Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci wpadają w szał JAK PRZYCHODZĄ GOŚCIE

Polecane posty

Gość gość

Moje dzieciaki (1,5 roku i 4 lata) są na ogól spokojne, potrafią zająć się sobą, ale jak przychodzą goście albo my do kogoś idziemy to wpadają w jakiś szał, krzyczą, biegają, skaczą, nie idzie ich uspokoić. Nie idzie porozmawiać, bo ciąglwe one są na pierwszym planie, przekrzykują nas, itd. Nie bardzo wiem jak reagować. Uciszanie nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W USA rodzice kupują dla takich dzieci elektryczne obroże dla psów. Jak się nie dają uciszyć, to IMPULS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, przydałoby się :) Ale tak na poważnie to naprawdę bardzo mnie to denewuje , to samo jest jak my idziemy do kogoś. Czasami aż mi wstyd bo ganiam za nimi żeby nie zdemolowali komuś domu. Wracamy i w domu zachowują się jak aniołki, są grzeczni. Co ja mam robić? Tłumaczenie nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczekac, az podrosna... takie uroki dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje dzieci się popisują. Też to miałam jak byłam dzieckiem. Chciałam być w centrum. A teraz kiedy jestem już dorosła całkowicie mi się odwróciło. Jedyne co można próbować to nie zwracać na nich uwagi. Tylko uprzedź wcześniej gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalka, popisy, przedstawianie się, wzracanie na sibie uwagi.U mnie tak samo, ale już jest lepiej, a począki tej głupocie dali dziadkowie, bo jak przychodzili to wiecznie było a powiedz wierszyk, och jak pięnie brawooo, cudownie, a zaśpiewaj, no najpiękniej na świecie śpiewasz, a narujus, no geniusz itp itd i się poluzowało, bo chyba myśleni,że każdy bedzie sie tak zachwycał i zwracał uwagę.Znajo9mych kazałam ignorować, nie gadać za dużó do nich, sami zobaczyli,ż enikogo ich nowe wierszyki, tańce itp nie interesują, poowoli się nudzili i wracali do swoich zabaw, ale już bez udziału gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×