Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vitaminka

DZIEWCZYNKA I JUZ!

Polecane posty

Kobietki!! Co zrobic zeby urodzic dziewczynke??? Czy sa jjakies sposoby? Z powodow finansowych planujemy tylko jednego Dzidziusia a jak tak bardzo pragne,pragnelam DZIEWCZYNKE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz tam
www.jolmys.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz..
Jedyną obecnie stosowaną i skuteczną metodą planowania płci dziecka jest rozpoznawanie plemników przenoszących chromosom X lub Y i następnie fizyczne separowanie ich. Sam zabieg separacji plemników kosztuje 2500 dolarów... Żadna z innych metod nie daje nawet 70 procent skuteczności. Są to metody stosowane przez hochsztaplerów Do poprzedniczki - trochę odpowiedzialności życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej odpowiedzialności
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sprawdziło sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnas sie cieszyc o ile w ogole zajdziesz w ciaze. W dobie chorob cywilizacyjnych jak bezplodnosc u par, ktore fatycznie planuja i pragna dzieci plec niema zadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię facetów wiec tez chce dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie lubisz facetów to jak chcesz zajść w ciążę? Just sayin'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mój facet to wyjątek ;) a zwłaszcza nie chce wychowywać nastolatka bo są obleśni w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście nie ma możliwości zaplanowania płci dziecka. Poza tym u wielu mężczyzn spotyka się tylko plemniki jednego rodzaju, z chromosomem X, albo Y. Wtedy taki mężczyzna płodzi jedynie córki, albo tylko synów. Może twój mąż też ma to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka zaszła w czwartą ciążę bo chcieli mieć dziewczynkę, na usg stwierdzono kolejnego syna i lekarz jej powiedział: jeśli chce pani mieć córkę, to nie z mężem. Wychodzi na to, że niektórzy mężczyźni płodzą jedną konkretną płeć i finał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×