Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świeżo upieczona ciocia_

Doradźcie co kupić na prezent dla noworodka;)

Polecane posty

Gość świeżo upieczona ciocia_

Hej dziewczyny. Moja szwagierka wczoraj urodziła dziewczynkę. Chciałabym coś kupić dla małej, ale nie wiem co, sama nie mam dziecka i nie wiem co by mozna było kupić. Mogłabym zapytać, ale chciałabym kupić coś z siebie. Dziewczynka wazy 2700. Poradźcie. Jakies ciuszki, butelka? smoczek? zabawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz kupic..
jakies ciuszki w rozm 56-62. mala nie wazy duzo wiec nie potrzbea narazie wiekszego rozmiaru. mozesz kupic tez reczniczek kapielowy z kapturkiem, zawsz sie przydaje:) jak sie moje urodzily to wlasnie takie rzceczy jak ciuszki,reczniki dostawalam. w zaleznosci od finansow. butelki lepiej zostaw do kupienia rodzicom bo jest wiele na rynku i smaa wybierze. pozytywka tez jest fajna. album na zdjecia dla dziewczynki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja radzę nie kupować ciuszków na 56-62 cm. Mój ważył 2800.Parę ciuszków kupiłam,parę dostałam używanych oraz dużo dostaliśmy od gości.I naprawdę wszystkiego nie było nawet jak ubrać bo tyle tego było. Ja bym proponowała rozmiar 68 (na bank większych może miec mniej ;) ) A co do prezentu to: ciuszki - zaraz lato to ja bym kupiła body na krótki rękaw czy też jakiś komplecik. ręcznik kąpielowy kocyk pościel do łóżeczka ramka na odlew rączki lub stopki album "pierwszy rok życia dziecka" gdzie rodzice będę wpisywać kiedy był pierwszy kroczek,ząbek itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świezo upieczona ciocia_
dziękuje za rady. zapisze sobie. Taki ręcznik z kapturkiem fajny pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- pampersy-idą jak woda - karuzela nad łóżeczko, jeżeli jeszcze nie ma - mata edukacyjna- na później - ubranka- ja myślę, że jak na teraz to nawet rozm. 50, max 56 dla takiej kruszynki, a jak większy rozm. 62-68 to weź pod uwagę, że to już jesienne, a nie letnie, bo teraz to się w takich "utopi" - pościel do łóżeczka/wózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle ze
ja sama urodziłam niedawno i wiem, że ja jako rodzić najbardziej cieszyłam się z praktycznych prezentw, mam tu na mysli pampersy chusteczki nawilzone ewentualnie jakies ubranko, ale takie juz troche na odrosniete dziecko czyli takie ktore ma pare miesięcy do oko roczku bo teraz wszyscy beda przynosic ubranka i bedzie ich tak duzo ze nie sposob wszystko dziecku choc raz załozyć, a jak się pokoncza te piekne sliczne ubranka mam zostaje z niczym i tu jak znalazł ubranko od cicoci. te wszystki kocyki, reczniki z kapturkiem to strata pieniędzy i tak niemowlaka wyciera się pieluchami tetrowymi (szczególnie małego) bo sa delikatne więc te wszystkie "ulepszacze" sa zbedne, no chyba ze ktos ma juz wszystko i nie ma co robic z kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
recznik pewnie mama dziecka juz ma, wiec nie wiem po co kolejny. ubranka na 56 pochodzi kilka razy i wyrosnie. Ja bym kupila narozmiar 68 albo i wiekszy. Sama niedanow rodzilam, kazdy przynosil ubranka na 62-68, byly zakladane kilka razy.. Dostalam bluzeczke na 6-9 mies i w 5 mnies byla za mala, zalozona 3 razy. Pampersy to fajny prezent, do tego jakas grzechotka, albo zabawka dla dziecka. Moze mata, albo karuzela nad lozeczko jak nie maja. Zalezy jaka kwote chcesz przenzaczyc na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tammta
Ja rodziłam w kwietniu. Najfajniejszy prezent jaki mala dostala to przecudny czerwony dresik w rozmiarze 74. Jeszcze wtedy nie miałam nic z tego rozmiaru i dluuugo nam posłuzył. Dresik przydal sie i zima i jesienia i jeszcze na wiosne sie troche załapał. A jak cos na lato - np bodziaki z krótkim rekawem - to w rozmiar 64 celuj. Z zabawek - grzechotki wszelkiego rodzaju albo zawieszki - takie pluszaki z klipsem co mozna je zamocowac i do wozka i do fotelika, miekkie ksiazeczki Ja sie dla kolezanki zastanawiam nad takimi rzeczami: plus jakis ciuszek http://allegro.pl/mata-edukacyjna-picnic-taf-toys-torba-promocja-i1602255302.html http://allegro.pl/zawieszka-do-lozeczka-wozka-biedronka-babyono-i1561642086.html http://allegro.pl/ksiazeczka-tiny-love-dotknij-i-odkrywaj-dzwiek-i1594706690.html http://allegro.pl/nowosc-spirala-zawieszka-na-lozeczko-2-kolory-i1604389646.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osdfjosdnsdnsdfnsdfnsf
Pseudonim czarna-"ja bym kupiła body na krótki rękaw" Co to jest body na krótki rękaw? Ludzie piszcie po polsku! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI_zielone
http://www.pingoo.pl/osmiorniczki-do-kapieli-tomy-p-1321.html moze to ???? przyda sie na pozniej a na bank rodzice nic podobngo nie umiescili w wyprawce, moze to byc talerzyk kubek i sztucce. jesli stac cie na cos drozszego, to moze zapytaj rodzicow po prostu, ja od siostry mojego meza dostalam krzeselko do karmienia przenosne, zapytala to powiedzialam i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tort z pieluch :) albo po prostu jakieś zabawki czy ubranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hally ----Z tym rozmiarem 50 to chyba żartujesz :D:D:D Tak jak pisałam mój ważył odrobinę więcej bo 2800 i rozm.56 nawet na miesiąc nie starczył. Waga wagą ,zależy jak długie jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhfh
dziewczyny czy Wy sadzicie ze jest semns kupowania dziecku ubran na 50 cm??? lepiej ubiera sie dziecko w wieksze ubranka niz w takie ktore ledwo wchodzi. Moze pogadaj z kims z rodziny i kupcie bujaczek albo inna drozsza zabawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżo upieczona ciocia_
dziękuje za wszytkie rady. naprawde wiele tu miłych pozytywnych osóbek:) chciałabym kupić coś od siebie i męza. Nie chce pytac np teściowej, sama nie mam doswiadczenia bo nie mam jeszcze dziecka. A tez nie chce pytać bo bedą komentarze ze na mnie czas (mam prawie 30l ). Wiec same rozumiecie;) faktycznie kupie jakis ciuszek w wiekszym rozmiarze np na 68. To bedzie juz zimowy? mysle o jakims dresiku, spodenki i góra, kolorek np żółty a nie rózowy;) a pampersy to małe czy tez dla wiekszego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozm. 68 to coś jesiennego raczej, a pampersy lepiej rozm. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka kupiła mojemu synkowi 2 duże paczki pampersów. na początku się zdziwiłam jak to zobaczyłam bo nie wpadłabym na to, ale za jakiś czas byłam jej za to bardzo wdzięczna :) także polecam. synek dostał rozmiar 3 także większe, ale nic a nic się nie zmarnowało:) wiadomo, że pampersy tanie nie są a tak czy inaczej kupić trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
ja polecam kupić pieluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmmlka
Zajrzyj sobie na stronkę teg sklepu www.babymama.pl Mysle ze na 100% wybierzesz coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzzzz
kobito, przecie to stary temat :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommminkowa
Oj stary nie stary zawsze kupuje sie prezenty- my w rodzinie mamy teraz maluszka i sama sie zastanawiam co kupic zeby było fajnie i miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhytyhujik
kocyk, pampersy, matę edukacyjną... tylko nie ubranko... jestem młodą mamą i ubranek dzieci mają tyle, że nawet nie zdążą ich założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska434
myśle ze taki album to fajny prezent, może jaaks grzechotka, praktyczne sa pampersy, chusteczki malych ubrnek nie polecam, być może ma już zakupione ubranka, bo na dobra sparawe raczej zadna matka nie czeka az jej ktoś przyniesie ubrania. a z malych szybkosie wyrasta reczniczek też może mieć, jeden wystarczy, drugi mialam taki zwykly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba ta mata http://www.chiccopolska.pl/ProdottiChicco/SchedaProdotto/tabid/2454/art/00000901000000/Default.aspx Ma różne zastosowania i na pewno ułatwi życie mamie i dziecku ;) Świetnie się sprawdza na piknikach, plażach czy w ogrodzie, nie trzeba brać wózka tam gdzie ciężko nim dojechać a dziecko ma gdzie spać i się pobawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×