Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podpowiedzcie

dr Pasieczny - Elbląg

Polecane posty

Gość podpowiedzcie

co myslicie o tym lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u niego na usg 3d i nic pozatym -wiem ze go inni lekarze nie l;ubia ...hmm ale moze to z zazdrosci ze sie wybil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam u niego na usg 3 d, szczerze mówiąc uważam, że to naciągacz. Do niego chodziła moja siostra, mama, teściowa, kuzynka itd. i zawsze coś wynalazł aby zrobić dodatkowe badania, oczywiście płatne, dlatego uważam, że jest naciągaczem. Byłam u niego w 24 tygodniu ciąży na usg 3 d i szczerze mówiąc za te 200 zł które ode mnie wział spodziewałam się czegoś lepszego, namawiał mnie na jeszcze jedno usg 3 d w 32 tygodniu ciąży, aby zobaczyc już jak dziecko bedzie wygladało przy urodzeniu, ale nie zdecydowałam się bo mnie na to nie stać. Poczekam jeszcze kilka tygodni i zobacze dzidzie na zywo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam wiele niepochlebnych opini o tym lekarzu-sama nie byłam, ale podobno córce kolezanki pomogł zajsc w ciazę (nie ze osobiscie ;-) ) i dzisiaj ma sliczna coreczke-a starali sie 7 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama magda
ale czy wy tylko slyszalyscie ze jest naciagaczem, czy ze jest rowniez zlym lekarzem, tj. zle prowadzi ciaze??? bo ja wlasnie niedawno wprowadzilam sie do Elbląga, i wlasnie dr pasieczny prowadzi mi ciaze... slyszalam ostatnio niezbyt dobra opinie na jego temat i zaczynam sie niepokoic:( dodam, ze chodze do niego panstwowo, wiec mnie nie naciaga, bardzo prosze o jakas porade, bo na prawde zaczynam sie powaznie marwtic czy oby oddalam mojego dzidziusia pod opieke kompetentnego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×