Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Druga ciąża

Polecane posty

Gość gość

Staramy się z mężem o dugie dziecko już drugi miesiąc. Z pierwszym udało się za pierwszym razem. Wiem że to dobpiero dugi miesiąc, ale naczytałam się forum gdzie kobiety starają się latami. Boje się, że ze mną też tak będzie z misiąca na miesiąc obawiam się że stanę się właśnie tą mama. Moja mama miałą tak ze mna że pirwsze dziecko od razu zaś moja siostra po 4 latach a w między czasie 4 razy poroniła. Boje się że ze mną też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto. Nie masz prawa tak pisać. Krzywdzisz takie jak ja, które starają się od 6 lat, inseminacje, ivf, i nie ma nic, a przy tym jesteśmy zdrowi, paradoks co? Wez nie panikuj, natrlanie zdrowy człowiek może starać się o ciąże rok. Po roku można powiedzieć, że coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze to nie przejmuj się bo przez to trwa to jeszcze dłużej;) najważniejsze, że już macie jedno. U nas drugie to same się trafiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakręcaj się. jeden miesiąc to tak naprawdę jeszcze nic nie można ocenić. Podejdź do tematu na luzie, spontanicznie, nie spinajcie się z mężem, bo to największa przeszkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o to by kogo kolwiek obrażać wrecz przeciwnie, wspolczuje takim osoba i sama nie chce się w takiej znależć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
przestan autorko nikogo nie krzywdzisz po prostu niektorzy sa przewrazliwieni na ptk swojej sytuacji... co do staran to prawda-do roku czasu starania sa w normie- nie wazne ze za pierwszym razem udalo wam sie od razu dajcie czas sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×