Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Witam was kobietki usmiech.gif w końcu zobaczyłam 2 kreseczki na tescie oczko.gif planowany okres miałam dostać 28.12.2014 ,ale ,ze nie nadszedł to 30.12.2014 postanowilam zrobic tescik i sie udalo oczko.gif jestem przeszczesliwa oczko.gif Jakie wasze były wczesne objawy ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zagniesz mnie
I dopiero nam o tym piszesz, skoro od przedwczoraj wiesz;) Aha, moim objawem były dwie kreski na teście ciążowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! Ja jestem w 6 tygodniu i objawy zaczely pojawiac sie kilka dni po spodziewanym terminie @ , czyli lekkie zawroty glowy, nadmierne zmeczenie i okropna bolesnosc piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zero objawów :) oprócz braku miesiączki :) dzis mija 22 tyd :)gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mnie też bolą piersi , strasznie spać mi się chce .. myślałam ,że cos ze mną jest nie tak nawet mowiłam do Mojego T ,ze musze wziać tabletke bo na pewno @ dostane .. a tu psikus i @ brak wtedy postanowilam zrobić test :) no i dwie kreseczki na jednym i drugim ale takie słabe .W dzien Sylwestra nie dawalo mi to spokoju i zrobilam 3 test i juz dwie grube krechy :) a powiedzcie mi was też boli podbrzusze co jakis czas?? jeśli ostatni okres miałam 25 Listopada a mam cykle 34 dniowe to ,który to tydz moze byc ? Do lekarza pójdę 12 stycznia czy myślicie ,zeby wczesniej isc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 88
Wczesniej mozesz zrobic sobie poziom beta hcg z krwi i bedziesz wiedziala ktory to tydzien bo serduszko widac tak od 6 tyg wiec wczesniej nie ma co isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi tak mniej więcej 3 tydz tak ? chyba będę musiała tą beta HCG zrbic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałam ostatni okres 25 listopada, po teście wylądowałam w szpitalu - na wypisie w dniu 29 grudnia mam wpisane 5 tydzień ciąży, czyli Ty jesteś w tym samym tygodniu co ja. Lekarze zawsze liczą ciążę od dnia ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi chyba 4-5 tydzien liczac od dnia ost @ czyli termni mniej wiecej na 2 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa to tak się liczy :) Super dziewczyny dziękuję za odpowiedzi :) a Kiedy mogłabym pójśc do lekarza ,żeby cos konkretnego mógłby mi powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w 5 tygodniu i 4 dniu i byl pecherzyk narazie. Mysle ze do lekarza najlepiej isc w 6 lub 7 tygodniu bo bedzie widoczny zarodek z serduszkiem. Ale ja nie zaluje ze bylam tak wczesnie bo profilaktycznie moja lekarka zapisala mi Duphaston- progesteron na podtrzymanie ciazy :) ...nie zaszkodzi a moze pomoc :) Dostalam tez skierowanie na komplet badan i za tydzien mam sie zglosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodzi na 100% 5 tydzień - mam identyczną sytuację i jak byk napisane 5 tydzień w wypisie, zresztą jak dobrze policzyć to wyjdzie 5 tygodni do lekarza mam na 7 stycznia, lekarz w szpitalu powiedział, że ciążę tak na 100% można potwierdzić jak beta wynosi ok. 6000, czyli tak 6 tydzień mniej więcej (zależy od kobiety)- wcześniej nie ma co chodzić po lekarzach, bo i tak nic nie widać na usg - wiem, bo przerabiałam to w szpitalu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak pójdę do lekarza około 10stycznia to już coś bedzie mi mógł powiedzieć ? ja mam duphaston ale odstawiłam bo zaczełam brać feminovit .. mam co jakis czas ból podbrzusza takiejakby kłocie nie wiem dlaczego .. moge jakos temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) jestem w identycznej sytuacji @ mialam dostać 28.12 ale nie przyszla, 30.12 robilam test i wyszla blada druga kreska :) jutro robie kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza, bez potrzeby nie musisz brać duphastonu czy luteiny, jak wszystko jest ok, nie plamisz to brać leków nie musisz, tylko kwas foliowy warto 10 stycznia już spokojnie powinnaś się czegoś dowiedzieć ja już sporo wiem, ale moja ciąża jest z przygodami, bo to ciąża z in vitro, więc monitorowana od pierwszego dnia a kłucia - też je mam co jakiś czas - podobno to efekt rozciągania macicy i jej wiązadeł, także normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja gość
a co do objawow to mam kłucie tak w jajnikach i ciągnięcie w podbrzuszu, niby podobne a jednak inne niż na @ i metaliczny posmak w ustach wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! widzę, że tu sporo zaciążonych kobitek - 2015 rok będzie owocny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim kobietkom i tym,którym się już udało i starającym się żeby wszystko sie udało tak jak tego pragniemy :) jestem żywym przykładem ,że warto sie starac i nie poddawac :) a na teście pojawią się wymarzone dwie kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem no spę chyba można, ale ja nic nie biorę, nie boli mnie to tak bardzo, żebym musiała brać leki - zresztą nie chcę się faszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja gość
i jeszcze mam jeden 'dziwny' objaw,mianowicie swedzi mnie brzuch,tzn raczej podbrzusze,tak jakby ktoś mi piórkiem smyral :D dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, mnie czasami też swędzi brzuch, choć rzadko i swędzą mnie też piersi, bo bólu nie miałam od samego początku żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo to życzę jutro drugiej mocnej i widocznej 2 kreseczki i czekamy na informacje :) a mnie też tak co jakiś czas zaswedzi brzuch :P i te bulgotanie :P hehe śmieszne takie ;) Nie , nie duphostan brałam przed zajściem w ciąże a teraz odstawiłam całkowicie :) a No spa to tak pytam z ciekawosci :) zadnych plamien ani nic nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka250807
to ja - ta od ciąży 5-tygodniowej z in vitro zalogowałam się w końcu, będzie się łatwiej gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, no mnie nigdy piersi nie bolały, ani przed okresem, ani teraz w tej ciąży, tylko czasami swędzą właśnie - nie wiem, może rosną i dlatego :) co do leków to mi właśnie w szpitalu powiedzieli, bo się dopytywałam, że ciąża powinna się utrzymać bez luteiny itp., ten lek się stosuje jak pojawiają się plamienia, które mogą świadczyć o poronieniu (a luteina czy duphaston podtrzymują ciążę i zapobiegają plamieniom)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×