Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oooogo

dziewczynka czy chłopczyk?

Polecane posty

Gość oooogo

czy można ustalić prawdopodobną płeć znając dzień zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 70-80 można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 70-80 można
oczywiście chodzi o % tak mniej więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Teoretycznie jest to możliwe. istnieje cos takiego jak chiński kalendarz pci. Kiedyś na kafe dziewczyny wypowiadały się na jego temat - sprawdza się w 50% czyli mozna powiedziec, że się nie sprawdza. Poza tym dlaczego w kraju, gdzie dziewczynki są często mordowane po urodzeniu albo usuwane są ciąże żeńskie, dziwczynki sie wogóle rodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak 50/50 da się ustalić są pewne teori ale się nie spawdzają że plemniki jakieś są szybsze a jakieś wolniejsze ale ja bym temu nie ufała, to nie daje pewności czy chł czy dziew, tylko niewiele zwiększa jakieś prawdopodobieństwo co się urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendy.
podobno jesli do zapłodnienia doszło przed owulacją to dziewczynka, a w trakcie chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooogo
mozecie podać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy w którym dniu cyklu dochodzi do stosunku te \"męskie\" plemniki są chyba wolniejsze, więc jak stosunek był dużo wcześniej niż szczyt owulacyjny, to pierwsze dojdą te \"żeńskie\" zapłodnią, a męskie będą za późno a jak niewiele wcześniej to żeńskie poumierają a męskie dopiero wtedy dotrą do jajeczka kto wie lepiej niech mnie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooogo
mozecie podać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wklei link
chińskiego kalendazryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka_23 trochę pomieszałaś .....:) męskie są szybsze, a żeńskie wolniejsze. Jak do stosunku dojdzie tuż przed owulacją żeńskie nie zdążą dotrzeć do jajeczka, męskie będą szybciej i urodzi się chłopczyk. Jak ostatni stosunek zapładniajacy będzie kilka dni przed owulacją żeńskie mają większe szanse -żyją od 2 do 3 dni; zaś męskie tylko max 24 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wklei link
czyli jak doszło do zapłodnienia w szytowym dniu to co będzie ? chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie znam linku do tej stronki. W domu mam w książce ten chiński kalendarz przewidywania płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wklei link
w szczytowym dniu - miało być czyli najlepszym do poczęcia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiapanda ----> oooo to super. Też bym chciała teraz córkę. ale w sumie ..... najważniejsze aby zdowe-może być drugi synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżanki które zaszły w ciążę po owulacji lub tuż przed okresem i mają córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GALICJANKA 1 a jak wyszlo z synkiem ? jakbys tak wstecznie obliczyla to się zgadza ? miałby byc syn i jest syn ? ja tak sprawdzam u znajomych które mają juz pociechy..ale sprawdza sie w 70-80 % p.s tez jestem w 12 tyg.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezem kochalismy sie w dzien owulacji i bedzie chlopak nastepnym razem bedziemy celowac w dziewczynke czyli przed owulacja Ale czy to jest jakis sposob to nie wiem Nam sie udalo:-)Galicjanka dobrze pisze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeli chodzi o chinski kalendarzyk to mi sie sprawdzil ale do konca w to nie wierze;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli się ma apetyt
na słodycze to podobno dziewczynka, a na kwaśne chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jedzeniem tez to nie jest regula.Moje kolezanki mialay na slodkie i maja chlopakow.Ja na poczatku ciazy mialam ochote na kwasne a teraz na slodkie.Podobno ma byc dziewczynka ale na 100% dowiemy sie za ponad tydzien.A znowu u kolegi mial sie urodzic synek( 3 razy lekarz potwierdzal na usg)a jakiez bylo jego zdziwienie jak zobaczyl pisie przy porodzie a nie pisiorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa
wg tego kiedy był stosunek i parametrów nasienia powinnam nosic chłopca, a okazało się, ze będzie córcia ... i nijak to się ma z tym chińskim kalendarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×