Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość wkurzona

durne tlusciochy na plazy

Polecane posty

Gość gość wkurzona

mieszkam nad morzem i wydawało mi się ze przywyklam do napływu turystów. ale dziś się wkurzylam na maska! poszłam o 19 na plażę. mój syn jest zdrowym i szczuplym dzieckiem, bawił się i w pewnym momencie słyszę od kobiety, która była co najmniej pulchna-ale chudzielec i śmiech, zobacz jaki kosciotrup-to skierowała do męża który był okropnie gruby, wyglądał jakby potrzebował biustonosza :( on zaczął jej wtorowac i razem ze swoim równie grubym synem nabijali się z mojego 5 latka. zebralam nasze rzeczy, podeszłam do nich i powiedział am ze lepiej być kodciotrupem niż gruba swinia... A ta baba do mnie ze ona nie jest gruba, ona ma chorą tatczyce i że jak ja tak mogę się odzywać. odwróciłam się na pięcie i wróciłam do domu. wstydu ze dałam się zniżył do ich poziomu ale wkurzyly mnie te ich c hichoty że zobacz jakie ma chude nogi, ze powinien chodzić z kamieniem żeby go wiatr nie porwał.. durni turyści :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze zareagowalas. Ona sie tlumaczy ze ma chora tarczyce a smieje sie z chudych. Moze chudy ( nie mowie o Twoim dziecku) tez na cos choruje i dlatego nie moze przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wkurzona
może ona ma chorą tarczę ale czemu w takim razie jej maz wyglądał jak zapasnik sumo? i syn na oko 10 letni też z dużą nadwagą. wszyscy to mieli od jej tarczycy? mój syn nie jest chory, jest szczupły, zdrowo się odzywiamy, aktywnie spędza czas. to i wygląda jak wygląda, je sporo ale i sporo spala, wygląd nigdy nie powinien być powodem do drwin, ale już nabijanie się z kogoś bo jest szczupły i zdrowy i gloryfikowanie własnej otyłości????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek jest bardzo chudy od urodzenia i zawsze muszę się nasłuchać, jaki on chudy, drobny itd. Na początku się przejmowałam, było mi przykro, teraz zawsze mówię: "lepiej być za szczupłym niż za grubym". Naprawdę tak uważam i dlatego nie widzę niczego złego w tym stwierdzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo a ty łykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wkurzona
akurat nie prowo :O jak piszą milion tematów o tesciowych to wszystko jest ok? A każdy inny temat to prowo? dodam ze ta rodzina przy tuszy to byli Ślązacy, teraz już wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa sląska baba i emerytowany górnik:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:25 Prowokatorka od genu otyłości haha skąd Ty wiesz, ze to byli Ślązacy skoro mieszkasz nad morzem co? Poza tym to, ze ich mowa nawet wskazywała na Śląsk wcale nie oznacza, ze to Ślązacy. Dziś prawdziwych rodowitych Ślązaków już nie ma moja droga. 99% to przyjezdna holota zewsząd więc Twoje stwierdzenie, ze to Ślązacy żeby podnieść wiarygodność jest absurdalne i śmieszne :) ps. Jestem Ślązaczką mój mąż również i wszyscy jesteśmy szczupli. Moja rodzina i męża również. Mój syn jest chudzina, że wszystkie spodnie muszę zwezac bo mu spadną. Weź kobieto nie powtarzaj głupich stereotypów gdzieś zaslyszanych bo się osmieszasz tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wkurzona
to ze byli ze Śląska nie ma wpływu na ich tusze ale na bezczelność :O skąd wiem ze oni byli ze Śląska? po ich pięknej polszczyźnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem też osobą grubszą, ale nie wyobrażam sobie śmiać się z kogoś bo jest chudy :O Dobrze zareagowałaś autorko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze, jak dla mnie za mało otrzymała opierduchy grubasy jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko znów pieprzysz trzy po trzy. A to bezczelni to tylko Ślązacy? Haha Boże widzisz i nie grzmisz. Co za ograniczona kobieta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Ślązacy nie mówią poprawną polszczyzną kobieto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wkurzona
ale Ślązacy mówią w bardzo charakterystyczny sposób. A ich zachowanie nad morzem jest... specyficzne. jeśli ktoś gdzieś się kłóci to na ogół Ślązak :( wiem, bo obserwuję to latem od 32lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys ludzie sie dziwili jak widzieli otyla osoba na ulicy a za kilkadziesiat lat ludzie beda sie dziwic jak zobacza szczupla, gen otylosci opanuje ludzkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś bardzo ograniczoną osobą. Masz strasznie wąski światopogląd i horyzonty :o ja mieszkam na ścisłym Śląsku nie na obrzeżach i możesz być pewna, że nawet by Ci przez głowę nie przeszło skąd pochodzę. Mowie normalnie po polsku jak cala moja rodzinka z reszta i wszyscy ludzie, ktorych znam. Więc takie głupie stereotypy zostaw sobie dla siebie bo to śmieszne myślenie i nie świadczy dobrze o Tobie. Grubi i bezczelni ludzie ss wszędzie. Ale Twoja głowa tego nie ogarnia prawda? Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było wyciagnac tel, zrobic im fotki i powiedziec do synaa zeby się napatrzył, bo na naszej plaży nie często można spotkać wieloryby. i dodać ze w takim przypadku dzwoni się do organizacji ochrony zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te osoby, które atakują autorkę, to pewnie sami spasieni jak świnie :D ktos tu dobrze napisal, gen otyłości opanuje ludzkość, człowiek szczupły będzie uznawany za dziwadło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wkurzona dziś to ze byli ze Śląska nie ma wpływu na ich tusze ale na bezczelność pechowiec.gif skąd wiem ze oni byli ze Śląska? po ich pięknej polszczyźnie smutas.gif x 10:18 ci wyjasnila, ze na Slasku jest mnostwo przyjezdnych. A moze to nie Slaski byl, a zwykla wiejska gwara z Zaglebia, albo wsi z centralnej Polski? A ten brak obycia przekazali jej, jej rodzice przyjezdne wsioki? To raz, a dwa powinnas sie cieszyc, ze ten ogol chamskich slazokow jezdzi nad Baltyk, bo wiecej zarobicie. Tak nawiasem. O 19 poszlas na plaze, a o 20:50 napisalas posta. Szybko sie uwinęlas z tym dzieckiem z powrotem he he. Temat zalozony, aby komus dowalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wkurzona dziś ale Ślązacy mówią w bardzo charakterystyczny sposób. A ich zachowanie nad morzem jest... specyficzne. jeśli ktoś gdzieś się kłóci to na ogół Ślązak smutas.gif wiem, bo obserwuję to latem od 32lat... xx No popatrz! Musze pamietac, aby zachowywac sie glosno, klocic sie, oczywiscie kazdego wziac na jezyk w celu posmiania sie itd. Tylko kurde felek, nie wiem, czy tak umiem. Zapytam kolezanki z pracy, czystego gorola, jak to sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prowo nie prowo bo taka jest prawda ja nie rozumiem nagle wszystkie otyłe baby mają haszimoto bądź nerki chore itd. itp. a to że idzie wpierdziela kebab xxl i zapija kolą a dupa ledwo się w spodnie xxxxxl wcisnęła to jest ok do tego takie kobiety niczego się nie wstydzą bikini ledwo co zasłania ja widzę chude laski sama taka ja=estem jakieś chustki przepaski bo fałdkę na brzuchu skury ktoś zobaczy to wstyd a te tłuszcz się przelewa a wywalone mają :-o brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, ale problem, prymitywy sie zdarzaja tak wsrod grubych, jak i wsrod chudych, nie ma to nic wspolnego z tusza, tylko z charakterem. Faktycznie nie nalezalo sie znizac do tego poziomu, bo wyszlo 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dziwi ,ze tu jadą po grubych i Slazakach,zamiast po konkretnych zle wychowanych ludziach. To tak, jakby wszytkie blondynki były głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwi slazacy nie mowia W OGOLE polszczyzna, zwlaszcza miedzy soba i sie tego nie wstydza ffs :O wrzucanie kazdego grubego albo chamskiego do wora ze slazakami jest idiotyczne, i autorko niczym sie nie roznisz od nich. oni - konkretne osoby, ktore mozesz wskazac palcem, nasmiewaly sie z wygladu twojego syna a ty uwazasz, ze slazacy (jako ogol) to chamy, jestes tak smao pusta i glupia jak te slaskie grubasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma rację ...najwiecej syfu i hałasu robia slazacy. Do tego wiekszosc spasiona bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:25 Znalazla się znawczyni. Zapraszam na Śląsk poogladasz sobie 50 60 kilogramowe "GRUBASY".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwiekszy procent otylych ludzi jest na Śląsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wkurzona
szybko się zawinelam bo mnie wkurzyly i pisałam ze zabrałam rzeczy i sobie poszłam. nie wszyscy Ślązacy tacy są, ale jednak większość tych, których tu spotykam nie grzeszy kultura. ja na nich akurat nie zarabiam bo pracuje w branży która nie ma nic wspólnego z turystyką. I nie mam nic do Ślązaków ogółem ale widzę że większość tych krxyczacych i klopotliwych turystów to Ślązacy. I akurat Śląska gware łatwo jest odróżnić, już nawet nie sama gwara a sposób mówienia jest charakterystyczny-oni mówią tak melodyjnie. no ciężko to opisać ale zawsze od razu wylapuje ten specyficzny sposób mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:19 Jesteś w błędzie. Zobacz sobie statystyki. Śląsk w 2015 roku był na 7 miejscu moja droga. Stawkę otwiera lubuskie więc nie pierdziel jeśli nie wiesz o czym piszesz to zamknij kafeterie i przestań się ośmieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×