Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"domy tanie w budowie" kto z was budował taki dom? czy jesteście zadowolone?

Polecane posty

Gość gość

czy faktycznie jest dużo taniej i jak możecie to podrzućcie linki do projektów albo chociaż podajcie nazwę. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my budowaliśmy tani projekt z182 z pracowni z500. jestem bardzo zadowolona. dom faktycznie tani w budowie i utrzymaniu, zależało nam na podwójnym garażu więc to też było istotne. mamy jedno dziecko więc te 109 metrów jest dla nas optymalne. pokoj***ardzo ustawne a łazienki funkcjonalne. jeden pokój jest u nas gabinetem do pracy i zarazem pokojem dla gości, bo mamy tam rozkładaną sofę ale ten sam dom wybudowała tez moja szwagierka, a oni mają 2 dzieci i też są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dom miniaturka 2 owszem nie jest to willa z lukarnami, wykuszami, balkonikami, kolumienkami i ...uj wie czym ale ponieważ nie śpię na kasie to chciałam prostą tanią w budowie bryłę, a za to wolałam w środku poszaleć. Znam wielu ludzi, ktorzy wybudowali te pokraczne pseudo dworki, wyprztykali się z kasy, a w środku najtańsze panele, badziewne meble i kafelki i cisną się na dole, bo na wykończenie góry ich nie stać. Wolałam tego uniknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy w ogóle dom tani w budowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda pracownia czy każdy dystrybutor projektów ma taką kategorię. To są domy zazwyczaj niezbyt duże o prostych bryłach bo tak jak już ktoś wspomniał wszystkie bajery zewnętrzne kosztują słono co do bardziej technicznych spraw to się nie znam aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztowało was wybudowanie takiego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na dom niskoemisyjny w koncepcji e4? Od 20 czerwca firma Viessmann jest Partnerem "Koncepcji E4 Wienerberger". To holistyczne spojrzenie na dom, oparte na czterech filarach: -ekologia (dbałość o środowisko i stosowanie odnawialnych źródeł energii) -emocje i zdrowie (komfort zamieszkiwania w zdrowym domu) -energia (efektywne wykorzystanie energii) -ekonomia (przystępne koszty budowy i eksploatacji) Projekt łączy najwyższej jakości nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z komfortem mieszkańców oraz estetyką bryły. e4 to koncepcja domu niskoemisyjnego, który spełnia restrykcyjne wymagania Unii Europejskiej dla sektora budowlanego dotyczące zużycia energii od 2021 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja budowalem dom wiele lat temu. Pamietam,ze miał nazwę ‘’klif’’ w katalogu, ale to było dawno, pewnie nie jest już dostępny. Jak chcesz to napisz, podeśle Ci zdjęcia. Kosztowal mnie Duzy mniej niż poczatkowo myślałem, ze wyjdzie, ale to pewnie tez dlatego, ze staralem się zaoszczędzić na czym się da.Wiekszosc rzeczy sam robilem z ojcem. Jedynie elektryka i hydraulika zatrudniłem. Żeby było taniej wypożyczyłem sprzet od http://www.ramirent.pl/. Pamietam,ze mieli dobra oferte i pomogli mi w wyborze odpowiedniego sprzętu na moje potrzeby. Popatrz sobie, może cos Cie u nich zainteresuje i Ci się tez przyda. Jak się tnie koszty na czym się da, to ta budowa nie wychodzi Az taka kosmicznie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się najbardziej podobają domy z bali. Firma http://apissa.pl/ buduje takie, jak patrzyłam, za całkiem niewielkie pieniadze, porównywalne do kosztów zakupu kawalerki w Warszawie. Więc jak dla mnie naprawdę dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy wam na tanim i solidnie wykonanym domu to polecam wam zgłosić się do firmy www.its-koszalin.pl Firma ta zajmuje się wykonywaniem gotowych domów drewnianych. Takie domy są tanie i powstają bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×