Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

duże mamy jaki macie strój kąpielowy? rozmiar powyżej 46

Polecane posty

Gość gość

W jakim stroju się pokazujecie? Możecie zaproponować cos sensowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 42 i w kostiumie się w tym roku nie pokazuję, więc przy 46 tym bardziej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 42 do 44 , kupowałam w triumphie ,roz 42 ,idealny ,jednoczęściowy wyszczuplający krój i wzór i super wygodny. Tylko zanim wyszłam na plażę zadbałam o ciało ,opaliłam się ,peeling etc. Mam dość jędrne ciało na szczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądze i ze na 46 coś znajdziesz w profesjonalnym sklepie z profesjonalną obsługą . Czemu mam rezygnować z uroków lata ? bo jestem gruba ? o nie ,jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy i po kłopocie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baleroniki w sznurku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do ciąży (rozmiar 44) w trzy częściowym (stanik, majtki, spódniczka) teraz tylko jednoczęściowy, za duże rozstępy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rozmiar 40-42 (mały biust, duża pupa) na plażę nie chodzę od chyba 15 lat. Moje ciało jest mało jędrne, no ale to tylko i wyłącznie moja wina, mało się ruszam . Jednak podziwiam większe Panie, nigdy nie naśmiewam się z nich i nie potępiam za pokazywanie się na plaży w strojach. Chciałabym też mieć tą odwagę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubens
Ja bym doradzał jednoczęściowy. Tzn. stringi + topless :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam jednoczęściowy 46 z bonprix - jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balerony na plazy...o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko u nas takie wydziwianie,kup sobie fajny dwuczesciowy stroj,bo po co masz sie gotowac w jednoczesciowym. Ludzie w calej Europie na plazach nie przejmuja sie tym,czy sa grubi czy chudzi,pelny luz.......Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam z bonprixu sukienkę kąpielowa w roz 48. Jest rewelacyjna, z fiszbinami wiec trzyma cycki, zakrywa brzuch i uda i jest z dobrego materiału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sukienki na plaze hahahahaaa.....schudnijcie tlusciochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie ubieram się w strój w ogóle :o mam rozmiar 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie się wyzywacie wstyd wy jesteście matkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nas obrażacie i wyzywacie? Nie patrzcie na nas i po problemie :) też jesteśmy ludźmi i mamy prawo żyć. Straszne co się z ludźmi porobiło. Faceci mają lepiej: bęben piwny zapuszczony, cycki wielkie zwisłe, 3 podgardla, tłusta du/pa i nikt się nie czepia. Ja 3 miesiące temu urodziłam dziecko i mam rozmiar 38/40 i czuję jak mnie suki taksują wzrokiem na plaży, że mało nie pozabijają :o Co za posrane, agresywne baby :o ulżyło wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu bym nie pomyślała krytykować kobiety w stroju która nosi rozmiar 46 choć sama nie mam nadwagi, dla mnie to nie do pomyślenia. A co do stroju jednoczęściowego STRINGI PLUS TOPLES widziałam takie kobietki po 60 w rozmiarze 46 na plaży w Hiszpanii, tam wszyscy maja to gdzieś i jakoś potrafią żyć swoim życiem, a nie z nudów się przyglądać i oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to facet, byle był ładniejszy od diabła ale kobieta powinna wyglądać czy się wam to podoba czy nie i dobrze, że w ostatnich latach kładzie się na to nacisk, bo jakaś estetyka musi być zachowana. tak trudno zadbać o siebie żeby innych nie obrzydzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dzizajs :O facet też może miec 100 kochanek, ale kobiecie nie wypada :O tak facet też powinien o siebie dbać, a nie mieć brzuch jak baba w ciąży. Wg ciebie u faceta bęben jest ok? chyba myslisz, że każdy dobry gospodarz trzyma swojego konia pod daszkiem :D ciemnogród myśleniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, drogie Panie, najgorsze co możecie zrobić to ukrywać sie pod sukienkami. tak samo jak pod kostiumami jednoczęściowymi które krzyczą za was 'mam kompleksy bo jestem gruba'. za to fajnie wygladaja taki dol od kostiumu kompielowego, ktory wyglada troche jak spodenki z wysokim stanem. wazne by sie dobrze czuć. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na plazy jak jest? kazdy ma w d***e jak wyglada osoba obok. A komentują zazwyczaj osoby, ktorym samym daleko do miana 'pięknego'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52 A jak wyglada diabeł? Kazdy człowiek na tym globie powinien dbać o swoj wygląd nie tylko kobiety. Jak mozna byc takim tłukiem i cieszyć sie z tego ze kobietę sprowadza sie do przedmiotu-ładnego. Musi byc szczupła, ładna buzia, mały nosek, wielkie oczy, pełne usta, długie włosy itd itd najlepiej ubierać sie skąpo i modnie. Kobiety rozbierają sie na potegę, eksponują swoja cielesność i dają sie tak traktować. Spójrzcie na teledyski-dziewczyny w bikini 3/4 z nich a znajdźcie mi tylu facetów W teledyskach rozebranych. Wszędzie zdjecia gołych cycków a pokażcie gołych kurasow-w mniejszości. Kobiety juz całkiem zatraciły godność a co dopiero empatię do drugiej kobiety. Damska solidarność jak ch... Jak któraś ma większy rozmiar to życie, ja sie nie gapie i nie oceniam bo gruba itd. Po ciazy miałam rozmiar 40 jak dla mnie ogromny bo wczesniej 36 ale to skrajnie mało buło jak na mnie teraz mam 38 i jestem zadowolona ale jak jestem gdzies na spacerze czy plazy widze te spojrzenia-jedna zobaczy ze mam rozstepy na udach i boczkach inna ze cellulit itd. Zajmijcie sie soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam kompleksy przy rozmiarze 36...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, jeśli widzę dorosłą osobę otyłą na plaży nie interesuję się nią i zwracam tyle samo uwagi co na każdą inną, ale nie mogę patrzeć jak grubasy napychają swoje dzieci często już równie grube, fast foodami, słodyczami i do tego słodkie napoje. Wtedy nie myślę o nich najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 100% racji. TYlko kobieta potrafi być taką świnią dla drugiej kobiety :O Nie ma w babach takiej solidarności płci, jak faceci mają względem siebie. Żaden facet nie pomysli na plaży o kobiecie przy kości, jak 80% bab tutaj! Najśmieszniejsze, że faceci z tego co zauwazyłam, wolą kobiety przy tuszy, z pupą, dużym biustem, do której mogą się przytulić. Sama mam rozm. 40/42, duży jędrny biust i widzę, jak się ślinią jak ubiorę bluzkę z kopertowym dekoltem, przy czym ich chude i płąskie żony zabijają mnie wzrokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps. chude i płaskie - przepraszam za okręślenie, ale nie wiedziałam jak to ując w słowach. Nie mam nic do szczupłych kobiet ;) Chciałam sie tylko odgryźć 80% Pań, które zbluźnią na inne panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponad 60% polskiego społeczeństwa ma nadwagę lub otyłość, chyba powinniśmy być przyzwyczajeni do widoku osób grubych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy z nadwagą jest gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×