Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dwie zdrowe ciaze i...

Polecane posty

Gość gość

Trzecia obumarla. Wczoraj zabieg rozpacz straszna ... Czy którąś była w tej sytuacji ? Jak soję dalyscie radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. Mam 2 dzieci i w maju poronilam 3 ciaze. Mialam zabieg, badania histopatologicznewysly ok czyli nie wykazaly nic zlego. Lekarz mowil, zetak sie zdarza. Ok. Pozbieralam sie, odczekalismy 3 miesiące i zaczelismy znow dzialac. Udalo się. W listopadzie dostalam krwawienia i znow poronilam, tak samo w styczniu. Poddalam sie juz i nie staramy się o 3 dziecko bo moja psychika siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh tego tez się boje ... Ja miałam zabieg wczoraj ... 10 tc. Czekam na wyniki nie wiem czy jeszcze się zdecyduje na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poronilam pierwsza ciaze w 6 tyg, dostalam takoego krwotoku, ze brak slow, mialam przetaczana krew. Pozniej kolejna, urodzilam martwe dziecko przez ciecie cesarskie w 6 miesiocu... To poronienie bylo kropla w morzu w porownaniu do straty drugiej ciazy... Pozniej kolejna ciaza, od poczatku szpital i podtrzymanie i urodzilam syna. Jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciaza bez problemow, synek zdrowy. Po 12 latach zaszlam w pierwszym cyklu staran, bardzo sie zdziwilam ze tak szybko. Ciaza ksiazkowa do 19 tyg. na usg okazalo sie ze ciaza obumarla, wynik histo nic nie wykazal. Lekarz powiedzial ze tak sie zdarza, nigdy juz nie bede sie starac. Drugi raz tego bym nie przezyla,pochowac dziecko to najgorsza rzecz na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie kilka poronień pod rząd a nadal się staracie to nie boicie się ,ze się na upartego uda ale bardzi chore dziecko wam się urodzi ,ktre będzie wymagac całodobowej opieki i rechalibitacji do knca zycia? Igracie z losem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Njagorsza rzecz na swiecie to pochować ojca i matke. Dziecko można sobie zrobić jak ktores umrze, matki i ojca sobie nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 16.59 chyba nie masz swoich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiem czy mam czy nie, bo wtedy bylaby lawina oszczerstw a to nie jest temat o mnie Poporstu biore na logike i uważam, ze dziecko można sobie zrobić, czy nawet zaadoptować maluszka, a rodzica nie da się splodzic, jak umra to jzu koniec, nie ma innych Dla mnie smierc matki i ojca jest gorsza niż dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Uważasz,ze poronienia są tylko z powodu chorego dziecka/plodu? doucz się, a potem piernicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautor
Ehhh masakra. Bardzo chcieliśmy mieć 3 dziecko udało się w drugim cyklu plakalismy ze szczęścia a teraz placzemy z rozpaczy . Nadal mnie mdli. Bolą mnie piersi i na dodatek leci z nich coś podobnego do siary.. ... U nas to był przełom 10/11 tyg .Kupiliśmy sobie na wieczór wino i gdy dzieciaki zazna mamy zamiar napić się po lampce i dogadać o tym co się stało ... Tylko czy wino mi nie zaszkodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lampka nie zaszkodzi, ale wiecej bym nie pila, zalezy jak mocno krwawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z ja po zabiegu dostałam antybiotyk, nie wiem jak Ty? też miałam ochote sie napić, ale nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie ogóle nie krwawienia brzuch mnie nie boli antybiotyku nie mam ... Tylko to coś z piersi się sączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×