Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyna mojego byłego stosuje przemoc wobec mojego syna. Co robić?

Polecane posty

Gość gość

Rozstaliśmy się gdy mały miał rok. Teraz ma 5 lat. Mój ex od pół roku ma dziewczynę, od jakiegoś czasu mieszkają razem. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że młody dostał od niej ostatnio klapsa :o tak mnie zatkało jak o tym usłyszałam od mojego ex, że nie wiedziałam jak zareagować. Ubrałam dziecko i wyszłam bo chyba bym ją rozszarpała gdyby wywiązała się jakaś dyskusja. Ja też mam partnera, za rok bierzemy ślub, wychowujemy razem moje dziecko, od dwóch lat żyjemy razem i mamy małego na co dzień. Wiem, że dziecko potrafi wyprowadzić z równowagi, ale my nie stosujemy przemocy wobec niego w żadnym wypadku. Po prostu mamy inne bardziej "cywilizowane" metody. Nie wyobrażam sobie, że jakaś pipa, która widzi go raz na dwa tygodnie tłukła go bezkarnie! Teraz dostał klapsa a co będzie dalej? Widziała go może z 5 razy w życiu i wymierza mu klapsy :o a jego tatuś nie lepszy, nie dość że nie zwrócił jej uwagi to jeszcze pochwala takie postępowanie :o Dziewczyny co ja mam robić? Nie uznaję przemocy jako metody wychowawczej i nie chcę aby moje dziecko gdziekolwiek było bite przez kogokolwiek a już zwłaszcza przez obcą osobę. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa nie szklanka nie rozbije się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co ja mam robić? x zgłoś się do trudnych spraw:) bylibyście idealni a tak serio to trudno, bywa, że nowa mama ma surowsze metody wychowawcze, jakoś się nie wykrwawił, co nie zabije to wzmocni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi byc niezle rozwydrzony,ze az dziewczyna klapsa mu musiala dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy byście były takie mądre jakby wasze dzieci tłukła jakaś obca baba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona bije swojego 2 latka więc takie ma metody i tyle. Swoje może tłuc, ale mojego już nie. Czyli waszym tokiem idąc pani nauczycielka też może bić dziecko bo ją wkurzy? Każde dziecko ma prawo źle się zachować, zwłaszcza gdy się źle czuje a młody miał tego dnia gorączkę rano z tego co mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoś do sądu i wystąp o ograniczenie praw rodzicielskich ojca dziecka. Adwokat w pozwie niech napisze, że przyczyną jest brak bezpieczeństwa dziecka podczas wizyt u ojca, kiedy to chłopiec jest narażony na otrzymywanie kar cielesnych od obcych osób, przebywających w mieszkaniu. Napisz koniecznie, że taka sytuacja wydarzyła się w dniu, o godzinie, dziecko zostało ukaranie uderzeniam przez panią i tu nazwisko i imię. Na pewno trochę przywołasz go do pionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo często dziecko gdy jest wychowywane przez samotną matkę jest bardzo rozwydrzone. Myślę, że dziecko nieźle daje "popalić" skoro oberwał klapsa. Tak naprawdę krzywda mu się nie stała. U ciebie w domu pewnie wszystko mu wolno tzw. bezstresowe wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy byście były takie mądre jakby wasze dzieci tłukła jakaś obca baba pechowiec.gif x nasze dzieci nie błąkają się po świecie u obcych ludzi, tylko siedą u nas w domu z ich ojcem. bez fagasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy mężczyznom alimenciarzom za wpisy o możliwości bicia dziecka, przez wasze partnerki. Bez względu jak dziecko jest upierdliwe, obcej kobiecie nie wolno nawet na nie krzyknąć, a co dopiero uderzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My go nie bijemy. Nie ma powodu aby to robic ani takiej potrzeby. To jest radosne dzieco, szczesliwe i rzadko sie zdarza zeby byl nieznosny. Ja nie toleruje bicia i nie zamierzam tego pogladu zmieniać. Przyszlam tutaj po porady co zrobic z tą sytuacją, ale widze, ze nie uzyskam sensownych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obca baba nie będzie lać cudzego dziecka , nie ważne czy jest rozwydrzone czy nie. łapy przy sobie. ja na Twoim miejscu powiedziałabym stanowczo że jeszcze raz bedzie miała miejsce taka sytuacja to zgłosisz na policję . Twojemu byłemu tez bym parę słów powiedziała jasno i dobitnie. Postraszyłabym że jeszcze raz coś takiego sie zdarzy pójdziesz do sądu że stosuja przemoc . Dzieci sa różne a najgorsze sa macochy jak z koszmaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i jeszcze jedno jak nie ma co zrobić z rączkami to zaproponuj szydełkowanie lub druty to wycisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wychowuję go sama. Ma w domu autorytet płci męskiej z którym ma silniejszą więź niż z ojcem. I nie - nie pozwalamy mu na wszystko. Są kary, zakazy, nakazy, ale nie ma BICIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokeninside Nie życzę Ci żebyś została sama ze swoją bandą dzieciaków konkubino - Twój "fagas" może się zawinąć w każdej chwili i zniknąć więc uważaj bo karma wraca słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ojcu dziecka, że jeszcze jeden taki wybryk tej laski i składasz wniosek o ograniczenie mu praw rodzicielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobię, postraszę go sądem. Ciekawe co by zrobiła jakbym ja tak podeszła i wymierzyła klapsa w dupę jej dziecku bo mi się nie spodoba np. to, że podchodzi i mnie szczypie :o zdaniem niektórych tutaj powinnam przywalić klapa chyba temu dziecku bo jego zachowanie jej złe, niegrzeczne, wszak nikogo nie wolno szczypać prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko pokaż klase i nie rób tego samego , postrasz oboje jak wyżej dziewczyny Ci pisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z synkiem rozmawialas na temat tego zdarzenia? jaki jest w ogole jego stosunek do ojca i jego dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, na Twoim miejscu bym chyba dała babsku w pysk, w końcu wyprowadziła Cię z równowagi. To taka sama sytuacja jak ona postąpiła względem Twojego synka. Różnica jest tylko jedna - dorosła baba może się bronić a dziecko już nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawialam. Nie chcialam do tego wracac poltorej doby później. Natomiast za kazdym razem bede dziecka pytac od teraz po powrocie jak bylo. Wczesniej mlody mowil, ze ma fajna ciocie, teraz o niej wogole nie wspomina tzn. odkad ona mieszka z jego ojcem. A na jego widok reaguje jak na widok jakichs naszych znajomych, ktorych lubi, ale bez jakiejs wylewnosci, milosci wielkiej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 dziś Ciekawe czy byście były takie mądre jakby wasze dzieci tłukła jakaś obca baba pechowiec.gif x nasze dzieci nie błąkają się po świecie u obcych ludzi, tylko siedą u nas w domu z ich ojcem. bez fagasa. x Fagasa to masz ty broken i błąkasz się po obcych a syn autorki był u swojego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marza
Zgłoś sprawę na policję i wystap do sądu by były widywal sie z synem tylko w twojej obecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×