Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

linx

Do wszystkich Mam i Tatusiów- ZABAWKI dla roczniaka

Polecane posty

Witam wszystkich Rodziców, Jestem Mamą małej Zosi, która ma 11 m-cy. Jakie zabawki sprawdziły się u Was? Czym Wasze dziecko interesowało się w podobnym wieku?? Rynek zasypany jest przeróżnymi zabawkami, wybór jest ogromny ale co wybrać, żeby zabawka była w stanie zainteresować dziecko dłużej niż kilka minut. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garnuszek mamy i potwierdzam, strzał w 10:) Co do zabawki z Ikei- mamy jej odpowiednik i nie za bardzo chce się tym bawić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnak z fisher
super zabawka, klocki drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela***
Samochód WADERA duży z otwieranym bagażnikiem - najpierw go pchał, potem na niego wsiadał i jeżdził po całym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garnuszek jest super, potwierdzam :) u nas triumfy świeci jeszcze pchacz, zjeżdżalnia dla piłek i bębenek który gra i się obraca :) no i wszelkiego rodzaju książeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
fontanna z piłeczkami piłeczkowa żyrafa FP odkrywcze pudełko garnuszek mula wszystko u nas hity ale troche powyżej roczku - synek ma 16 m-cy i teraz się tak narawde bawi nimi sensownie wcześniej to jakiś chodzik pchacz - najlepiej drewniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu pchacz najlepszy drewniany? chodzi o to, że jest bardziej stabilny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
tak - miałam plastikowy grający itd ale nie nadawał się do chodzenia dla dziecka - zero stabilności potem kupiłam drewniany - jest cięższy i stabliniejszy - i ma regulowaną "szybkość" kół i dziecko na początku chodzi powolutku - to duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×