Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny gdzie kupujecie najtaniej kosmetyki??rossman jest bardzo drogi teraz.

Polecane posty

Gość gość

czy znacie jakies sklepy stacjonarne lub internetowe gdzie mozna kupic taniej kosmetyki do makijazu i pielęgnacji twarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w osiedlowej drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E GLAMOUR NAJTANIEJ CHYBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro są dużo tańsze kosmetyki, sama zamawiam tam podkłady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie np fluid zrobi? Idiotkoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje w Douglas'ie. Może nie sa tanie ale dzialaja rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kosmetyki sa drogie :( a przynajmniej te dobrej jakości. Tanio to chyba w sklepie wszystko za 5 zl można kupic jakies gowno z takim skladem ze strach tego uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Douglas to akurat jedna z droższych drogerii. Z bardzo niemila obsluga. Ochrona patrzy jak jesteś ubrana i jak nie jesteś ubrana w eleganckie, drogie ciuchy to laza za toba jak za zlodziejka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9,21 to niech laza w dupie to mam :D Ja jestem zwyczajnie ubrana i nie nosze na sobie 5kg zlota a jestem obslugiwana normalnie bo inaczej składam skarge u kierownika. Tak robie w każdym sklepie , jeśli cos nie halo od razu do kierownika sklepu. Te leniwe sprzedawczynie sa od tego żeby w mily sposób obslugiwac klientów jak dupa od srania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sephorze jak mam zniżkę 20-25%. W Rossmanie ich marki własnej. A poza tym masę kupuję przez net, sporo też robię kosmetyków domowych (tak, tych do makijażu też - jak najbardziej można zrobić własny fluid ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze "drogo" to pojęcie względne, po drugie "podstawowe" rzeczy (podkłady, pudry, mascary) kupuję na zapas kiedy jest promocja - 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież rosmann jest droższy od każdego sklepu...nie wiem po co robicie te durną reklamę...Do tego nieprzyjemne kasjerki i beznadzejna ochrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim innym sklepie kupię kosmetyki Isana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:37 Ojej jaka twardzielka :/ Śmieszna jesteś. Z tym douglasem to wiele osób narzeka i rozumiem o co chodzi pani z 9:21 Zachowanie obsługii tej sieci jest irytujące, ale nie zakrawa na powód do skargi. Chodzą za tobą i zadają milion pytań, jak kiedyś w małych prowincjolanych miasteczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielka Jerzego Zięby
Nie używam kolorówki. Szampon, piankę do włosów, lakier do włosów, mydło, krem do twarzy i odżywkę do rzęs (którą układam brwi) kupuje w Rossmanie. Używam też fluidu do układania włosów, który kupuje u fryzjerki (koszt 60 zł, pojemność 250 ml, długość włosów - do brody, wydajność 1,5 roku, puszystość, objętość, podatność na układania bez porównania z innymi kosmetykami, na to nakładam piankę z Rossmana, suszę, układam i lakieruję). Czasem kupuję też w Avonie, bo sprzedają u mnie w pracy - głównie są to kupowane latem lakiery do paznokci. Dezodorant (chlorek magnezu + woda destylowana) i pastę do zębów (soda + woda utleniona) robię sama, wychodzą groszowe historie a zapas jest na bardzo długo. A muszę Wam napisać, że od kiedy myję zęby moją miksturą mogę jeść swobodnie wszystkie owoce. Wcześniej wszystko oprócz bananów było dla mnie kwaśne i bardzo bolały mnie zęby. Specjalistyczne pasty nie pomagały, już myślałam o kiretażu, bo to mi sugerował stomatolog :D Szkoda, że mi nie zasugerował sody z wodą utlenioną bo to szybko rozwiązało mój problem, z którym żyłam pół życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossman nigdy nie byl tani, a najtansze kosmetyki sa w marketach typu auchan, carrefour czy tesco.roznice w cenie nawet 5 zl w porownaniu z rossmanem, chodzi o ten sam produkt, np farba do wlosow garnier 113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielka Jerzego Zięby
Zapomniałam napisać o balsamie brązującym Ziaji :D W Rosmanie nie ma dużego wyboru tych kosmetyków. Ten balsam kupuję za kilkanaście złotych w którejś z galerii handlowych, na stoisku Ziaji. Czy opłacałoby mi się kupować zestaw szampon+mydło+balsam przez internet, zakładając, że kurier kosztuje 15 zł ? Chyba nie...Mnie się wydaję, że ja więcej wydaję na jedzenie dla mojej rodziny, nie na kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego jesteś taka wielbicielka zieby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO WLASNIE. KTO TO JEST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wielbicielko zieby to chyba masz coś z głową i tyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jak można myć żeby soda oczyszczona?? Przecież sobie szkliwo zniszczysz kretynko??!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soda i woda utleniona działa wybielająco na zeby ale można tak robic tylko czasem. Na pewno nie może być zamiennikiem pasty do zebow :( Przyznam się szczerze ze wybielalam kilka razy zeby soda ale to tylko dlatego ze po prostu nie stać mnie na zrobienie tego u dentysty. Ale mycie zebow soda codziennie to naprawdę kiepski pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kosmetykow to większość jest droga, i wlasnie może najpierw wypadalo by ustalić co dla Ciebie znaczy drogo,autorko. No jeśli spodziewasz się za 10zl kupic dobry podkład, za kolejne 10 dobry tusz a za 15 perfumy to takie ceny tylko na bazarze, ewentualnie w sklepie wszystko za 5zl jak już ktoś wyżej napisał. dobry kosmetyk będzie miał swoja cene bo składniki uzyte do jego wykonania sa droższe niż te do zrobienia jakiegoś chemicznego bubla. Jak widze czasem w sklepach jakie kosmetyki dziewczyny kupuja to stwierdzam ze albo nie znaja się na skladach tak wierza w reklamy :/ Potem nie ma się co dziwic ze w wieku 30 lat maja tak zniszczona cere jakby miały 50. Wychodze z zalozenia ze jeśli miałabym malować się byle czym to lepiej się nie malować wcale. Wole kupic mniej lepszych kosmetykow niż w chuj badziewia, szczególnie jeśli chodzi o kosmetyki które naklada się na twarz, oczy, usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Douglasie tego nigdy nie doswiadczylam (co opisuje gosc z 9.21), ale w Sephorze owszem. Douglas jest bardziej przystepny, bardzo janso oswietlony, dziewczyny bez problemu daja probke kremow czy podkladow, jak sobie tylko zazyczysz. Sephora jest ciemna, smetna z ochroniarzem poruszajacycm sie za kazdym klientem, ktory wejdzie, a ze malo ich wchodzi to ma calkiem spokojna prace.... x [ Tanio to chyba w sklepie wszystko za 5 zl można kupic jakies gowno z takim skladem ze strach tego uzywac.]---a ty w ogole czytalas sklad drogich kremow czy kolorowki (jak Dior, Lancome czy estee lauder) w ogole? czy po prostu ZAKLADASZ, ze jak placisz za podklad 180zl to jest zrobiony z naturalnych czystych, cudownych skladnikow??? to sobie poczytaj, bo maja wiekszy syf w sobie, czysta chemie, skladniki oparte na ropie i litry alkoholu (juz na drugich pozycjach ) niz tanie produkty z Tolpy czy Ziaji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, nie dajcie sobie wmowic, ze podklady za 2 stowy sa lepsze niz te za 15 zl! wierzcie mi, bo mialam juz chyba z kazdej firmy - NICZYM SIE NIE ROZNIA!!!! estee lauder czy lancome roluja sie, warza na twarzy, albo w ostatecznosci i najlepszym wypadku maja dokladnie taki sam efekt jaki uzyskasz przy podkladzie z AA chocby :O co do kremow...byc moze, ale to tylko BYC MOZE krem za 600zl wzwyz ma jakis minimalny efekt, ale kremy za 200zl nie... prawda jest taka, ze jak masz juz zmarszczki to tylko botoks je usunie, ZADEN krem. a dobre nawilzenie dostaniesz takze jak najbardziej w tanszych kremach :O nie jest dla mnie problemem kupic krem za 200zl, ani zaden kosmetyk z kolorowki, testowalam wiele, i przynajmniej nauczylam sie, ze nie naleze do osob, ktore sobie wmawiaja, ze kosmetyk za 200zl jest lepszy niz za 15 :O NICZYM sie nie rozni (takze krem pod oczy z estee lauder...bo taki sam efekt masz z kremy ze swietlikiem z flos-lek a ten krem za 5zl ma lepszy sklad niz wysuszajacy alkohol zawarty w kremach za 2 stowy :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde uważasz ze jest do wyboru albo Dior albo gowno za 5 zl "made in china"? wlasnie chodzilo mi o to ze należy patrzyć na skład, ale tez nie oczekujmy dobrego kosmetyku za 5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:27 a ja mam odwrotne doświadczenia. Droższe, firmowe (dior, ysl, channel) kosmetyki do makijażu wypadały zdecydowanie lepiej niż zwykłe i tańsze. Lepiej się trzymały, nie rolowały się tak bardzo. Ok, są wyjątki i czasem dany podkład na przykład nie pasuje do czyjejś cery i wtedy lipa, ale ogólnie te droższe kosmetyki, w mojej ocenie, są lepsze. Żałuję że aktualnie niespecjalnie mnie na nie stać i muszę się zadowalać tańszymi. Zaś co do cen w Rossmannie: Nie wiem autorko o cenach jakich kosmetyków mówisz, bo ja tych rzekomo wysokich cen nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo w rossmanie albo w naturze. Ewentualnie w hebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×