Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko w eleganckiej i drogiej restauracji.

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj byłam z chłopakiem na randce. Ok. 20 do restauracji weszło małżeństwo z fotelikiem. Dziecko (chyba chłopiec) obudził się ok 21 nie płakał, ale karmili go butelką, później wzięła torbę i wyszła do łazienki. Nie uważacie, ze dziecko powinno spać o tej porze w swoim łóżeczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A już kompletnie nie powinno go być w takiej restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko wyglądało na góra miesiąc, było malutkie. Po za tym rodzice wyglądali na poziomie a tu ciągną dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeżywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to ze to nie jest miejsce dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym dziwnego, my z coreczka tez chodzimy do restauracji odkad sie urodzila. Przynajmniej raz w tyg jestesmy w eleganckiej restauracji, i ona z nami spi sobie. Grzeczna jest i nigdy nie placze. Ja w dodatku karmie piersia, oslaniam sie chusta i ja karmie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w kraju, gdzie ludzie ciągną ze sobą kilkudniowe dzieci i to w dużo późniejszych godzinach. Włoczą się po restauracjach, spotykają ze znajomymi na mieście. Taka kultura i nikogo to nie dziwi. Czepiasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zgadzam się z autorką. Dziecko powinno mieć swój rytm, a o tej godzinie już po kąpieli spać w piżamce w łóżeczku. Fotelik to nie jest miejsce do spania, to jest konieczność w samochodzie. Ludzie próbują wciskać dzieci w swój rytm, a dzieci mają inny. Ale z dwojga złego lepiej zabrać maluszka niż zostawiać go pod opieką innej osoby w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu ten wątek. Mieli ochotę to przyszli na kolację! Czy dziecko coś Ci zrobiło? Czy oni coś Ci zrobił i? To dlaczego oceniasz czyjes życie? Ty możesz nie brać dziecka do restauracji a oni chcą! I chwała ludziom ze sa różni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ide do drogiej reasuracji po to żeby odpocząć. A zresztą nie wyglądali na takich którzy nie mogli by sobie na nianie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Moim zdaniem-a jestem mamą "tylko" trójki dzieci-małe dzieci najlepiej zabierać tam, gdzie i one będą czuły się dobrze-i ich obecność nie będzie przeszkadzała innym.Jeżeli rodzice niemowlęcia chcą spędzić trochę czasu w eleganckiej reatauracji, powinni postarać się o opiekę dla malucha.Dziecko w takim miejscu raczej się tylko męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziecko to gooooowno wiedzialo gdzie sie znajduje,a wy toksyczne dewotki sie nie wpieprzajcie w cudze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny temat prowo osoby ktora wymyśliła sekretarke. Widac jak ona pisze od razu można poznać np "gość wczoraj Chodzi o to ze to nie jest miejsce dla maluszka." Nie odpisujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aco mnie obchodza cudze dzieci? Gdyby rodzice dolali mu alkoholu do butelki to bym sie zainteresowala, ale tak - nie moja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może planowali to wyjście od dawna i opiekunka nawaliła. Jeśli maluszek był grzeczny to co komu przeszkadzał, a przepraszam autorce, bo biedna aż temat tu założyła:D Autorko nie masz dzieci, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×