Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od czego taka duża gorączka ?

dziecko 2 lata ma 39.8 gorączki !!!!!! POMOCY

Polecane posty

Gość od czego taka duża gorączka ?

córka ma 2 lata i przed południem dostała gorączki powyżej 38 stopni i podałam koło 11 panadol i teraz po spaniu jej zmiezyłam i ma 39.8 stopni od razu podałam znowu panadol bo nic innego w domu nie mam a do apteki dość daleko/ dzwoniłam do lekarza ale nie odbiera. Robie jej zimne okłady na czoło jak mogę jeszcze zbić tą gorączkę ? dodam że miezyłam temp w uchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko masz w domu dziecko i podstawowych lekow w domu brak????? Wyslij kogos po ibuprofen. Ile tego paracetamolu dalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym jechała na pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz z nia do lekarza a nie siedz na kafeteri!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wyslalam pomoc. Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czego taka duża gorączka ?
po za tym innych objawów nie ma. NAwet koło 13 byłyśmy na dworze W CIENIU JEST U NAS ZACHMURZONE NIEBO musiałyśmy wyjść bo nie dawała żyć krzyk pisk że chce na dwór wyglądała że nic jej nie jest a teraz po spaniu taka gorączka kurde a może powinnam już jechać na pogotowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbij gorączkę póki co czopkiem może być nawet taki dla dorosłych ale daj połowę oprócz tego zmocz ściereczkę bardzo zimną wodą i rób okłady często!!!! jak nie pomoże lekarz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czego taka duża gorączka ?
8 ml tak jak pisało na opakowaniu i można go podawać co 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto dziecka ma prawie 40 stopni gorączka a ty zamiast jechać na pogotowie to na kafe siedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile wazy dziecko i ile mg mu w sumie dalas w dawce. Powinnas dac 15-20 mg na kilogram masy ciala. Na opakowaniu zazwyczaj pisze za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób jej kąpiel 2-3 stopnie niższa temp. niż temp ciala!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owin nogi zimnymi recznikami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jebie kiedyś internetu nie było i nasze matki jakoś nas wychowały a teraz matka zamiast ruszyć głową to sie innych na kafe pyta jakby całkiem tepa była a swoją drogą niezła z ciebie mamusia jak nie wiesz co zrobić z gorączkujacym dzieckiem tylko na necie siedzisz i innych o rade pytasz a co byś zrobila jak byś internetu nie miala siadła byś i płakała zamiast sie dzieckiem zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czego taka duża gorączka ?
nie miem ile waży córka ponieważ dopiero w natępnym tyg idziemy na bilans a nasza waga jest zakłamana... na opakowaniu pisze że na 2 latka 8 ml więc tyle dałam. Myślałam o tej kąpieli bo kiedyś tak robiłam ale mała nie lubi się kąpać więc jak zobaczy wanienkę zaraz będzie płacz więc lepiej sobie kąpiel daruję. Albo może pojechać i kupić nurofen w czopkach ? procetamol podałam o 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto jedz z dzieckoem do lekarza,ono ma prawie 40 Lerku sie daje wiecej niz jest napisane,boze czemu takie glupie suki maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o której podałaś ten panadol? zmierz jeszcze raz po godzinie temp - powinna spaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze,moze.jedz k***a a nie sie pytasz.dzieciak ci bedzie umieral to tez bedziesz na forum siedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czopek kochana uwierz mi co pisze ! zawsze pomagał mojemu synowi z resztą w DE gdzie mieszkam mało który lekarz przepisywał antybiotyk gorączkę i chorobę zwalczałam czopkami aby dzieciak czuł się dobrze wówczas i chorobę organizm zwalcza lepiej kup normalne czopki albo jak uważasz specjalnie dla dzieci ja daję całkiem normalny czopek połówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob zadnych kapieli! to sa stare metody nawet w szpitalu mi mowili zebym tego nie probowala bo dziecko moze dostac jakiegos szoku.Powinnas stosowac paracetamol naprzemiennie z ibuprofenem, sam paracetamol takiej goraczki nie zbije I jedz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekitezmama
autorko, a dzieko zachowuje sie normalnie,innych objawów nie ma ?? dawaj duzo pić i sprawdzaj czy temp spada. Jezeli masz termometr taki do ucha to musisz wiedziec ze moze wynik byc mało miarodajny... czesto wychwytuja tez temp otoczenia i zawyzaja wynik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tluku daje sie w zalwznosci od masy ciala a nie ulotki. To nie do ciebie autorko tylko do tej co sie z sukami wyrwala. Jak nie wiesz to nie pusz glupot. Wyzej ci ktos napisal ile powinnas dac. Kup nurofen w syropie i jej daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czego taka duża gorączka ?
raz jak córka miała 3 dniówkę pojechałam z gorączką to mnie lekarze opieprzyli że z gorączką przychodzę, WIęc wolałam sięzapytać was o zdanie i na szczęście nie kóre z was mi pomogły. Zaraz pojadę do apteki ikupię czopki ale o któej mogę go podać skoro o 15 podałam panadol ? w domu czopki mam ale do 07.2013 i wolę ich już nie podawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinnas wychodzić na dwór jeśli ma taka gorączkę, napewno rozwija jej się choroba jakąś samymi przeciwgoraczkowymi dziecka nie wyleczysz jedź do lekarza zanim nie jest zapóźno to jest 2 letnie dziecko kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wlasnie zalecali kąpiel ale nie w lodowatej wodzie tylko 2-3 stopnie nizszej temperaturze niz ciała! czyli w tym wypadku 36-37 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz chociaz z czego te czopki maja byc? Czy powiesz po prostu czopki od goraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekitezmama
Bo tak jest autorko, obserwuj dziecko, znasz je najlepiej, jezeli innych objawow nie ma to lekarz tez Ci zaleci zbijac gorączkę.. i obserwować.. co do kąpieli - co kraj to obyczaj, ale ja nie jestem zwolenniczką.. i nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIMNE OKLADY NA LYDKI
ZADNA KAPIEL!dziecko ma goraczke i do wanny z nim! Nie mieszkam w Polsce i kapiele w wannie 2 letniego dziecka z goraczka sa zabrnonione! Druga rzecz,wazne jak dziecko sie czuje.jedne dzieci przy 38 sa bardzo oslabione a inne przy 40 stopniach. Wiec jak dziecko sie czuje w miare ok to nie panikuj tylko zbijaj i obserwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko ma wysoką gorączkę a Ty z nią wychodzisz na spacer ....bo córka tak chcę :o Litości ! Upał,duchota (w każdym razie u mnie !) . Póki co dawaj leki przeciwgorączkowe i sprawdzaj czy gorączka spada. Jak nie będzie spadać lub będzie coraz wyższa - pogotowie. I dawaj dużo wody by się nie odwodniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czego taka duża gorączka ?
mierzyłam przed chwileczką gorączkę w uchu i ma 38.7 jak kupię czopki to o któej mogę je jej podać ? lekarz jak na złość nie odbiera !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekitezmama
czyli pewnie ma ok 38... wiec na razie dalej zbijać nie musisz..dawaj duzo pić Kup czopki i miej w pogotowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×