Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nevermama

dzieciory

Polecane posty

Gość nevermama

czesc mamuśki. jak tam dzisiaj wasze bachory ? miałyście czas, żeby umyć chociaż tyłek czy chodzicie jak lumpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj****chory jezdza wlasnie z plecakami po swiecie , a ja mam tyle czasu na mycie tyłka, ile zechcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, skoro nie lubisz i nie chcesz mieć dzieci to po co wchodzisz na forum o takim temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
bo mnie zastanawia fakt co kieruje mamuśkami poświecającymi całe zycie dzieciakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość autorko, miłość do swoich dzieci :) i instynkt macierzyński :) jedne kobiety go mają inne dopiero po urodzeniu dziecka, a inne w ogóle..ale to nie znaczy, że musisz nami gardzić i obrażać nas i nasze pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
ja nikogo nie obrażam, ja tylko widzę że każda mamusia zapuszcza się w ciązy i wygląda jak słoń. i potem się dziwią, że męzowie latają za młodymi d****i, które o dziwo dzieci nie posiadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nevermama a twoją mamuśką co kierowało dzieciorze?? Też nie miała czasu tyłka wymyć i chodziła jak śmierdziel?? Współczuje ci że z domu wyniosłaś tylko to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w ciąży, ale dbam o siebie :) jak to nie obrażasz, a określenia: "dzieciory, bachory, lumpy" to niezbyt miłe określenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
moja mama miała dla mnie czas i nie siedziała na forum pytając czy to dobrze, że dziecko zrobiło siku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mnie zastanawia fakt co kieruje mamuśkami poświecającymi całe zycie dzieciakom XX Cale zycie? najwyzej 2 lata,moze 5, niech bedzie 10 pozostale 50-60 lat maja dla siebie. Z tego pewnie przez ostatnie 10 lat to dzieciaki sie poswiecają matkom ( jesli zajdzie potrzeba). Troche wyobraźni i znajomości rachunków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widzisz, ciesz się, że Twoja mama Cie urodziła, bo z tego co widzę, Ty nikomu życia nie podarujesz z takim podejściem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
te rachunki to chyba przesadzilas z lekka. Zanim się dziecioor urodzi to już dupa jak szafa i rozstepy. potem wyklucie w bólach hahha a na koniec rozklapciala c**a. i jeszcze przedszkole, szkoła, lekcje i cały dzien na kafeterii z każdą pierdołą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie kurde widać jak twoja matka miała dla ciebie czas ,wychowała cię tak ze na dzieci mówisz bachory czyli przykład z domu ty byłas bachorem skoro nazywasz cudze dzieci bachorami . życzę ci aby kiedyś ktoś na twoje dziecko powiedział bachor albo i bękart bo takie jak ty zaliczają wpadki za karę i zapytaj swojej czym kierowała sie poświęcając sie dla zbuka bo raczej warto nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co pustostan w macicy ,zazdrość ci zżera resztki mózgownicy ,facet nie chce cie chyba dymać ,bo siedzisz na kafe na dziale o ciąży i dzieciach i smęcisz na dyskę leć jak jesteś taka wyluzowana i dzieci są ble , A tym oto pisaniem tutaj otworzyłaś sie jak książka .smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
bachor albo bękart to dziecko urodzone chyba poza związkiem małżenskim... chyba ty masz takie zapędy ! dla mnie po ślubie to nie wpadka co nie zmienia faktu, że dziecko może i dla matki to cały świat bo wtedy matka zapierdziela w dresach rozepchanych bez makijażu i z tłustym łbem i nic oprócz dziecka się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
Co zatem robisz na forum o ciąży i rodzicielstwie przygłupawa autoreczko kretyneczko? "nevermama, bachory, dzieciory" itp. taka jesteś przebojowa, dzieci takie są be i fe, a jednak tu siedzisz WIELOLETNIA ŻAŁOSNA ZGORZKNIAŁA STARACZKO..... ŁEHEHEHEHE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
odezwały się mamusie z****** ! zapasione i zapyziałe. wasi mężowie szukają właśnie młodych bezdzietnych laseczek a wy obsrane tyłki wycieracie hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam do roboty wazny projekt, tez zapierdzialam w dresie i mam w d***e wszystko inne- Sa rzeczy wazne i wazniejsze. Dziecko jest z tych najwaznejszych, czas, gdy potrzebuje naszej pelnej mobilizacji bardzo krotki, dresu nie wkladam na cale zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hue hue jestes passe, teraz gwiazdy maja po trójke dzieci i wygladają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno-dwoje to rozumiem te kobiety, ale jak mają więcej a co niektóre po 5-10 dzieci czy więcej to już uważam, że to są nieodpowiedzialne kobiety, bo jak można rodzić po tyle dzieci, do tego nie mając za co żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
trafiłaś w dziesiątke mamuśko ! gwiazdy no właśnie gwiazdy. a wy jesteście zapuszczone. do gwiazd wam kawał galaktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3
Zapyziałe w dresach? Ojojoj ale sobie tłumaczymy frustrację, musisz być bardzo samotna skoro z tej złości i nienawiści do mamusiek siedzisz na mamusiowym kafe, nie powinno cię czyjeś życie obchodzić, no ale jestes samotną nudziarą hahaha Co? pancio cię kopnął w d**ę, bo nie możesz mieć BACHORÓW ŁEHEHEHE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
widać na kafe jakie jesteście mamusie odpowiedzialne, hahah z każdym problemem pytacie się innych takich samych żałosnych mamusiek jak wy. robią sobie po kilka dzieciorów, żeby męża zatrzymac a potem pytaja "mam 3 dzieci i nie starcza mi do pierwszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad pomysl, ze jestesmy zapuszczone? To, ze twoja matka byla zapuszczona to juz jej problem. I chyba nie do konca poswiecala ci czas, albo byla mega sfrustrowana takim bachorem, bo wyrosla z ciebie zawistna sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci szukają bezdzietnych, tak tak! tak sobie mów bezpłodna torbo, bo zazdrość na kilometr się z ciebie wylewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nevermama odezwały się mamusie z****** ! zapasione i zapyziałe. wasi mężowie szukają właśnie młodych bezdzietnych laseczek a wy obsrane tyłki wycieracie hahhaha może i latają za młodymi ale tylko na dymanko laseczkę ,bo głupi łeb to do życia się nie nadaje tylko do jednego i siedzi lala sama ,a mąż prędzej czy później wróci to tej swojej grubej żonki .A głupia lala zostanie sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
akurat nie mam z tym problemu, nikt mnie nie kopnął bo nie mam rozklapciałej p***y .... hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mial kto cie w d**e kopnac mimo braku rozklapiochy, prawda? Biedna, sfrustrowana zazdrosnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmcie bezpłodnej, zawistnej staraczki - trollicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermama
a żeś teraz doje/bała hahahaha, uśmiałam się do łez. mąż wróci do żony grubej i zapasionej oczywiście bo kto mu brudne skarpety wybierze i schaba utucze. jak dla ciebie nie jest problemem, że twoj facet sobie pojdzie p****** i wroc***otem do ciebie to gratulacje kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×