Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

detralexiarka

dziecko wzdryga podczas spania-co sie dzieje?

Polecane posty

od wczoraj córka (5 mies) jest niespokojna.co pol minuty dzwiga i opuszcza rączki. tak jakby sie czegos a moment wsytraszyla. czy ktos mial podnobnie;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodowata lady
Jesli to sie dzieje tylko w czasie snu,to nie masz czym sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko w czasie snu. ale odruch moro znika do 3 mies a onama juz 5:( a czasem budzi się z krzykiem i nie mozna jej uspokoic. tak jakby miala koszmarny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystraszylam się ta padaczką i dzwonilam do szpitala dziecięcego. powiedzialam toco tu napisalam i powiedzieliz eby przyjechac ze skierowaniem na oddzial. martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaaaaa
Mam pytanie do autorki tego postu, jak ma sie Twoje dziecko? Czy te wzdrygania podczas snu ustaly ? Mam ten sam problem, mój syn zachowuj. się identycznie Prosze odezwij się, czy wzdrygniecia są niebezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkomo
Może ja pomogę. Tak dzieje się tylko podczas snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkomo
Z tym że u nas było to także na jawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są najprawdopodobniej tzw. drżenia mięśniowe. To powinnyście skontrolować u dobrego neurologa. Mojej znajomej dziecko to miało, minęło po suplementacji chyba magnezem. Ale oczywiście na własną rękę nic takiemu maluchowi nie wolno podawać. Najpierw wizyta u dobrego neurologa. Jestem pewna, że Waszym dzieciom to minie. Głowy do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkomo
Oj nie strach w dosłownym tego słowa znaczeniu! Chodzi o nagłe bodźce. Ale nie piszemy tu o moro, to chyba potrafi odróżnić mama kilkumiesięcznego dziecka! Mi nic nie tłumacz, bo znam temat, dobrze go wtedy zgłębiłam, myliśmy w szpitalu na neurologii dziecięcej. Nawt nie napiszę czego się wtedy bałam. W każdym razie jak coś cię niepokoi koniecznie nagraj "atak" dziecka np. telefon i udaj się do neurologa dziecięcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn tak miał, okazało się ze są to drgawki miokloniczne + wzmożone napięcie. Rehabilitacja trwała rok z rewelacyjnym skutkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety u naszej coreczki tez obserwuje takie wzdrygania, lekko drga nóżka, rączka, bark, a to główkę jej przechyli, najgorsze jest to że ona przez to nie może spać, wybudza się. Wskazuje to na mioklonie ale jesteśmy jeszcze przed wizytą u neurologa, dzieciaczek ma 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka od urodzenie wzdrygala się tylko w czasie snu i okazało się ze ro jednak padaczka. Ma teraz 9 Mac a dopiero od miesiąca wiemy ze to padaczka a ma ona jeszcze wodogłowie. Musi mieć zrobione badanie eeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×