Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko nie przybiera na wadze

Polecane posty

Gość gość

moja coreczka ma 3 miesiace i 10 dni. Urodzila sie z waga 3,30 kg. Rowno 3 miesoace wazyla 6.07kg a dzisiaj ja zwazylam i jest 6.10. To znaczy ze w 10 dni przybrala tylko 30 gr. To bardzo malutko, takie dziecko powinno ptzybierac chyba szybciej co tydzien. Niby ogolna waga jest ok bo jest na ok 50 centylu. Ale to ze nie przybrala mnie martwi. Jestesmy na kp i mala ma apetyt i ja mam duzo pokarmu, nie wiem ocb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to samo, syn 6m. W sierpniu przytyl malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 3m podwoila wage, a to bardzo duzo. Mowi sie, ze na pol roku dziecko podwaja wage. I tak duzo wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszedzie czytalam ze do 3-4 miesiaca dziecko ma podwoic wage nie do pol roku. Ona wagi nie podwoila bo brakuje 700gr prawie zeby byla podwojona, a jak tak dalej pojdzie to do 4 miesiaca nie podwoi. Wiem ze w jeden tydzien dzieci przybieraja wiecej a w inny mniej ale nic? Tymbardziej ze ona je jak dotychczas chyba, i ja mam pokarm zawsze. Nigdy nie placze, glodna nie jest napewno. Ogolnie wyglada na bardzo zdrowego bobaska, zawsze z usmiechem na buzi i radosna. Co prawda jest bardzo *****iwa i nie przestaje sie wiercic, macha nozkami i raczkami caly czas, siega do zabawek, czy moze zwiekszony ruch prowadzic to wiekszego spalania energetycznego i dlatego przestala tak ladnie przybierac? Wyglada normalnie ani gruba ani chuda nie jest, ma jakies 62-63 cm wzrostu. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest ok i nie ma powodu do zmarwien. Dziecko raz przybierze wiecej a raz mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci raczej nie rozwijaja sie ksiazkowo, kazde jest inne. Piszesz, ze corka jest zadowolona,******iwa wiec napewno jest wszystko w porzadku. Nie czytaj tyle bo sie tylko zbytnio prZejmujesz. Jak cos dziecku by dolegalo to napewno to zauwazysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej samej wadze ważone dziecko cały czas? Na tym etapie dziecko już nie będzie przybierać tak szybko na wadze. Nie spodziewaj się już 1 kg na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko może czasem mieć takie przestoje. To raczej nic niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ja zmierzylam, ona ma 64 cm. Mierzylam chyba z 5 razy bo uwierzyc nie moglam, a urodzila sie bardzo malutka bo tylko 48 cm miala. Co prawda jestesmy wysocy oboje ale ta waga mnie zaniepokoila bo jest spora roznica miedzy centylem wzrostu a centylem wagi Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma dwa miesiące i waży 4570, a urodziła się 3240. Lekarz mówi,,że ok,,a ty mi tu,,że ma podwoić wagę i mamy miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym ją ważysz? Czy mogło być tak, że te 10 dni temu ważyłaś ją po jedzeniu, a teraz przed jedzeniem? Albo po kupie? Ja mam wagę dla niemowląt i to według mojej położnej bardzo dobra waga. Ale czasem pokazywała cuda. Nieraz według tej wagi wychodziło, że mi dziecko spadło o 100 gram w ciągu dnia, a to była nieprawda. To mogą być fizjologiczne różnice, albo dziecko jest *****iwe, wierci się na tej wadze i dlatego tak pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zważ córkę za tydzień może akurat poszło we wzrost i waga się rozłożyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mowie z tego co czytalam, sama sie przeciez nie znam, powtarzam co gdzies wyczytam lub uslysze ale niewiadomo co prawda co nie dlatego wole spytac tutaj innych mam i porownac do innych dzieci. Ale z tego co widze to nie mam sie czym martwic Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pewnie bylo przed kupa, tymbardziej ze ostatnio robi co kilka dni i to pewnie bylo przed. Poprostu wczesniej z kazdym tygodniem waga sie piela w gore jak szalona i dlatego dzisiaj sie zdziwilam. Waze ja zawzze na tej samej wadze w aptecz kolo domu. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×