Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lilka 1985

Dobry ginekolog w Warszawie

Polecane posty

Gość Lilka 1985

Witam serdecznie wszystkie ciężarne i mamusie :-* Bardzo bardzo proszę Was o pomoc. Jestem w 5tc i chciałabym wybrać się do ginekologa. Niestety nie mam doświadczenia w tym względzie (tzn jeśli chodzi o ciążę ;-) i dlatego prośba o podanie nazwisk dobrych lekarzy w Warszawie. Ma dla mnie znaczenie zarówno doświadczenie lekarza jak i kwestie praktyczne (np kwestie zwolnienia , gdybym źle się poczuła - słyszałam, że nie wszyscy lekarze chcą je wystawiać). I proszę dajcie znać, w jakim szpitalu przyjmuje dany lekarz. Z góry bardzo Wam dziękuję za pomoc , pozdrawiam Lilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka 1985
wielka prośba o pomoc... Podzielcie się swoją wiedzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka 1985
proszę o pomoc dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka 1985
pomóżcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka1985
proszę o pomoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulak27
dr Leszek Lewandowski - mój ginekolog prowadził moją ciążę. rodziłam w listopadzie 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka 1985
Anulak, dzięki w jakim szpitalu przyjmuje Pan Leszek? Czy była pomoc w dostaniu się do odpowiedniego szpitala? Czy rodziłaś naturalnie czy przez CC A Wy jak wspominacie swoich lekarzy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulak27
Niestety przyjmuje tylko prywatnie. Pracuje w IMiD na Kasprzaka (tam tez rodziłam). Bez problemu mnie przyjęli - nie słyszałam też o przypadku, żeby odesłali którąś rodzącą. Rodziłam naturalnie, na sali ogólnej i bez znieczulenia ;) Super lekarz, miły, fajne podejście do pacjentki. Odpowiada na wszystkie pytania. Dla mnie wielki plus, że miałam z nim kontakt telefoniczny cały czas. W razie jakby coś mnie niepokoiło mogłam dzwonić o każdej porze dnia i nocy (nie bylo takiej potrzeby, ale komfort psychiczny był, że jakby co jest pod telefonem). W razie gdybyś miała jakieś pytanka chętnie odpowiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolll
Świetny jest dr Cierpisz, jak ktoś ma blisko na BIałostocką, to polecam, bo tam jest lecznica, warto bo przy okazji robi tez bardzo dobrze USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaopopop
dr Andrzej Raczyński przyjmuje i pracuje w Damianie. polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
napisz do mnie na priv podam namiar na dobrego lekarza patka75@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolekah
Dr Cierpisz (jak ktoś mieszka na Pradze) to naprawdę bardzo dobry wybór, ja też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parentina
Jeśli szukacie dobrego ginekologa w Warszawie, to polecam swoją panią doktor, która przyjmuje w klinice Melitus. To dr n. med. Agnieszka Ewa Maździarz - jest po prostu rewelacyjna :) Słucha uważnie o wszelkich moich wątpliwościach i odpowiada na najgłupsze nawet pytanie - a zresztą, podobno nie ma głupich pytań ;) Pozytywne opinie słyszałam też o przyjmującym tam prof. n.med. Grzegorzu Jakiel - poza specjalnością ginekologiczna jest także andrologiem, więc szczególnie starsze Panie powinny uzyskać u niego bardzo profesjonalną opiekę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja cosik powiem
Też polecam dr Jakiela. Namiar na szpital Orłowskiego, gdzie pracuje: Oddział Kliniczny Ginekologii i Położnictwa Ordynator Oddziału : prof. dr hab. n. med Grzegorz Jakiel Kierownik ds. Położnych mgr Alina Rumowska Tel : 22 62 87 271, 22 58 41 249 e-mail kl.ginekologii@szpital-orlowskiego.pl Podstawowymi kierunkami działalności Kliniki są: Diagnostyka prenatalna Diagnostyka USG wad rozwojowych; Biopsja kosmówki, amniopunkcja, punkcja naczyń płodowych; Inwazyjna diagnostyka konfliktu serologicznego. Terapia penetralna Terapia wewnątrzmaciczna konfliktu serologicznego; Terapia wybranych postaci wad rozwojowych płodu - wad układu moczowego, wielowodzia, małowodzia,niewydolności krążenia u płodu. Zaawansowane mini inwazyjne leczenie operacyjne: Operacje laparoskopowe w schorzeniach macicy i przydatków, Operacje laparoskopowe endometriozy przestrzeni odbytniczo - pochwowej. Patologia ciąży (padaczka, choroby tarczycy, nadnerczy, przysadki). Leczenie niepłodności. Pracownie diagnostyczne: Pracownia USG Poradnia konsultacyjna Pracownia USG diagnostyki prenatalnej Zakres badań diagnostycznych i operacyjnych: Diagnostyka ultrasonograficzna - konsultacje, diagnostyka dopplerowska; Diagnostyka cytologiczna szyjki macicy; Laparoskopia diagnostyczna i operacyjna, histeroskopia; Operacje drogą pochwową - pełen zakres, operacje brzuszne - pełen zakres; Terapia endokrynologiczna; Operacje ginekologiczne u kobiet z chorobą zakrzepową; Kompleksowa diagnostyka i terapia onkologiczna, diagnostyka i leczenie nietrzymania moczu. W ramach kliniki funkcjonuje: Oddział Patologii Ciąży tel. 22 584 11 66 Oddział Położnictwa tel. 22 584 11 37 Sala Porodowa tel. 22 584 11 66 Oddział Ginekologii tel. 22 584 11 63 Położnicza Izba Przyjęć tel. 22 584 11 68 USG ginekologiczne - zapisy na badania w dni powszednie tel. 22 584 11 38 w godz, 13- 14. Inne formy działalności: Badania naukowe (granty KBN i prace statutowe CMKP, Rządowy Program Poprawy Opieki Perinatalnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfghfg
a ile kosztuje prowadzenie ciąży od początku do konca u lekarza prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parentina
Właśnie zobaczyłam, że strzeliłam gafę - prof. Grzegorz Jakiel, jako androlog przyjmujący w warszawskim Melitusie, służy pomocą, oczywiście, również mężczyznom, bo specjalizuje się w chorobach związanych z męskim układem płciowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u jakiela...
Ja chodziłam do jakiela jakiś czas temu - 200 zł wizyta, wizyty co dwa tygodnie. Kupa kasy, ale dziecko mi uratował, wcześniej 2 poronienia i dwa przedwczesne porody - w 21 i w 25 tygodniu. Niestety dzieci nie przeżyły. dr jakiel tak prowadził ciąże i dbał o wszystko, że udało się utrzymać do 34 tygodnia. teraz mam w domu przedszkolaka, choć 4 innych lekarzy twierdziło, że z uwagi na wadę w budowie macicy nigdy nie donoszę ciąży. Z całego serca go polecam. Rodziłam na orłowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się skontaktować z City Clinic - www.cityclinic.pl Mają pediatrów, urologów, alergologów, stomatologów...jest trochę tych specjalizacji w ofercie. Synowi zakładają właśnie aparat stały, ja chodzę tu do dentysty, a córka do ginekologa – także mogę powiedzieć, że to nasza rodzinna placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała uwaga. Doktor Jakiej nie pracuje już w szpitalu Orłowskiego. Przyjmuje wyłącznie w prywatnych przychodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam chodzić do City Clinic jak się staraliśmy z mężem o dziecko i tak już tutaj zostaliśmy. Na pewno nie bez znaczenia jest fakt, że nam pomogli....jako jedyni bo wcześniej to 2 lata nie potrafiliśmy z pomocą różnych innych lekarzy niczego zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy jesteście popaprane z tym, że lekarz musi pracować w szpitalu w którym będziecie rodzić? Królewny liczą na specjalne traktowanie? Bez tego nie urodzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Pałaszewski – przemiły i kompetentny lekarz! Każdy temat dokładnie wyjaśnia, pokazując plusy i minusy. Zawsze wiem dlaczego mi zlecane badania, zna się na lekach, które przyjmuję. Umie podnieść na duchu, a to jest dla mnie bardzo ważne 🙂 Szczególnie w tych zwariowanych czasach.Pozdrawiam cały zespół Invicty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×