Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cubota

Dużo dzieci.

Polecane posty

Gość Cubota

Chciałabym mieć conajmniej 4 dzieci. Mam już dwoje. 6 letnią dziewczynkę i rocznego synka. Ale bardzo bym chciała mieć jeszcze. bardzo kocham dzieci. Lubie maluszki i czuje, że bardzo mi bedzie brakowac niemowlat gdy juz moje mocno podrosna. Wiem,ze w dzisiejszych czasach ciężko jest utrzymac dzieci. I to nie sztuka miec ich dużo. co nie zmienia faktu,ze mam takie pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynka
Fajna sprawa miec duzo potomków, ale ja sobie nie wyobrazam calego tego ambarasu - non stop sie zajmowac nimi, prac, gotowac ogromne ilosci jedzenia... chodzic non stop zaniedbana z braku czasu, niedospana... Podziwiam matki duzych ilosci dzieci. Fakt, ze potem te starsze dzieci Ci pomagają... jak je sobie dobrze wychowasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała
A ja sobie jakoś nie wyobrażam mieć więcej niż te które mam- prawie 2-letniego synka. Kiedy jeszcze nie było go na świecie marzyłam by mieć dwójkę nawet trójkę. Teraz wiem jak to jest... Mój synek nie należy do tych spokojnych dzieciaczków które cichutko siedzą zawstydzone. On jest wszędzie! Na dodatek wychowuję go praktycznie sama-mąż zarabia na nas pieniążki, a w domu jest gościem. Oczywiście nie wiem co bym zrobiła bez mojego syneńka, ale dwójka takich... o nie dzięki to by mnie przerosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dwoje
i chociaż bardzo kocham moje dzieci to czasami myślę, że mam jednak o ...dwoje za dużo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
A ja mam całą gromadkę dzieci i bardzo to sobie cenię i nieprwdą jest że chodzę zaniedbana.....Rozwijam się zawodowo...bardzo dobrze wyglądam i nikt nie daje mi wiary że posiadam 4 dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 to nie gromadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czworo to w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×