe zycie. Ma juz 9lat :-) Lekarz jej powiedział ze jak nie chce tego dziecka to niech umyje okna,troche poskacze i poroni ......ale ona powiedziała ze jak jest juz maluch w drodze to ma byc,bo juz kocha tego maluszka. Miła juz wtedy 18letnią córkę i 13letniego syna. Ale co tam jezeli malenstwo będzie miało kochającą rodzinę to nie wazne czy z wpadki czy planowane. MIŁOŚĆ JEST NAJ,NAJ,NAJ,NAJ WAZNIEJSZA I SZACUNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraa
Boję się, że wpadnę podczas brania tabletek anty, że nie będę wiedziała o wpadce i niczego nieświadomoa nadal będę brać tabsy, a dziecko urodzi się chore:( Znam taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u nas
zawiodla gumka, ani się nie zsunęła, ani nie pękła, nic :) Synek ma 9 miesięcy i świata poza nim nie widzimy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAMARAA--->Nie ma mozliwosci, zeby biorac tabletki anty. zajsc w ciaze, nie wiedzac o tym brac dalej tabletki i zeby dziecko bylo chore PRZEZ TO...po to jest okreslona ilosc hormonow w pigulce zeby 1.powstrzymac ewentualna ciaze, 2. podczas ewentualnego zajscia, zeby dziecku sie nic nie stalo W takim razie mnooooostwo dziewczyn musialoby rodzic chore dzieci, bo przeciez nie malo wpada przez pigulki (czy to przez zapomnienie, czy przez alkohol, leki itd...)... Widac znasz przypadek nie uzalezniony od tabletek anty.--> dziecko nie bylo chore przez pigulki.... wiec nie mow mi tu \"ZNAM TAKI PRZYPADEK\" tylko idz pogadaj ze specjalista....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×