Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko zasnęło. Boże jak cudownie

Polecane posty

Gość gość

Jest tak cicho i kojąco, niemalże odświętnie. Zupełnie jakby była wigilia :) człowiek sobie oddychnie, kawe wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz? ja mam taki blogi stan nieustatnnie, ty tylko od widzimisię dzieciaka. Nie wytrzymałabym z tym,aby mieć blogi spokoj tylko wtedy ,kiedy dziecko łaskawie usnie. Masz to co sobie zgotowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do roboty nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej "odetchnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nom moje spi już od 17.30, drugie jeszcze nie ale ma 4 lata i mi nie przeszkadza. Tzn tamto też mi nie przeszkadza ale ma 11 miesięcy i wiadomo trzeba za nim ganiac bo brojarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 A mam :) Ale nie żałuję. Dziwne. Nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak to "śpi już od 17:30"? To już spanie na noc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synus jak zasnie o 17czy przed 18 to śpi ciągiem do 7.30 rano. Ma ponad 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak reklamujecie maciezynstwo....jakie slodkie cudowne normalnie ekstaza emocjonalna a tu prosze...........prawd wychodzi/dlatego jestem bezdzietna i bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow, od 18 do 7 rano, zazdroszczę... Mojej córce najwcześniej zdarzało się zasypiać po 19, pobudka przed 7... teraz śpi od 21 do 7-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
" gość dziś widzisz? ja mam taki blogi stan nieustatnnie, ty tylko od widzimisię dzieciaka. Nie wytrzymałabym z tym,aby mieć blogi spokoj tylko wtedy ,kiedy dziecko łaskawie usnie. Masz to co sobie zgotowalas " to po co wchodzisz na dział macierzynstwo skoro nie masz dzieci i nie masz zadnego pojecia zeby się tutaj udzielac. chyba jednak trochę ci tęskno do bycia mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, wifigdansk, dokładnie! Też mnie zastanawia, co robią te "szczęśliwe bezdzietne" na forum dla matek? Jak takie szczęśliwe i spełnione to po co tu włażą? Cieszcie się swoim wspaniałym życiem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Jezu, przeczytałam w temacie : Dziecko zmarło. O Boże jak cudownie.. chyba czas spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
" gość dziś Haha, wifigdansk, dokładnie! Też mnie zastanawia, co robią te "szczęśliwe bezdzietne" na forum dla matek? Jak takie szczęśliwe i spełnione to po co tu włażą? Cieszcie się swoim wspaniałym życiem i tyle. " no wlasnie?:) ja np nie wchodziłabym na temat ktory mnie zupełnie nie interesuje np o wędkarstwie. a jelsibym weszła przypadkowo to napewno bym nic nie napisala bo nie mam pojęcia a taki temat mnie interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg. ale kogos widac wyraznie cos boli ze pomimo trudów ogólnie mamy sa szczesliwe a ze ponarzekają to czasem jest taka chwila słabsza ale dostają wsparcie byc moze jakis praktyczne porady . autorko moja dzieci tez zansęły,ja wowczas moge rzucic się na to co wczesniej mogłam robic tylko gdy mała wloze do łozeczka np pomalowanie paznokci, czy choćby zebranie myśli. tak,cudownie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasmanska
dlatego nie mam własnych dzieci, a jedynym diablęciem z jakim mam do czynienia to szkolne, ale nieporównywalny stopien trudności pod względem opieki miedzy dzieciem szkolnym (bardzo samodzielnym) a zależnymw każdym aspekcie malym potwerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwielbiam ten moment, gdy maluch zasnie i moge spokojnie odsapnąć, zajac sie soba i posiedziec w ciszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamuski ahhahaahaha maskra rozpladzaj sie a potem widac efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko zasnęło tym razem sen nocny. Boże jak cudownie. A najlepsze zaraz wam powiem, że za rok planuje drugie. Hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niema jak rozplod dziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak od 17.30 do 7 rano, jak stsrszy się kładł o 21 to się przebudzila ale chwilę pogadal i dalej spał. Zawsze tak chodzi spac z kurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracy nie ma domu nie m ale dziecko musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×